ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 230-31-34
справа № 4/355
31.10.07
За позовом Комунальне підприємство "Київжитлоспецексплуатація"
до Закрите акціонерне товариство "Київське міжобласне спеціальне науково-реставраційне проектно-виробниче Управління"
про стягнення 6115,20 грн.
Суддя Борисенко І.І.
Представники:
Представники:
від позивача: Мазурок О.І. -дов.
від відповідача: не з'явились
Обставини справи :
Позивач звернувся до суду з позовом про стягнення з відповідача 6115,20 грн. заборгованості по договору № 36 від 14.12.2005р. на виконання робіт по капітальному ремонту систмеи Центрального опалення в будинку № 33 по вул. О.Гончара.
В судовому засіданні представник позивач надав клопотання про припинення провадження у справі відповідно до п.1.1. ст. 80 ГПК України, оскільки Закритим акціонерним товариством «Київське місжобласне спеціальне науково-реставраційне проектно-виробниче управління»була проведена оплата на користь Комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація», що підтверджується копіями виписок з банку № 369 на суму 6115,20 грн. заборгованості та № 370 на суму 220,00 грн. судових витрат.
Таким чином, суд приходить до висновку, що дійсно предмет спору на час розгляду справи відсутній, провадження по справі підлягає припиненню.
Керуючись п. 1.1 ст.80, 86 ГПК України,-
Провадження у справі № 4/355 припинити.
Суддя І.І.Борисенко