Ухвала від 15.03.2013 по справі 345/1390/13-к

Справа №345/1390/13-к

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15.03.2013 м. Калуш

Слідчий суддя Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області ОСОБА_1 , за участю слідчого СВ Калуського МВ УМВС України в Івано-Франківській області ОСОБА_2 , секретаря ОСОБА_3 , розглянув клопотання слідчого СВ Калуського МВ УМВС України в Івано-Франківській області ОСОБА_2 у кримінальному провадженні № 12013090170000536 про тимчасовий доступ до речей, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СВ Калуського МВ УМВС в Івано-Франківській області ОСОБА_2 звернувся до суду із клопотанням про надання тимчасового доступу до сервера з інформацією мобільного зв'язку, яка знаходиться у володінні оператора мобільного зв'язку компанії ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », що у АДРЕСА_1 , про всі з'єднання абонентів вказаного оператора, які проводили переговори з 18.00 год. 06.03.2013 року по 08.00 год. 07.03.2013 року в Івано-Франківській області, Калуському р-ні., с. Грабівка біля ІНФОРМАЦІЯ_2 та можливість вилучення інформації.

Клопотання обґрунтовує тим, що в ніч з 06.03.2013 року на 07.03.2013 року в АДРЕСА_2 на території ІНФОРМАЦІЯ_2, невідома особа облила фарбою зеленого кольору та пошкодила ніс на постаменті Степану Бандері, який був споруджений в 2009 році, за кошти громади с. Грабівка, Калуського району та не являється пам'ятником культури та архітектури. На балансі ІНФОРМАЦІЯ_4 в склад якої входить с. Грабівка, та ІНФОРМАЦІЯ_2 не перебуває.

Ураховуючи, що в інший спосіб отримати відомості про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України, без надання тимчасового доступу до інформації, яка знаходиться в оператора мобільного зв'язку компанії ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », неможливо.

Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що особа, яка вчинила кримінальне правопорушення перед вчиненням кримінального правопорушення так і під час його вчинення, могла користуватися мобільним зв'язком, який може мати суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, які можуть бути використані як доказ у кримінальному провадженні.

Виникла необхідність у проведенні моніторингу мобільного зв'язку та отримати тимчасовий доступ до речей, а саме доступ до сервера з інформацією, яка перебуває у володінні оператора мобільного зв'язку компанії ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », про користувачів мобільного зв'язку в період часу з 18.00 год. 06.03.2013 року по 08.00 год. 07.03.2013 року в Івано-Франківській області, Калуському р-ні, с. Грабівка біля ІНФОРМАЦІЯ_2 та можливості її вилучення.

У судовому засіданні слідчий СВ Калуського МВ УМВС України в Івано-Франківській області ОСОБА_2 клопотання підтримав.

Представник ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » у судове засідання не з'явився.

Перевіривши додані до клопотання матеріали, включаючи витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження, у рамках якого було подано клопотання, та дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши думку учасників кримінального провадження, вважаю, що клопотання підлягає до задоволення, виходячи із наступних підстав:

Клопотання про тимчасовий доступ до речі відповідає вимогам ст. 160 КПК України.

У клопотанні слідчий просить надати тимчасовий доступ до сервера, що знаходиться у оператора мобільного зв'язку ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » АДРЕСА_1 .

Дана річ не відноситься до речей, до яких заборонено доступ відповідно до ст. 161 КПК України.

Сторона кримінального провадження, що подала клопотання - слідчий СВ Калуського МВ УМВС ОСОБА_2 довів, що дана річ перебуває у володінні ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » в сукупності з іншими речами та документами кримінального провадження вона має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема містити інформацію мобільного зв'язку, яка знаходиться у володінні оператора мобільного зв'язку компанії ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », що у АДРЕСА_1 , про всі з'єднання абонентів вказаного оператора, які проводили переговори з 18.00 год. 06.03.2013 року по 08.00 год. 07.03.2013 року в Івано-Франківській області, Калуському р-ні., с. Грабівка біля ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Слідчий просить надати строк для тимчасового доступу до речі 2 (два) місяці, даний строк вважаю обґрунтованим і надати йому саме такий строк для тимчасового доступу до речі.

На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 132, 160, 163, 164 КПК України , -

УХВАЛИВ:

Клопотання задовільнити. Надати слідчому СВ Калуського МВ УМВС України в Івано-Франківській обл. ОСОБА_2 тимчасовий доступ до сервера з інформацією мобільного зв'язку, яка знаходиться у володінні оператора мобільного зв'язку компанії ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », що у АДРЕСА_1 , про всі з'єднання абонентів вказаного оператора, які проводили переговори з 18.00 год. 06.03.2013 року по 08.00 год. 07.03.2013 року в Івано-Франківській області, Калуському р-ні., с. Грабівка біля ІНФОРМАЦІЯ_2 та можливість вилучення інформації.

Ухвала підлягає виконанню слідчим СВ Калуського МВ УМВС в Івано-Франківській області ОСОБА_2 .

Строк дії ухвали 2 (два) місяці з дня її постановлення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя:

Попередній документ
116910786
Наступний документ
116910788
Інформація про рішення:
№ рішення: 116910787
№ справи: 345/1390/13-к
Дата рішення: 15.03.2013
Дата публікації: 10.02.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (15.03.2013)
Дата надходження: 14.03.2013
Предмет позову: -
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГРИНІВ МИКОЛА АНТОНОВИЧ
суддя-доповідач:
ГРИНІВ МИКОЛА АНТОНОВИЧ