ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції
"28" лютого 2024 р. Справа № 902/1496/23
Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії:
Головуючий суддя Мельник О.В.
суддя Олексюк Г.Є.
суддя Петухов М.Г.
розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Ісполін Плюс" про участь в усіх судових засіданнях в режимі відеоконференції у справі №902/1496/23
за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Ісполін Плюс" на ухвалу Господарського суду Вінницької області від 01.02.2024 у справі № 902/1496/23
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Ісполін Плюс"
до Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони
про стягнення 44937,6 грн.
Ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду від 20.02.2024 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою ТОВ "Ісполін Плюс" на ухвалу Господарського суду Вінницької області від 01.02.2024. у справі №902/1496/23 та призначено її до розгляду на 12.03.2024 о 16:00 год.
27.02.2024 до суду надійшло клопотання від представника позивача - адвоката Мондріч А.Є., в якому остання просить суд провести усі судові засідання у справі №902/1496/23 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Відповідно до ст. 197 ГПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Колегія суддів, враховуючи приписи ст.197 ГПК України, дійшла висновку про задоволення клопотання ТОВ "Ісполін Плюс" про участь в усіх судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Керуючись ст. 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, Північно-західний апеляційний господарський суд
1. Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Ісполін Плюс" про участь в усіх судових засіданнях в режимі відеоконференції у справі №902/1496/23 - задоволити.
2. Судове засідання "12" березня 2024 р. о 16:00 год. провести в режимі відеоконференції у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду (33001, м. Рівне, вул. Яворницького, 59) у залі судових засідань № 6.
3. Судове засідання "12" березня 2024 о 16:00 год , а також усі наступні судові засідання по справі №902/1496/23 буде проведено в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за участі представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Ісполін Плюс" - адвоката Мондріч Аліни Євгеніївни з використанням онлайн сервісу відеоконференцзв'язку; пошук в мережі Інтернет здійснюється за посиланням: https://vkz.court.gov.ua.
4. Копію ухвали надіслати Товариству з обмеженою відповідальністю "Ісполін Плюс".
5. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддя Мельник О.В.
Суддя Олексюк Г.Є.
Суддя Петухов М.Г.