Ухвала від 08.02.2024 по справі 340/104/22

ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

08 лютого 2024 року м. Дніпросправа № 340/104/22

Третій апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

суддя-доповідач: Шальєва В.А.

судді: Чередниченко В.Є., Іванов С.М.,

перевіривши на відповідність вимогам Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу Суботцівської сільської ради Кропивнцького району Кіровоградської області на ухвалу Кіровоградського окружного адміністративного суду від 19.12.2023 в адміністративній справі № 340/104/22 за позовом ОСОБА_1 до Суботцівської сільської ради Кропивнцького району Кіровоградської області про визнання протиправним рішення та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

До Третього апеляційного адміністративного суду надійшла апеляційна скарга Суботцівської сільської ради Кропивнцького району Кіровоградської області на ухвалу Кіровоградського окружного адміністративного суду від 19.12.2023 в адміністративній справі № 340/104/22 за позовом ОСОБА_1 до Суботцівської сільської ради Кропивнцького району Кіровоградської області про визнання протиправним рішення та зобов'язання вчинити певні дії. 04.01.2024

Ухвалою суду від 31.01.2024 апеляційну скаргу залишено без руху із наданням строку для усунення недоліків.

На виконання ухвали суду від 31.01.2024 скаржником подано до суду платіжну інструкцію від 10.01.2024 № 6 про сплату судового збору в сумі 3028 грн.

Апеляційна скарга Суботцівської сільської ради Кропивнцького району Кіровоградської області відповідає вимогам статті 296 КАС України, та подана в межах строків встановлених статтею 295 КАС України. Підстави для залишення апеляційної скарги без руху, повернення апеляційної скарги судом апеляційної інстанції, відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.

Згідно з частиною третьою статті 304 КАС України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження.

У відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.

До відзиву на апеляційну скаргу додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Відповідно до статті 311 КАС України, у разі відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю або неприбуття жодного з цих учасників у судове засідання, справу буде розглянуто в порядку письмового провадження.

Керуючись статтями 300, 301, 304, 311, 321, 325, 328 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Суботцівської сільської ради Кропивнцького району Кіровоградської області на ухвалу Кіровоградського окружного адміністративного суду від 19.12.2023 в адміністративній справі № 340/104/22.

Надіслати копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів учасникам справи разом з ухвалою про відкриття провадження у справі.

Встановити позивачу десятиденний строк з дня отримання копії апеляційної скарги для подання письмового відзиву на апеляційну скаргу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач В.А. Шальєва

суддя В.Є. Чередниченко

суддя С.М. Іванов

Попередній документ
116868626
Наступний документ
116868628
Інформація про рішення:
№ рішення: 116868627
№ справи: 340/104/22
Дата рішення: 08.02.2024
Дата публікації: 12.02.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Третій апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері; землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (04.01.2024)
Дата надходження: 04.01.2024
Предмет позову: визнання протиправним рішення та зобов’язання вчинити певні дії
Розклад засідань:
19.12.2023 10:45 Кіровоградський окружний адміністративний суд
07.03.2024 00:00 Третій апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ШАЛЬЄВА В А
суддя-доповідач:
НАУМЕНКО В В
НАУМЕНКО В В
ШАЛЬЄВА В А
3-я особа:
Фермерське господарство «Прометей – Агротрейд 2015»
3-я особа без самостійних вимог на стороні позивача:
Фермерське господарство "ПРОМЕТЕЙ-АГРОТРЕЙД 2015"
відповідач (боржник):
Суботцівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області
Суботцівська сільська рада Кропивнцького району Кіровоградської області
заявник:
Суботцівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області
Суботцівська сільська рада Кропивнцького району Кіровоградської області
заявник апеляційної інстанції:
Суботцівська сільська рада Кропивнцького району Кіровоградської області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Суботцівська сільська рада Кропивнцького району Кіровоградської області
позивач (заявник):
Кльоз Ольга Євгенівна
представник відповідача:
Борідченко Андрій Васильович
представник позивача:
Антонов Антон Антонович
суддя-учасник колегії:
ІВАНОВ С М
ЧЕРЕДНИЧЕНКО В Є