Постанова від 06.02.2024 по справі 209/434/24

Справа № 209/434/24

Провадження № 3/209/288/24

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 лютого 2024 року м. Кам'янське

Суддя Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області - Решетник Т.О., за участі особи, яка притягнута до адміністративної відповідальності - ОСОБА_1 , розглянувши у відкритому судовому засідання матеріал, що надійшов із Відділення поліції № 1 Кам'янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 187 КУпАП,

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП не встановлено, яка зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , -

ВСТАНОВИВ:

06.02.2024 до Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області одночасно надійшли адміністративні матеріали справи №209/434/24 (провадження № 3/209/288/24), №209/434/24 (провадження № 3/209/289/24), №209/434/24 (провадження № 3/209/290/24), №209/434/24 (провадження № 3/209/291/24), №209/434/24 (провадження № 3/209/292/24), №209/434/24 (провадження № 3/209/293/24), №209/434/24 (провадження № 3/209/294/24), про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 187 КУпАП.

Відповідно до ч.2 ст. 36 КУпАП якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.

Виходячи з вказаної правової норми, вважаю, що вищезазначені справи повинні бути об'єднані в одне провадження, та за результатами їх розгляду прийнято одне рішення, оскільки протоколи про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 надійшли на адресу суду одночасно та постанова по жодній із справ ще не приймалась.

За даними протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАВ №596634 від 28.11.2023, вбачається, що ОСОБА_1 , 24.11.2023 не прибула на реєстрацію до ВП № 1 Кам'янського РУП, чим порушила встановлені обмеження адміністративного нагляду, та вчинила правопорушення, передбачене ч.2 ст. 187 КУпАП.

Також, за даними протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАВ №596646 від 29.11.2023, вбачається, що ОСОБА_1 , 29.11.2023 о 11 год. 10 хв. перебувала в магазині «Таверна» по вул. Залізняка де реалізуються спиртні напої на розлив, чим порушила встановлені обмеження адміністративного нагляду, та вчинила правопорушення, передбачене ч.2 ст. 187 КУпАП.

Також, за даними протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАВ №596712 від 15.12.2023, вбачається, що ОСОБА_1 , 08.12.2023 не з'явилася на реєстрацію до ВП № 1 Кам'янського РУП, чим порушила встановлені обмеження адміністративного нагляду, та вчинила правопорушення, передбачене ч.2 ст. 187 КУпАП.

Також, за даними протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАВ №596668 від 15.12.2023, вбачається, що ОСОБА_1 , 01.12.2023 не з'явилася на реєстрацію до ВП № 1 Кам'янського РУП, чим порушила встановлені обмеження адміністративного нагляду, та вчинила правопорушення, передбачене ч.2 ст. 187 КУпАП.

Також, за даними протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАВ №596696 від 18.12.2023, вбачається, що ОСОБА_1 , 15.12.2023 не з'явилася на реєстрацію до ВП № 1 Кам'янського РУП, чим порушила встановлені обмеження адміністративного нагляду, та вчинила правопорушення, передбачене ч.2 ст. 187 КУпАП.

Також, за даними протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАВ №596700 від 20.12.2023, вбачається, що ОСОБА_1 , 20.12.2023 о 08 год. 30 хв. перебувала в магазині «Таверна» по вул. Залізняка де реалізуються спиртні напої на розлив, чим порушила встановлені обмеження адміністративного нагляду, та вчинила правопорушення, передбачене ч.2 ст. 187 КУпАП.

Також, за даними протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАВ №596746 від 08.01.2024, вбачається, що ОСОБА_1 , 05.01.2024 не з'явилася на реєстрацію до ВП № 1 Кам'янського РУП, чим порушила встановлені обмеження адміністративного нагляду, та вчинила правопорушення, передбачене ч.2 ст. 187 КУпАП.

ОСОБА_1 в судове засідання з'явилася, вину у вчинених адміністративних правопорушень визнала, просив суворо її не карати, про що надала суду письмову заяву.

Суд, дослідивши у судовому засіданні матеріали адміністративної справи, прийшов до висновку, що провина ОСОБА_1 в скоєнні адміністративних правопорушень за ч.2 ст. 187 КУпАП підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАВ №596634 від 28.11.2023, протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАВ №596646 від 29.11.2023, протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАВ №596712 від 15.12.2023, протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАВ №596668 від 15.12.2023, протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАВ №596696 від 18.12.2023, протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАВ №596700 від 20.12.2023, протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАВ №596746 від 08.01.2024, та матеріалами справ про адміністративні правопорушення сформованими за даними протоколами.

Об'єктивна сторона адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 КУпАП полягає у порушенні правил адміністративного нагляду особами, щодо яких встановлено такий нагляд, а саме: 1) неявка за викликом органу Національної поліції у вказаний термін і ненадання усних або письмових пояснень з питань, пов'язаних з виконанням правил адміністративного нагляду; 2) неповідомлення працівників Національної поліції, які здійснюють адміністративний нагляд, про зміну місця роботи чи проживання або про виїзд за межі району (міста) у службових справах; 3) порушення заборони виходу з будинку (квартири) у визначений час, який не може перевищувати восьми годин на добу; 4) порушення заборони перебування у визначених місцях району (міста); 5) нереєстрація в органі Національної поліції -

За протоколами про адміністративне правопорушення діяння ОСОБА_1 кваліфіковані за ч. 2 ст. 187 КУпАП, яка передбачає відповідальність за дії, передбачені частиною першою статті 187 КУпАП, якщо вони вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення.

Суб'єктивна сторона правопорушення визначається ставленням до наслідків і характеризується наявністю вини у формі умислу або необережності.

Обставиною, що пом'якшує відповідальність ОСОБА_1 за адміністративне правопорушення, судом визнається щире розкаяння винного.

Обставин, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1 за адміністративне правопорушення, судом не встановлено.

При визначенні виду стягнення, суд врахував дані про особу правопорушника ОСОБА_1 ступінь та форму його вини у вчинених правопорушеннях, виходячи із їх характеру, а також враховуючи вчинення ним кількох правопорушень за ч.2 ст. 187 КУпАП, підстав, що виключають адміністративну відповідальність, згідно ст. 17 КпАП України судом не встановлено, терміни притягнення до адміністративної відповідальності не закінчились.

З огляду на викладене, суд вважає необхідним накласти на нього адміністративне стягнення з урахуванням положень ст. 36 КУпАП у вигляді штрафу на користь держави, в межах санкції ч.2 ст. 187 КУпАП. Дана міра адміністративного стягнення буде необхідною та достатньою для попередження особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, в скоєнні нових адміністративних стягнень.

Відповідно до ст. 4 Закону України «Про судовий збір», стягнути з правопорушника судовий збір у розмірі 0,2 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Керуючись ст. 36, ст. 187, 283, 284, 294 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Об'єднати в одне провадження справи №209/434/24 (провадження № 3/209/288/24), №209/434/24 (провадження № 3/209/289/24), №209/434/24 (провадження № 3/209/290/24), №209/434/24 (провадження № 3/209/291/24), №209/434/24 (провадження № 3/209/292/24), №209/434/24 (провадження № 3/209/293/24), №209/434/24 (провадження № 3/209/294/24), про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 187 КУпАП, об'єднаній справі присвоїти №209/434/24 (провадження №3/209/288/24).

Визнати винуватою ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП не встановлено, у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 187 КУпАП.

Накласти на ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП не встановлено, за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 187 КУпАП, з урахуванням положень ст. 36 КУпАП, адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави (Отримувач платежу: ГУК у Дн-кiй обл/м.Кам'янське/21081100 Код отримувача (ЄДРПОУ): 37988155 Банк отримувача: Казначейство України (ел. адм. подат.) Рахунок отримувача (IBAN): UA618999980313070106000004573 Код класифікації доходів у бюджет: 21081100 Найменування коду класифікації доходів бюджету: Адміністративні штрафи та інші санкції) у розмірі тринадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 221 (двісті двадцять одна) гривня.

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП не встановлено, на користь держави в особі Державної судової адміністрації України (Отримувач коштів: ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106 Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37993783 Банк отримувача: Казначейство України (EAП) Код банку отримувача (МФО) 899998 Рахунок отримувача (IBAN): UA908999980313111256000026001 Код класифікації доходів бюджету: 22030106) судовий збір у розмірі 605 (шістсот п'ять) гривень 60 копійок.

Постанова може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду протягом десяти днів з дня винесення постанови шляхом подачі апеляційної скарги через Дніпровський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області.

Строк пред'явлення постанови для виконання - три місяці - з дня її винесення.

Суддя Т.О. Решетник