Рішення від 02.02.2024 по справі 520/35313/23

Харківський окружний адміністративний суд

61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 лютого 2024 р. Справа № 520/35313/23

Харківський окружний адміністративний суд під головуванням судді Лук'яненко М.О., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" (вул. Скрипника, буд. 6-А,м. Барвінкове, Харківська обл., Ізюмський р-н,64701) до Головного управління ДПС у Харківській області (вул. Пушкінська, буд. 46,м. Харків, Харківська обл., Харківський р-н,61057) про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "БАРВІНКІВСЬКА АГРО", звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з зазначеним позовом до Головного управління ДПС у Харківській області, в якому з урахуванням збільшення позовних вимог просить суд:

1. визнати протиправним та скасувати наказ №5034-п від 23.11.2023 ГУ ДПС в Харківській області "Про проведення документальної позапланової перевірки ТОВ "БАРВІНКІСЬКА АГРО" (код ЄДРПОУ 44888508);

2. визнати протиправним та скасувати наказ Головного управління ДПС у Харківській області від 26.12.2023 №5541-п «Про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю «БАРВІНКІВСЬКА АГРО» (код ЄДРПОУ 44888508),

3. зобов'язати ГУ ДПС України в Харківській області утриматись від вчинення дій по призначенню повторних позапланових перевірок поза межами процесуальних строків встановлених чинним законодавством в процесі здійснення припинення ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО".

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що відповідно до наказу від 11.10.2023 №4351-п. проведено документальну позапланову перевірку ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" з питань правильності нарахування, обчислення та сплати податків. За наслідками вказаної перевірки складений акт №32595/20-40-07-04-05/44538184 від 31.10.2023. Позивач не погодившись із висновками акту подав заперечення до ГУ ДПС від 08.11.2023 №08.11-1, в яких повністю оскаржив висновки проведеної перевірки та надав документи на підтвердження заперечень. Відповідачем дані заперечення не розглянуто, але прийнято наказ №5034-п від 23.11.2023 "Про проведення документальної позапланової перевірки" підприємства позивача. У подальшому також прийнято наказ №5541-п від 26.12.2023 ГУ ДПС в Харківській області "Про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" та призначено ще одну перевірку. Зазначає, що період проведення з 25.08.2022 по 15.10.2023 та обсяг перевірки податкового законодавства зазначений у спірних наказах вже перевірявся на підставі аналогічного наказу ГУ ДПС в Харківській області від 11.10.2023 № 4351-п. «Про проведення документальної позапланової виїзної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю «БАРВІНКІВСЬКА АГРО» (код ЄДРПОУ 44888508). Не погоджуючись з даними діями відповідача позивач звернувся із позовом до суду і просить його задовольнити.

Ухвалою суду від 11.12.2023 відкрито спрощене провадження по справі відповідно до ч.3 статті 257 КАС України без виклику сторін в судове засідання, та запропоновано відповідачу надати відзив на позов.

Ухвалою суду від 25.01.2024 року прийнято до розгляду зміну позовних вимог позивача.

Копію ухвали про відкриття провадження та прийняття до розгляду зміни позовних вимог надіслано представникам сторін до їх Електронних кабінетів у системі "Електронний суд" та ними отримано, що підтверджено довідками про доставку електронного листа.

У встановлений судом строк, відповідач подав відзив на позов з урахуванням збільшених позовних вимог, в якому позовні вимоги не визнав, просить відмовити у задоволенні позову в повному обсязі. По суті позовних вимог вказує, що ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" подано заперечення до Акту про результати документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" від 31.10.2023 №32595/20-40-07-04-05/44538184, у яких підприємство повністю оскаржувало висновки попередньої перевірки та надано нові документи стосовно предмету перевірки щодо замінювання земельних ділянок, у зв'язку з чим згідно наказу від 23.11.2023 №5034-п Відповідачем призначено повторну позапланову виїзну перевірку позивача. Однак, провести вказану перевірку не вдалось через відсутність Підприємства позивача та його посадових осіб за місцем реєстрації. Через вказані обставини, а саме: неможливість здійснити виїзну перевірку, видано наказ ГУ ДПС від 26.12.2023 № 5541-п «Про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки ТОВ «БАРВІНКІВСЬКА АГРО».

Таким чином, дії ГУ ДПС у Харківській області відповідають вимогам Податкового кодексу України та не є очевидними ознаками протиправності рішення, дії чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень та порушення прав, свобод або інтересів особи, яка звернулась до суду, таким рішенням, дією або бездіяльністю, а оскаржувані накази від 23.11.2023 №5034-п та 26.12.2023 № 5541-п не є реалізованими.

Позивач скористався своїм правом і подав відповідь як на перший відзив, так і на відзив після зміни позовних вимог, в яких вважав відзив Відповідача необґрунтованим та таким, що не містить жодного доводу на спростування доказів зазначених у позові, просив позовні вимоги задовольнити у повному обсязі.

Відповідно до ч.5 ст. 262 КАС України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше.

Указом Президента України від 24.02.2022 №64/2022, затвердженого Законом України №2102-IX, у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України "Про правовий режим воєнного стану", введено в Україні воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року.

Оскільки на території м. Харкова з 24.02.2022 ведуться активні бойові дії, суд ухвалює рішення по справі за наявності безпечних умов для життя та здоров'я учасників процесу, суддів та працівників суду.

Дослідивши матеріали справи та оцінивши наявні докази, судом встановлено наступне.

Як свідчать матеріали справи, 17 червня 2023 керівництво ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" прийнято рішення щодо реорганізації підприємства шляхом приєднання до ТОВ "КОЛОС", визначаючи останнього правонаступником.

Відповідно до Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб підприємців та громадських формувань встановлено строк для заявки кредиторських вимог до ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" до 19.08.2023.

Позивач листом вих. №20.06-1 від 21.06.2023 офіційно повідомив Головне управління Державної податкової служби України в Харківській області про початок процесу реорганізації підприємства шляхом приєднання.

19.09.2023 року у відповідності до передбаченого законодавством процесу проведення приєднання ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" звернулось до органів державної реєстраційної служби про завершення процедури припинення юридичної особи.

Однак, Товариству повідомлено, що завершити процедуру реорганізації неможливо, оскільки в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, є заборона від органів влади, а саме: Головного управління Державної податкової служби України в Харківській області через наявність податкового боргу, грошових зобов'язань, щодо яких проводиться адміністративне або судове оскарження, грошових зобов'язань та податкового боргу та несплати податку з доходів фізичних осіб із сум доходів, нарахованих (виплачених найманим працівникам), неможливість проведення документальної перевірки, неможливість проведення перевірки платника єдиного внеску, наявність заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

З огляду на викладене, ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" звернулось до ГУ ДПС в Харківській області з проханням скасувати Повідомлення про наявність заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи.

ГУ ДПС в Харківській області видано наказ від 11.10.2023 №4351-п та проведено документальну позапланову перевірку ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" з питань правильності нарахування, обчислення та сплати податків.

За наслідками вказаної перевірки складений акт від 31.10.2023 №32595/20-40-07-04-05/44538184, відповідно до висновків якого встановлено порушення ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" п.п. 14.1.1142 п.14.1 ст.14, п.п. 381.1.1, п.п.381.1.4 п.381.1, п.381.3 п.381.4 ст381, п.297-1 п.2971.4, п.2971.7 п.2971.8ст 2971 ПК України від 02.12.2010 №2755-VI у результаті чого занижено єдиний податок у періоді, що перевірявся на загальну суму 569 244,72 грн, у тому числі за 2023 на суму 569 244,72 грн.

2) п.69.15 підрозділу 10 Інші перехідні положення Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VІ із змінами та доповненнями, в частині застосування звільнень від нарахування та сплати мінімального податкового зобов'язання за 2023 рік всього у сумі 569244,72 грн.

3) п.63.3 ст.63 ПК України від 02.12.2010 №2755-VI із змінами і доповненнями , п.8.4 п.8.5 Порядку обліку платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011№1588, з урахуванням змін та доповнень.

4) ст.115 КЗпП та ст.24 Закону України "Про оплату праці", а саме: нарахування і виплата доходів у вигляді заробітної плати найманим працівниками ТОВ "БАРВІНКІВСЬКЕ АГРО" встановлено, що заробітна плата виплачувалась менше ніж два рази на місяць, а саме: листопад 2022 року та грудень 2022, чим порушено ст.115 КЗпП та ст. 24 Закону України "Про оплату праці"; товариством прийнято на роботу громадянина ОСОБА_1 , згідно наказу №1-К від 25.08.2022року, тоді як повідомлення про прийняття працівника на роботу надано до органів ДПС - 14.09.2022, громадянина ОСОБА_2 - згідно наказу "2-К від 02.09.2022, тоді як повідомлення про прийняття працівника на роботу надано до органів ДПСА - 14.09.2022 року.

5) п.п. 168.1.1 п.п.168.1.5 п.п. 168.1 ст.168, п.170.1.1 п.170.1.4 п.170.1 п.п."а" п.176.2 ст.176 ПК України в результаті за період 25.08.2022 по 15.10.2023 чого занижено базу оподаткованого доходу за грудень 2022 на 5 526 084,09 грн. та відповідно занижено податок на доходи фізичних осіб за грудень 2022 року на загальну суму 994 695, 10 грн.

6) п.п. 1.2, пп. 1.3, п.п.1.4. п.п.1.5, п.п.1.6 п.161 підрозділу 10 розділу ХХ п.п. 168.1.1, п.п. 168.1.5 пп.168 ст.168, пп.170.1.1 пп.170.1.4 п.170.1, п.п. "а" п.176.2 ст.176 ПК України №2755-УІ в результаті чого, за період 25.08.2022 по 15.10.2023 занижено базу оподатковуваного доходу за грудень 2022 на 5 526 084,09 грн. та відповідно занижено військовий збір за грудень 2022 на загальну суму 82 891,26 грн.

08.11.2023 ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" подано заперечення за №08.11-1 (вх. ГУ ДПС від 09.11.2023 №77293/6) на вищевказаний акт перевірки.

24.11.2023 на електронну адресу товариства надійшов наказ № 5034-п від 23.11.2023 заступника начальника ГУ ДПС в Харківській області "Про проведення документальної позапланової перевірки ТОВ "БАРВІНКІВСЬКИЙ АГРО".

Підставою призначення даної перевірки стало подання підприємством заперечень на акт перевірки та незгода із висновками акту ГУ ДПС від 31.10.2023 №32595/20-40-07-04-05/44538184 .

Враховуючи доповідну записку заступника начальника управління - начальника відділу перевірок інших галузей економіки управління податкового аудиту ГУДПС Баклушиної Валерії від 20.11.2023 №1632/20-40-07-04-12 щодо необхідності проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ "БАРВІНКІВСЬКИЙ АГРО" та керуючись підпунктом 78.1.5 п.78.1 ст.78 ПК України наказано провести документальну позапланову виїзну перевірку ТОВ "БАРВІНКІВСЬКИЙ АГРО" з питань, що стали предметом оскарження. Дата початку перевірки: 30.11.2023; тривалість перевірки: 5 робочих днів.

Наказом ГУ ДПС у Харківській області №5181-п від 30.11.2023 внесено зміни до наказу ГУ ДПС від 23.11.2023 №5034-п "Про проведення відповідно до п.п.78.1.7 п.78.1 ст. 78 Податкового кодексу України документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" ( податковий номер 44888508) та абзац другий розпорядчої частини наказу викладено в такій редакції: "Підприємство не погодилось із висновками акта ГУ ДПС від 31.10.2023 №32595/20-40-07-04-05/44888508 та подало заперечення до ГУ ДПС від 08.11.2023 №08.11-1 (вх.ГУ ДПС від 09.11.2023 №77293/6)"; абзац другий наказової частини наказу викласти в такій редакції: "Дата початку перевірки: 11.12.2023; тривалість перевірки: 5 робочих днів".

11.12.2023 року ГУ ДПС у Харківській області складено акт "Про неможливість проведення перевірки ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" (код 44888508) у зв'язку з відсутністю посадових осіб.

У подальшому через неможливість здійснити виїзну перевірку, Відповідачем видано наказ ГУ ДПС від 26.12.2023 № 5541-п «Про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю «БАРВІНКІВСЬКА АГРО».

Позивач вважає, що в даному випадку єдиним ефективним правовим захистом відповідно до національної судової практики є не тільки визнання протиправним та скасувати наказ № 5035-п від 23.11.2023 ГУ ДПС в Харківській області «Про проведення документальної позапланової перевірки ТОВ «БАРВІНКІВСЬКА АГРО» та від 26.12.2023 № 5541-п «Про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю «БАРВІНКІВСЬКА АГРО», а й зобов'язання ГУ ДПС в України в Харківській області утриматись від вчинення дій по призначенню повторних позапланових перевірок поза межами процесуальних строків встановлених чинним законодавством з метою гальмування процесу припинення підприємства шляхом приєднання до ТОВ «КОЛОС», а тому звернувся до суду за захистом своїх прав та інтересів.

Надаючи правову оцінку вищенаведеному, суд вказує наступне.

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Наведена норма означає, що суб'єкт владних повноважень зобов'язаний діяти лише на виконання закону, за умов і обставин, визначених ним, вчиняти дії, не виходячи за межі прав та обов'язків, дотримуватися встановленої законом процедури, обирати лише встановлені законодавством України способи правомірної поведінки під час реалізації своїх владних повноважень.

Спірні правовідносини, які виникли між сторонами регулюються Податковим кодексом України, та іншими нормативно-правовими актами (тут і по тексту всі нормативно-правові акти наведені в редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин).

У силу приписів п. 1.1 ст. 1 Податкового кодексу України Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час адміністрування податків, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Відповідно до пп. 62.1.3 п. 62.1 ст. 62 Податкового кодексу України податковий контроль здійснюється шляхом, зокрема, перевірок та звірок відповідно до вимог цього Кодексу, а також перевірок щодо дотримання законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, у порядку, встановленому законами України, що регулюють відповідну сферу правовідносин.

Відповідно до п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

Право на проведення перевірок платників податків (крім Національного банку України) передбачено пп. 20.1.4 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України.

Відповідно до п. 75.1.2 п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України, документальною перевіркою вважається перевірка, предметом якої є своєчасність, достовірність, повнота нарахування та сплати усіх передбачених цим Кодексом податків та зборів.

Документальна позапланова перевірка не передбачається у плані роботи контролюючого органу і проводиться за наявності хоча б однієї з підстав, визначених цим Кодексом.

Відповідно до підпункту 78.1.5. статті 78 Податкового кодексу України, документальна позапланова перевірка здійснюється за наявності хоча б однієї з таких підстав, зокрема якщо платником податків подано в установленому порядку контролюючому органу заперечення до акта перевірки в порядку, визначеному пунктом 86.7 статті 86 цього Кодексу, в якій вимагається повний або частковий перегляд результатів відповідної перевірки у разі якщо платник податків у своїй скарзі (запереченнях) посилається на обставини, що не були досліджені під час перевірки, та об'єктивний їх розгляд неможливий без проведення перевірки. Така перевірка проводиться виключно з питань, що стали предметом оскарження.

Згідно з п. 78.4 ст. 78 ПКУ про проведення документальної позапланової перевірки керівник (його заступник або уповноважена особа) контролюючого органу приймає рішення, яке оформлюється наказом.

Право на проведення документальної позапланової перевірки платника податків (крім перевірок, передбачених п.п. 78.1.22 п. 78.1 ст. 78 ПКУ) надається лише у випадку, коли йому до початку проведення зазначеної перевірки вручено у порядку, визначеному ст. 42 ПКУ, копію наказу про проведення документальної позапланової перевірки.

Пунктом 78.5 ст. 78 ПКУ визначено, що допуск посадових осіб контролюючих органів до проведення документальної позапланової виїзної перевірки здійснюється згідно із ст. 81 ПКУ. Документальна позапланова невиїзна перевірка здійснюється у порядку, передбаченому ст. 79 ПКУ.

Документальна позапланова невиїзна перевірка проводиться посадовими особами контролюючого органу виключно на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом, та за умови вручення платнику податків (його представнику) у порядку, визначеному ст. 42 ПКУ, копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про дату початку та місце проведення такої перевірки (абзац перший п.п. 79.2 ст. 79 ПКУ).

Згідно з абзацами першим та другим п. 82.2 ст. 82 ПКУ тривалість перевірок, визначених у ст. 78 ПКУ, не повинна перевищувати 15 робочих днів для великих платників податків, щодо суб'єктів малого підприємництва - 5 робочих днів, для фізичних осіб - підприємців, які не мають найманих працівників, за наявності умов, визначених в абзацах третьому - восьмому п. 82.2 ст. 82 ПКУ - 3 робочі дні, інших платників податків - 10 робочих днів.

Продовження строків проведення перевірок, визначених у ст. 78 ПКУ, можливе за рішенням керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу не більш як на 10 робочих днів для великих платників податків, щодо суб'єктів малого підприємництва - не більш як на 2 робочих дні, інших платників податків - не більш як на 5 робочих днів.

Платник податків зобов'язаний надати посадовим (службовим) особам контролюючих органів у повному обсязі всі документи, що належать або пов'язані з предметом перевірки. Такий обов'язок виникає у платника податків після початку перевірки (абзац перший п. 85.2 ст. 85 ПКУ).

Судом встановлено, що ТОВ «БАРВІНКІВСЬКА АГРО» подано заперечення до Акту про результати документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «БАРВІНКІВСЬКА АГРО» (код ЄДРПОУ 44888508) від 31.10.2023 р. № 32595/20-40-07-04-05/44538184.

У вказаних запереченнях повністю оскаржувались висновки попередньої перевірки, крім того позивачем надано нові документи стосовно предмету перевірки щодо замінування земельних ділянок, у зв'язку з чим згідно наказу відповідача від 23.11.2023 № 5034-п було призначено повторну позапланову виїзну перевірку позивача.

Однак, вищезазначена перевірка відповідачем не проведена через відсутність ТОВ «БАРВІНКІВСЬКА АГРО» та його посадових осіб за місцем реєстрації, що підтверджується актом від 11.12.2023.

Через вказані обставини, а саме неможливість здійснити виїзну перевірку, видано наказ ГУ ДПС від 26.12.2023 № 5541-п «Про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю «БАРВІНКІВСЬКА АГРО».

Документальна позапланова невиїзна перевірка проводиться посадовими особами контролюючого органу на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом, та за умови вручення платнику податків (його представнику) у порядку, визначеному ст. 42 ПКУ, копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про дату початку та місце проведення такої перевірки (абзац перший п.п. 79.2 ст. 79 ПКУ).

За таких обставин призначення документальної позапланової невиїзної перевірки є єдиним можливим способом здійснити перевірку дотримання податкового законодавства юридичної особи, що реорганізується.

Посилання позивача на те, що він був змушений 31.10.2023 допустити до перевірки посадових осіб контролюючого органу, суд не приймає до уваги, оскільки вказані мотиви жодним чином не впливають на факт застосування акту індивідуальної дії наказу від 23.11.2023 №5034-п та 26.12.2023 №5541-п.

Окрім цього, суд критично ставиться до посилання позивача щодо зазначення в наказі ГУ ДПС в Харківській області № 5034-п від 23.11.2023 «Про проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «БАРВІНКІВСЬКА АГРО» не правдивих даних про призначення перевірки на прохання ТОВ «БАРВІНКІВСЬКА АГРО», оскільки як свідчать матеріали справи наказом ГУ ДПС у Харківській області №5181-п від 30.11.2023 внесено зміни до наказу ГУ ДПС від 23.11.2023 №5034-п "Про проведення відповідно до п.п.78.1.7 п.78.1 ст. 78 Податкового кодексу України документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" ( податковий номер 44888508) та абзац другий розпорядчої частини наказу викладено в такій редакції: "Підприємство не погодилось із висновками акта ГУ ДПС від 31.10.2023 №32595/20-40-07-04-05/44888508 та подало заперечення до ГУ ДПС від 08.11.2023 №08.11-1 (вх. ГУ ДПС від 09.11.2023 №77293/6)"; абзац другий наказової частини наказу викласти в такій редакції: "Дата початку перевірки: 11.12.2023; тривалість перевірки: 5 робочих днів".

Згідно з частиною 1 статті 9, статті 72, частин 1, 2, 5 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

А тому, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень законодавства України та доказів, які містяться в матеріалах справи, суд приходить до висновку про відсутність правових підстав для задоволення позовних вимог позивача.

За таких обставин підстави для розподілу судових витрат відсутні.

Керуючись ст. ст. 2, 6-10, 13, 14, 77, 139, 205, 242-246, 250, 255, 257-262, 293, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "БАРВІНКІВСЬКА АГРО" (вул. Скрипника, буд. 6-А,м. Барвінкове, Харківська обл., Ізюмський р-н, 64701) до Головного управління ДПС у Харківській області (вул. Пушкінська, буд. 46,м. Харків, Харківська обл., Харківський р-н,61057)про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії - залишити без задоволення.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Другого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Суддя М.О.Лук'яненко