Ухвала від 26.02.2024 по справі 569/761/24

Справа № 569/761/24

УХВАЛА

про витребування доказів

26 лютого 2024 року м.Рівне

Рівненський міський суд Рівненської області

в складі головуючого судді Бучко Т.М.

секретар судового засідання Дем'янчук Н.В.

з участю заявниці ОСОБА_1

представника заявника ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа ОСОБА_3 , про встановлення юридичного фактупостійного проживання зі спадкодавцем,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про встановлення факту постійного проживання зі спадкодавцем.

В судовому засіданні представник заявниці клопоче витребувати у приватного нотаріуса Рівненського міського нотаріального округу Гайдук В.О. копію спадкової справи № 1/2024, заведеної після смерті ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , у зв'язку з неможливістю самостійно надати докази, які становлять нотаріальну таємницю.

Відповідно до ч.1 ст.84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі заявити клопотання про витребування доказів судом.

Враховуючи, що докази, які клопоче витребувати представник заявниці, мають значення для розгляду справи, заявниця позбавлена можливості самостійно надати такі докази, наявні підстави для задоволення клопотання про витребування доказів.

На підставі викладеного та керуючись ст.84, 260, 261, 353 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Витребувати у приватного нотаріуса Рівненського міського нотаріального округу Гайдук Вікторії Олександрівни копію спадкової справи № 1/2024 до майна спадкодавця ОСОБА_4 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 , та інформацію про коло спадкоємців.

Копію ухвали для виконання направити приватному нотаріусу Рівненського міського нотаріального округу Гайдук Вікторії Олександрівні (33000, м.Рівне, вул.С.Петлюри, буд.4).

Докази необхідно направити в Рівненський міський суд Рівненської області до 15 березня 2024 року за адресою : 33000, м.Рівне, вул.Шкільна, буд.1.

Роз'яснити, що будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені ЦПК України. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати витребувані судом докази.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя

Попередній документ
117293907
Наступний документ
117293909
Інформація про рішення:
№ рішення: 117293908
№ справи: 569/761/24
Дата рішення: 26.02.2024
Дата публікації: 29.02.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:; інших фактів, з них:.
Розклад засідань:
26.02.2024 10:00 Рівненський міський суд Рівненської області
20.03.2024 09:30 Рівненський міський суд Рівненської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
БУЧКО Т М
суддя-доповідач:
БУЧКО Т М
заінтересована особа:
Місечко Андрій Юрійович
заявник:
Місечко Поліна Геннадіївна