Ухвала від 08.02.2024 по справі 906/99/24

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,

e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ 03499916

УХВАЛА

Від "08" лютого 2024 р. м. Житомир Справа № 906/99/24

Господарський суд Житомирської області у складі судді Макаревича В.А., за участю секретаря судовогозасідання Підгаєцької М.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали позовної заяви

ОСОБА_1 про неплатоспроможність фізичної особи

ВСТАНОВИВ:

22.01.2024 на електронну пошту Господарського суду Житомирської області, через систему "Електронний суд", надійшла заява від ОСОБА_1 від 19.01.2024 про неплатоспроможність з додатками.

Ухвалою суду від 01.02.2024 прийнято заяву фізичної особи ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність та призначено її до розгляду у підготовчому судовому засіданні. Прийнято клопотання фізичної особи ОСОБА_1 про призначення арбітражного керуючого Белінської Наталії Олександрівни керуючим реструктуризацією у справі та призначено його до розгляду у підготовчому судовому засіданні. Прийнято заяву № б/н арбітражної керуючої Белінської Наталії Олександрівни про участь у справі та призначено її до розгляду у підготовчому судовому засіданні. Призначено підготовче судове засідання на "08" лютого 2024 р. о 09:20 год.

Учасники судового провадження у справі в судове засідання не з'явились, вимоги ухвали суду від 01.02.2024 не виконали.

З метою об'єктивного розгляду справи, повного та всебічного дослідження доказів у справі та надання можливості заявнику прийняти участь у судовому засіданні та надати докази у справі, суд дійшов висновку відкласти розгляд справи.

Також, суд вважає за необхідне відкласти розгляд заяви арбітражної керуючої Белінської Наталії Олександрівни про участь у справі.

Керуючись 113, 117, п. 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, статтями 216, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд Житомирської області

УХВАЛИВ:

1. Відкласти до наступного судового засідання розгляд заяви Белінської Наталії Олександрівни про участь у справі до наступного судового засідання.

2. Відкласти розгляд справи у підготовчому засіданні на "05" березня 2024 р. о 16:20 год. в приміщенні Господарського суду Житомирської області, зал судових засідань № 733.

3. ОСОБА_1 надати (надіслати) суду до наступного судового засідання:

- докази припинення погашення кредитів чи здійснення інших планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних та інших зобов'язань упродовж двох місяців у відповідності до пункту 2 частини 2 статті 115 Кодексу України з процедур банкрутства, з доданням належних розрахунків заборгованості та зазначенням строків припинення погашення;

- докази наявності інших підстав, передбачених статтею 115 Кодексу України з процедур банкрутства, для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність;

- належні та допустимі докази (засвідчені; підписані ЕЦП), які стали підставою для виникнення грошових зобов'язань та підтверджують розмір заборгованості за основним зобов'язанням та суми неустойки (штраф, пеня) по кожному кредитору (у тому числі виписки за картковими рахунками; правочини; первинні бухгалтерські документи, які містять відомості про господарську операцію та підтверджують її здійснення (зокрема банківські виписки, платіжні доручення, видаткові накладні, довідки, листи, протоколи) та будь-які інші докази, що доводять факт невиконання боржником своїх зобов'язань;

- письмові пояснення щодо добросовісності дій боржника про виконання умов, укладеного з арбітражною керуючою Белінською Наталією Олександрівною договору від 24.11..2023 про оплату праці, винагороду та відшкодування витрат арбітражного керуючого в частині внесення коштів на депозитний рахунок суду.

З метою своєчасної підготовки до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи пропоную всі передбачені законом процесуальні документи, що подаються до суду і можуть бути предметом судового розгляду, а також докази, надсилати в електронній формі (у форматі pdf) на E-mail суду: inbox@zt.arbitr.gov.ua з офіційної електронної адреси учасника судового процесу.

Ухвала набирає законної сили 09.02.2024 та не може бути оскаржена окремо від рішення суду.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/sud5007/.

Дата підписання ухвали: 09.02.2024.

Суддя Макаревич В.А.

Список розсили:

1 - в справу

2-ОСОБА_2 - електронний каб.

3 -а/к Белінська Н.О. - електр.пошт.:ІНФОРМАЦІЯ_1- на електр.адр.

4- Житомирський відділ державної виконавчої служби у Житомирському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ10014, м. Житомир, вул. Леха Качинського, 12-А; info@zt.zt.dvs.gov.ua- на електр.адр.

5- Головне управління ДПС у Житомирській області Електронна пошта: zt.official@tax.gov.ua- на електр.адр.

Попередній документ
116886607
Наступний документ
116886609
Інформація про рішення:
№ рішення: 116886608
№ справи: 906/99/24
Дата рішення: 08.02.2024
Дата публікації: 13.02.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Житомирської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи про банкрутство, з них:; неплатоспроможність фізичної особи
Розклад засідань:
08.02.2024 09:20 Господарський суд Житомирської області
05.03.2024 16:20 Господарський суд Житомирської області
21.03.2024 16:20 Господарський суд Житомирської області
Учасники справи:
суддя-доповідач:
МАКАРЕВИЧ В А
позивач (заявник):
Мазеїн Олена Олегівна