Справа № 752/25152/23
Провадження №: 3/752/599/24
Іменем України
24 січня 2024 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Бойко О.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Управління патрульної поліції в м. Києві ДПП, про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП,
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Марганець, Дніпропетровської області, громадянки України, ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 , не працюючої, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , -
ОСОБА_1 , о 00 год. 30 хв., 09.11.2023 року, за адресою: АДРЕСА_1 , вчинила домашнє насильство психологічного та фізичного характеру відносно батька своєї дитини, чим вчинила правопорушення передбачене ч.1 ст. 173-2 КУпАП.
У судовому засіданні ОСОБА_1 , свою вину у вчиненні правопорушення визнала, вказала, що дійсно відбувся конфлікт з батьком її дитини, просила суворо не карати.
Дослідивши матеріали справи, прихожу до висновку про наявність вини ОСОБА_1 , у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 173-2 КУпАП.
Відповідно до ст. 22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
З урахуванням характеру вчиненого правопорушення, особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, її ставлення до скоєного, спосіб вчинення правопорушення, наслідки правопорушення, вважаю можливим звільнити ОСОБА_1 , від адміністративної відповідальності у зв'язку з малозначністю правопорушення.
На підставі ст.22, 173-2 та керуючись ст.ст. 283, 284, 285 КУпАП, -
Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП і обмежитись усним зауваженням у зв'язку з малозначністю правопорушення.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Голосіївський районний суд м. Києва протягом 10 діб з моменту її винесення.
Суддя: О.В.Бойко