Справа № 320/10156/22
30 січня 2024 року м. Київ
Шостий апеляційний адміністративний суд у складі судді-доповідача Чаку Є.В., суддів: Коротких А.Ю.,Єгорової Н.М., розглянувши в порядку письмового провадження питання щодо визначення територіальної підсудності розгляду апеляційної скарги Вищого адміністративного суду України на рішення Київського окружного адміністративного суду від 23 травня 2023 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Державної судової адміністрації України про визнання протиправними дій та стягнення недоотриманої суддівської винагороди,
ОСОБА_1 звернувся до Київського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до ержавної судової адміністрації України про визнання протиправними дій та стягнення недоотриманої суддівської винагороди.
Київський окружний адміністративний суд рішенням від 23 травня 2023 року позов задовольнив частково.
Не погоджуючись з вказаним судовим рішенням, Вищий адміністративний суд України подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати рішення суду першої інстанції та та відмовити у задоволенні позовних вимог.
Як вбачається з матеріалів справи, позивачем у даній справі є суддя Шостого апеляційного адміністративного суду.
Відповідно до ч. 1 ст. 28 КАС України підсудність справи, у якій однією із сторін є суд або суддя суду, до підсудності якого віднесена ця справа за загальними правилами, визначається ухвалою суду вищої інстанції, постановленою без повідомлення сторін.
Частиною 7 ст. 29 КАС України визначено, що передача справ за підсудністю у випадках, визначених пунктами 4 - 6 частини 1 цієї статті, здійснюється за розпорядженням голови суду.
Таким чином, колегія суддів перевіривши матеріали апеляційної скарги дійшла висновку про необхідність передачі даної справи голові суду для направлення її до суду вищої інстанції щодо визначення підсудності.
Керуючись ст.ст. 28, 29, 321 КАС України, колегії суддів, -
Справу № 320/10156/22 за апеляційною скаргою Вищого адміністративного суду України на рішення Київського окружного адміністративного суду від 23 травня 2023 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Державної судової адміністрації України про визнання протиправними дій та стягнення недоотриманої суддівської винагороди, передати голові Шостого апеляційного адміністративного суду для направлення її до суду вищої інстанції щодо визначення підсудності.
Ухвала набирає законної сили з моменту прийняття та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Є.В. Чаку
Судді А.Ю. Коротких
Н.М. Єгорова