ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
м. Київ
14.02.2024Справа № 910/2457/20
За заявоюТовариства з обмеженою відповідальністю «Укрдонінвест Трейдінг»
прозвернення стягнення на грошові кошти, що належать Приватному акціонерному товариству «Національна енергетична компанія «Укренерго»
у справі№910/2457/20
за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю «Укрдонінвест Трейдінг»
доПублічного акціонерного товариства «Центренерго»
простягнення заборгованості
Суддя Босий В.П.
Представники сторін:
не викликались.
В провадженні Господарського суду міста Києва перебувала справа №910/2457/20 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрдонінвест Трейдінг» до Публічного акціонерного товариства «Центренерго» про стягнення заборгованості.
Рішенням Господарського суду міста Києва від 05.07.2021, яке залишене без змін постановою Північного апеляційного господарського суду від 15.11.2021 та постановою Верховного Суду від 21.06.2022, позовні вимоги задоволено частково, стягнуто з Публічного акціонерного товариства «Центренерго» на користь Товариства обмеженою відповідальністю «Укрдонінвест Трейдінг» заборгованість у розмірі 11 531 205,12 грн., вартість доставки вугілля у розмірі 1 020 416,04 грн., пеню у розмірі 789 423,42 грн., 3% річних у розмірі 585 971,57 грн., інфляційні у розмірі 1 104 542,67 грн. та судовий збір у розмірі 225 473,38 грн.
04.01.2022 на виконання вказаного рішення Господарським судом міста Києва видано відповідний наказ.
13.02.2024 до Господарського суду міста Києва надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрдонінвест Трейдінг», в якій стягувач просить суд звернути стягнення на грошові кошти Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго», яке має заборгованість перед Публічним акціонерним товариством «Центренерго».
Відповідно до ч. 1 ст. 336 Господарського процесуального кодексу України суд, що розглядав справу як суд першої інстанції, може за заявою стягувача або державного чи приватного виконавця звернути стягнення на грошові кошти, які належать особі, яка має заборгованість перед боржником, яка не оспорюється зазначеною особою або підтверджена судовим рішенням, яке набрало законної сили.
Частинами 3, 4 статті 336 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що заява розглядається судом протягом десяти днів з дня її надходження. Суд розглядає заяву про звернення стягнення на грошові кошти, що належать особі, яка має заборгованість перед боржником, в судовому засіданні з викликом такої особи та учасників справи, проте їх неявка не перешкоджає розгляду справи за умови належного їх повідомлення про дату, час і місце розгляду справи.
На підставі викладеного та керуючись ст. 234, 336 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1. Призначити розгляд заяви на 28.02.24 об 11:40 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 6 (корпус Б).
2. Повідомити Приватне акціонерне товариство «Національна енергетична компанія «Укренерго» про розгляд заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрдонінвест Трейдінг» про звернення стягнення на грошові кошти, які належать особі, яка має заборгованість перед боржником, в порядку ст. 336 Господарського процесуального кодексу України.
3. При направленні у судове засідання уповноважених представників учасників справи, останнім мати при собі відповідно до ст. 60 Господарського процесуального кодексу України документи, що підтверджують повноваження представників.
4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.
Суддя В.П. Босий