Ухвала від 05.02.2024 по справі 320/41592/23

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 320/41592/23

УХВАЛА

05 лютого 2024 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Бужак Н.П. та суддів Костюк Л.О., Кобаля М.І., перевіривши на відповідність вимогам ст.ст. 295, 296 КАС України апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «СТЕРО АЛЬЯНС» на рішення Київського окружного адміністративного суду від 16 січня 2024 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «СТЕРО АЛЬЯНС» до Київської митниці про визнання протиправним та скасування рішення,-

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Київського окружного адміністративного суду від 16 січня 2024 року у задоволенні позову відмовлено.

Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням, позивачем подано апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга подана у строк, встановлений ст. 295 КАС України, за своєю формою та змістом відповідає вимогам, що визначені ст. 296 КАС України.

Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.

З огляду на викладене колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, встановленому ст. 306 КАС України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 295, 296, 306 КАС України, колегія суддів,-

УХВАЛИЛА:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «СТЕРО АЛЬЯНС» на рішення Київського окружного адміністративного суду від 16 січня 2024 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «СТЕРО АЛЬЯНС» до Київської митниці про визнання протиправним та скасування рішення.

Встановити строк до 26 лютого 2024 року, протягом якого учасники справи можуть подати відзив на апеляційну скаргу разом з доказами його надсилання (надання) іншим учасникам справи та заперечення проти заяв і клопотань, якщо такі містяться в апеляційній скарзі.

Роз'яснити учасникам справи, що у відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Запропонувати учасникам справи у межах встановленого для подачі відзиву на апеляційну скаргу строку подати нові докази, на які вони посилаються, надавши докази їх направлення іншим учасникам справи.

Витребувати з Київського окружного адміністративного суду матеріали справи №320/41592/23.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач Бужак Н.П.

Судді Костюк Л.О.

Кобаль М.І.

Попередній документ
116808141
Наступний документ
116808143
Інформація про рішення:
№ рішення: 116808142
№ справи: 320/41592/23
Дата рішення: 05.02.2024
Дата публікації: 08.02.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шостий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо; митної справи (крім охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності); зовнішньоекономічної діяльності; спеціальних заходів щодо демпінгового та іншого імпорту, у тому числі щодо; визначення митної вартості товару
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (29.07.2025)
Дата надходження: 05.06.2025
Предмет позову: про ухвалення додаткового рішення
Розклад засідань:
03.06.2024 00:00 Шостий апеляційний адміністративний суд
24.02.2025 10:30 Київський окружний адміністративний суд
26.03.2025 11:30 Київський окружний адміністративний суд
05.05.2025 13:30 Київський окружний адміністративний суд
21.05.2025 14:00 Київський окружний адміністративний суд
18.06.2025 14:00 Київський окружний адміністративний суд
12.11.2025 10:20 Шостий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БЛАЖІВСЬКА Н Є
БУЖАК НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА
ГРИБАН ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА
суддя-доповідач:
БЛАЖІВСЬКА Н Є
БУЖАК НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА
ГРИБАН ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА
ПАРНЕНКО В С
ЩАВІНСЬКИЙ В Р
ЩАВІНСЬКИЙ В Р
відповідач (боржник):
Київська митниця
заявник апеляційної інстанції:
Київська митниця
заявник касаційної інстанції:
Київська митниця
Товариство з обмеженою відповідальністю «СТЕРО АЛЬЯНС»
заявник про винесення додаткового судового рішення:
Товариство з обмеженою відповідальністю "СТЕРО АЛЬЯНС"
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Київська митниця
Товариство з обмеженою відповідальністю «СТЕРО АЛЬЯНС»
позивач (заявник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "СТЕРО АЛЬЯНС"
Товариство з обмеженою відповідальністю «СТЕРО АЛЬЯНС»
Товариство з обмеженою відповідальністю «Стеро-Альянс»
представник відповідача:
Сушко Наталя Анатоліївна
представник позивача:
Чернявська Ольга Дмитрівна
адвокат Чернявська Олька Дмитрівна
суддя-учасник колегії:
БІЛОУС О В
ЖЕЛТОБРЮХ І Л
КЛЮЧКОВИЧ ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ
КОБАЛЬ МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
КОСТЮК ЛЮБОВ ОЛЕКСАНДРІВНА
КУЗЬМИШИНА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
ПАРІНОВ АНДРІЙ БОРИСОВИЧ