Провадження № 22-з/803/152/24 Справа № 204/8294/22 Суддя у 1-й інстанції - Дубіжанська Т.О. Суддя у 2-й інстанції - Гапонов А. В.
про виправлення описки
27 лютого 2024 року м. Дніпро
Дніпровський апеляційний суд у складі:
головуючого судді-доповідача Гапонова А.В.
суддів Новікової Г.В., Никифоряка Л.П.
розглянувши заяву представника ОСОБА_1 - адвоката Коваленка Володимира Сергійовича про виправлення описки в постанові Дніпровського апеляційного суду від 07 листопада 2023 року,
-заслухавши доповідь судді Гапонова А.В.
07 листопада 2023 року постановою Дніпровського апеляційного суду апеляційну скаргу ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Коваленко Володимир Сергійович, задоволено.
09 лютого 2024 року до Дніпровського апеляційного суду надійшла заява представника ОСОБА_1 - адвоката Коваленка Володимира Сергійовича про виправлення описки в постанові Дніпровського апеляційного суду від 07 листопада 2023 року, в якій просить виправити описку в резолютивній частині постанови в по батьковій позивача, а саме, замість « ОСОБА_1 » необхідно вказати « ОСОБА_1 ».
Згідно ч.1,2 ст.269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Отже, апеляційний суд вважає, що питання про виправлення описки необхідно розглядати без повідомлення учасників справи, оскільки відсутня необхідність у їх додаткових поясненнях.
Таким чином, враховуючи наведене, апеляційний суд дійшов висновку про необхідність внесення виправлення в постанову Дніпровського апеляційного суду від 07 листопада 2023 року, а саме: в резолютивній частині постанови необхідно правильно зазначити в по батьковій позивача « ОСОБА_1 » замість « ОСОБА_1 ».
Керуючись статтями 260, 269 ЦПК України, -
Внести виправлення в постанову Дніпровського апеляційного суду від 07 листопада 2023 року та вважати вірним виправлення в резолютивній частині постанови в по батьковій позивача « ОСОБА_1 » замість « ОСОБА_1 ».
Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня набрання нею законної сили.
Судді: