вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
про результати розгляду заяви кредитора
про грошові вимоги до банкрута у справі про банкрутство
22.01.2024м. ДніпроСправа № 904/5725/21
за заявою Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, м. Дніпро
до боржника Акціонерного товариства «Науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут гірничорудного машинобудування з дослідним заводом», м.Кривий Ріг
про визнання грошових вимог
Суддя Мартинюк С.В.
за участю секретаря судового засідання Рибалка Г.Д.
Представники:
Ліквідатор: Вербицький О.В.;
Від Міністерства економіки України: Івашковський Д.В.; представник;
Від заявника: Сліпець С.С.; представник;
Інші учасники провадження по справі у судове засідання не з'явились.
Постановою Господарського суду Дніпропетровської області від 21.08.2023 припинено процедуру розпорядження майном АТ «Науково-дослідний та проектор-конструкторський інститут гірничорудного машинобудування з дослідним заводом». Припинено повноваження розпорядника майна арбітражного керуючого Лінкевича О.М. Визнано АТ «Науково-дослідний та проектор-конструкторський інститут гірничорудного машинобудування з дослідним заводом» - банкрутом. Відкрито ліквідаційну процедуру у справі строком на 12 місяців, до 21.08.2024. Ліквідатором АТ «Науково-дослідний та проектор-конструкторський інститут гірничорудного машинобудування з дослідним заводом» призначено арбітражного керуючого Вербицького Олексія Вікторовича.
06.11.2023 до суду від ГУ ДПС у Дніпропетровській області надійшла заява про визнання грошових вимог до АТ «Науково-дослідний та проектор-конструкторський інститут гірничорудного машинобудування з дослідним заводом» у розмірі 11 024 752,71 грн. та судового збору у розмірі 5 368, 00 грн.
Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 08.11.2023 прийнято заяву ГУ ДПС у Дніпропетровській області до банкрута АТ "КРИВОРІЖНДПІРУДМАШ" про визнання грошових вимог у розмірі 11 024 752,71 грн. та судового збору у розмірі 5 368,00 грн. по справі про банкрутство №904/5725/21 до розгляду в судовому засіданні на 04.12.2023.
09.11.2023 через систему "Електронний суд" від заявника ГУ ДПС у Дніпропетровській області надійшла заява про усунення недоліків, а саме уточнення суми заявлених грошових вимог до банкрута.
04.12.2023 через систему "Електронний суд" від ліквідатора банкрута Вербицького О.В. надійшло клопотання про відкладення судового засідання.
Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 04.12.2023 розгляд заяви ГУ ДПС у Дніпропетровській області до АТ «КРИВОРІЖНДПІРУДМАШ» про визнання грошових вимог відкладено на 18.12.2023.
18.12.2023 через систему "Електронний суд" від ліквідатора банкрута Вербицького О.В. надійшло клопотання про залучення Криворізької міської ради в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору та відкласти судове засідання.
Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 18.12.2024 у задоволенні клопотання ліквідатора АТ "КРИВОРІЖНДПІРУДМАШ" Вербицького О.В. про залучення Криворізької міської ради в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору відмовлено. Відкладено розгляд заяви ГУ ДПС у Дніпропетровській області до АТ «КРИВОРІЖНДПІРУДМАШ» про визнання грошових вимог на 22.01.2024.
22.01.2024 через систему "Електронний суд" від ліквідатора Вербицького О.В. до суду надійшло повідомлення про розгляд грошових вимог.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши присутніх в судовому засіданні учасників справи, встановлено наступне.
У поданій заяві ГУ ДПС у Дніпропетровській області зазначає, що, з урахуванням уточнень, на теперішній час в інтегрованих картках платника податків ТОВ «Науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут гірничорудного машинобудування з Дослідним заводом» обліковується податковий борг на загальну суму 15 008 324, 38 грн. (основний платіж: - 13 035 712, 61 грн., штрафна санкція - 1 929 900, 52 грн., пеня - 42 711, 25 грн.) а саме:
1. Податковий борг з податку на додану вартість виник внаслідок несплати платником податків сум грошових зобов'язань у загальному розмірі 2 522 326,84 грн.
2. Податковий борг по земельному податку виник внаслідок несплати платником податків сум грошових зобов'язань у загальному розмірі 7 407 680,72 грн.
3. Податковий борг по податку на нерухоме майно (Центрально-Міський р-н - код платежу 18010401) виник внаслідок несплати платником податків сум грошових зобов'язань у загальному розмірі 963 824,12 грн.
4. Податковий борг по податку на нерухоме майно (Криворізький р-н - код платежу 18010400) виник внаслідок несплати платником податків сум грошових зобов'язань у загальному розмірі 119 499,76 грн.
5. Податковий борг по ПДФО виник внаслідок несплати платником податків сум грошових зобов'язань у загальному розмірі 2 228 066, 78 грн.
6. Податковий борг по військовому збору виник внаслідок несплати платником податків сум грошових зобов'язань у загальному розмірі 162 242, 45 грн.
7. Податковий борг по єдиному внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (код платежу 71010100) у загальному розмірі 1 604 684, 43 грн.
У своєму повідомленні про розгляд грошових вимог ліквідатор заперечував проти задоволення грошових вимог в частині нарахування пені, штрафних санкцій та земельного податку з юридичних осіб по Центрально-Міському району м. Кривого Рогу (код платежу 50 18010500).
Заявлені заперечення арбітражний керуючий Вербицький О.В. обґрунтовує тим, що податковим органом нараховано пеню та штрафні санкції у період дії мораторію, а тому підлягають відхиленню.
Також ліквідатором зазначено, що земельний податок з юридичних осіб ГУ ДПС у Дніпропетровській області нараховано та заявлено на земельну ділянку, якою боржник не користується.
Ліквідатор посилається на те, що на відповідній земельній ділянці розміщено пам'ятник Петру Калнишевському та сквер, що позбавляє боржника можливості користуватись земельною ділянкою.
Згідно ст. 14.1.156-1 ПК України, податкове зобов'язання (для цілей розділу V цього Кодексу) - це загальна сума податку на додану вартість, одержана (нарахована) платником податку в звітному (податковому) періоді, та/або сума коштів, сформована за рахунок податкових пільг, що були використані платником податків не за цільовим призначенням чи з порушенням порядку їх надання, встановленим цим Кодексом.
Відповідно до ст. 14.1.39. Податкового кодексу України, грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податкове зобов'язання та/або інше зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пеня.
Відповідно до ч. 3 ст. 549 Цивільного кодексу України, пенею є неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов'язання за кожен день прострочення виконання.
Відповідно до ст. 129.1.3. Податкового кодексу України, нарахування пені розпочинається при нарахуванні суми грошового зобов'язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до статті 50 цього Кодексу, - після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання.
Положенням ст. 129.3. Податкового кодексу України передбачено що, нарахування пені закінчується у день запровадження мораторію на задоволення вимог кредиторів (при винесенні відповідної ухвали суду у справі про банкрутство або прийнятті відповідного рішення Національним банком України).
Відповідно до ст. 54.3.1. та ст. 57.3. Податкового кодексу України, у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за не подання в установлені строки податкову (митну) декларацію, а при здійсненні заходів податкового контролю встановлено факти здійснення платником податків діяльності, що призвела до виникнення об'єктів оподаткування, наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу та наявності діючих (у тому числі призупинених), платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 робочих днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
Згідно ст. 129.1. Податкового кодексу України, нарахування пені розпочинається:
1) при нарахуванні контролюючим органом податкового зобов'язання у встановлених цим Кодексом випадках, не пов'язаних з проведенням перевірки, або при нарахуванні контролюючим органом грошового зобов'язання, визначеного за результатами перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків такого зобов'язання, визначеного в податковому повідомленні-рішенні згідно із цим Кодексом;
2) при нарахуванні контролюючим органом за результатами перевірки податкового зобов'язання та/або іншого зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, у разі виявлення його заниження - на суму такого заниження, починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків цього зобов'язання за відповідний податковий (звітний) період, щодо якого виявлено заниження, та за весь період заниження (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження);
3) при нарахуванні суми грошового зобов'язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до статті 50 цього Кодексу, - після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання.
4) при виявленні контролюючим органом за результатами перевірки заниження податковим агентом податкового зобов'язання при нарахуванні (виплаті) оподатковуваного доходу на користь нерезидентів або інших платників податків та/або несвоєчасної сплати, несплати (неперерахування) податковим агентом утриманих (нарахованих) податків до або під час виплати оподатковуваного доходу на користь нерезидента або іншого платника податків - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податковим агентом суми податкового зобов'язання, визначеного цим Кодексом;
5) у випадку несвоєчасного повернення надміру/помилково сплачених платежів, а також несвоєчасного відшкодування сум податку на додану вартість - починаючи з першого дня, наступного за останнім днем граничного строку повернення таких коштів.
Господарський суд зазначає, що ГУ ДПС у Дніпропетровській області заявлено та розраховано суму пені за період з 30.04.2021 від 29.06.2021, який не підпадає під дію мораторію, а тому заявлена сума грошових вимог в частині нарахування пені є правомірною та підлягає стягненню.
Також заявлені до стягнення з банкрута штрафні санкції у загальному розмірі 1 929 900, 52 грн. ґрунтуються на ППР (форма "Н") №00877804412 від 27.10.2022 (за порушення п.201.10 ст.201 розділу V ПК України за порушення суб'єктом господарювання граничних строків реєстрації податкових накладних), ППР (форма "Д") №0007140718 від 02.11.2020.
Господарський суд зазначає, що дані штрафні санкції не підпадають під дію мораторію, оскільки вони нараховані не за порушення строків виконання грошового зобов'язання.
Щодо нарахування контролюючим органом земельного податку з юридичних осіб, господарський суд зазначає, що боржником самостійно у поданих декларація визначено розмір земельного податку відповідно до площі земельної ділянки.
Саме виходячи з цієї інформації, контролюючим органом заявлено до стягнення визначених, але не сплачений розмір грошового зобов'язання.
В свою чергу, боржником самостійно не визначено іншого розміру земельної ділянки (відповідно до його потреб) і, відповідно до актуальної нормативної грошової оцінки, співмірного розміру грошового зобов'язання перед контролюючим органом.
Відповідно до п. 14.1.72 Податкового кодексу України, земельний податок - обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів.
Згідно положень ст. 285 ПК України Базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.
Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв'язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).
Пунктом 286.2. Податкового кодексу України передбачено, що платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а надалі такий витяг подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.
Аналізуючи наведене, господарський суд вважає, що розмір земельного податку з юридичних осіб є узгодженим, адже саме в такому розмірі він був заявлений АТ «Науково-дослідний та проектор-конструкторський інститут гірничорудного машинобудування з дослідним заводом» у поданих деклараціях до податкового органу, а тому є правомірно заявленим.
Враховуючи викладене, господарський суд зазначає, що заявлені Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області вимоги підлягають визнанню в повному обсязі.
Згідно із ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства - кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких до боржника або іншої особи забезпечені заставою майна боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство.
Крім того, відповідно до платіжного доручення, Головне управління ДПС у Дніпропетровській області здійснило перерахування у розмірі 5 368, 00 грн. судового збору за подання заяви про визнання кредитором у справі №904/5725/21.
Згідно абз.4 п.п.1 ч.1 ст.64 Кодексу з процедур банкрутства зазначено, що витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді задовольняються у першу чергу.
Згідно із ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства - кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких до боржника або іншої особи забезпечені заставою майна боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство.
Крім того, відповідно до платіжного доручення, Головне управління ДПС у Дніпропетровській області здійснило перерахування у розмірі 5 368, 00 грн. судового збору за подання заяви про визнання кредитором у справі №904/5725/21.
Згідно абз.4 п.п.1 ч.1 ст.64 Кодексу з процедур банкрутства зазначено, що витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді задовольняються у першу чергу.
За змістом частини 1 статті 64 Кодексу України з процедур банкрутства кошти, одержані від продажу майна банкрута, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів у порядку, встановленому цим Кодексом. При цьому:
1) у першу чергу задовольняються: вимоги щодо виплати заборгованості із заробітної плати працюючим та звільненим працівникам банкрута, грошові компенсації за всі невикористані дні щорічної відпустки та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, інші кошти, належні працівникам у зв'язку з оплачуваною відсутністю на роботі (оплата часу простою не з вини працівника, гарантії на час виконання державних або громадських обов'язків, гарантії і компенсації при службових відрядженнях, гарантії для працівників, які направляються для підвищення кваліфікації, гарантії для донорів, гарантії для працівників, які направляються на обстеження до медичного закладу, соціальні виплати у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів підприємства тощо), а також вихідна допомога, належна працівникам у зв'язку з припиненням трудових відносин, та нараховані на ці суми страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, у тому числі відшкодування кредиту, отриманого на ці цілі; вимоги щодо виплати заборгованості із компенсації збитків, завданих Державному бюджету України внаслідок виконання рішень Європейського суду з прав людини, постановлених проти України; вимоги кредиторів за договорами страхування; витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді; витрати кредиторів на проведення аудиту, якщо аудит проводився за рішенням господарського суду за рахунок їхніх коштів;
2) у другу чергу задовольняються: вимоги із зобов'язань, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров'ю громадян, шляхом капіталізації у ліквідаційній процедурі відповідних платежів, у тому числі до Фонду соціального страхування України за громадян, які застраховані в цьому фонді, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, зобов'язань із сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, крім вимог, задоволених позачергово, з повернення невикористаних коштів Фонду соціального страхування України, а також вимоги громадян - довірителів (вкладників) довірчих товариств або інших суб'єктів підприємницької діяльності, які залучали майно (кошти) довірителів (вкладників);
3) у третю чергу задовольняються: вимоги щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів); вимоги центрального органу виконавчої влади, що здійснює управління державним резервом;
4) у четверту чергу задовольняються вимоги кредиторів, не забезпечені заставою;
5) у п'яту чергу задовольняються вимоги щодо повернення внесків членів трудового колективу до статутного капіталу підприємства;
6) у шосту чергу задовольняються інші вимоги.
Відповідно до ч. 4 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, для кредиторів, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, усі дії, вчинені у судовому процесі, є обов'язковими так само, як вони є обов'язковими для кредиторів, вимоги яких були заявлені протягом встановленого строку.
Вимоги кредиторів, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, задовольняються в порядку черговості, встановленої цим Кодексом.
Кредитори, вимоги яких заявлені після завершення строку, визначеного частиною першою цієї статті, є конкурсними, однак не мають права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів.
Отже, ГУ ДПС у Дніпропетровській області як кредитор, вимоги якого заявлені щодо заборгованості зі сплати пені за період до 29.06.2021 у розмірі 42 711, 25 грн. та судового збору 5 368, 00 грн. заявлені після завершення строку, визначеного ч. 1 ст. 45 КУзПБ, є конкурсним, однак не має права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів, а грошові вимоги зі сплати штрафних санкцій за період з 29.06.2021 в розмірі 14 965 613, 13 грн. виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство, а отже є поточними.
Згідно ч. 4 ст.60 Кодексу України з процедур банкрутства, у ліквідаційній процедурі господарський суд розглядає заяви з вимогами поточних кредиторів, які надійшли до господарського суду після офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом. Заяви з вимогами поточних кредиторів розглядаються господарським судом у порядку черговості їх надходження. За результатами розгляду зазначених заяв господарський суд своєю ухвалою визнає чи відхиляє (повністю або частково) вимоги таких кредиторів. Вимоги поточних кредиторів погашаються в порядку черговості, визначеної статтею 64 цього Кодексу. Якщо кредитор заявив вимоги після здійснення розрахунків з іншими кредиторами, сплачені таким кредиторам кошти поверненню не підлягають.
Грошові вимоги ГУ ДПС у Дніпропетровській області до АТ «Науково-дослідний та проектор-конструкторський інститут гірничорудного машинобудування з дослідним заводом» залишаються повністю неоплаченими збоку Боржника.
Відповідно до абз.11 ч.1 ст.1 КУзПБ кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких до боржника або іншої особи забезпечені заставою майна боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство.
З огляду на обґрунтованість вимог заяви Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, яка подана до господарського суду після закінчення строку, встановленого для їх подання, визначеного приписами ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд, дійшов висновку щодо наявності підстав для визнання його конкурсним кредитором без права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів з грошовими вимогами до АТ «Науково-дослідний та проектор-конструкторський інститут гірничорудного машинобудування з дослідним заводом» на суму 42 711, 25 грн. та судового збору на суму 5 368, 00 грн., яка підлягає погашенню у наступному порядку:
- 1 черга - 5 368, 00 грн. (витрати по сплаті судового збору);
- 6 черга - 42 711, 25 грн. (вимоги щодо сплати пені).
Також з огляду на обґрунтованість вимог Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, господарський суд дійшов висновку щодо наявності підстав для визнання поточних грошових вимог ГУ ДПС у Дніпропетровській області до АТ «Науково-дослідний та проектор-конструкторський інститут гірничорудного машинобудування з дослідним заводом» на суму 14 965 613, 13 грн., з яких:
- 2 черга - 1 604 684, 43 грн. вимоги щодо сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування);
- 3 черга - 11 431 028, 20 грн. (вимоги щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів);
- 6 черга - 1 929 900, 52 грн. (вимоги щодо сплати штрафних санкцій).
Керуючись ст.ст. 2, 73-74, 76-79, 86, 91, 234-235 Господарського процесуального кодексу України, ст.ст. 45, 64 Кодексу України з процедур банкрутства, суд
1. Визнати грошові вимоги Головного управління ДПС у Дніпропетровській області до Акціонерного товариства «Науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут гірничорудного машинобудування з дослідним заводом» (50024, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Петра Калнишевського, буд. 1А; ідентифікаційний номер юридичної особи 04819211), а саме:
- 1 черга - 5 368, 00 грн. (витрати по сплаті судового збору);
- 6 черга - 42 711, 25 грн. (вимоги щодо сплати пені).
2. Визнати поточні грошові вимоги Головного управління ДПС у Дніпропетровській області до Акціонерного товариства «Науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут гірничорудного машинобудування з дослідним заводом» (50024, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Петра Калнишевського, буд. 1А; ідентифікаційний номер юридичної особи 04819211), а саме:
- 2 черга - 1 604 684, 43 грн. вимоги щодо сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування);
- 3 черга - 11 431 028, 20 грн. (вимоги щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів);
- 6 черга - 1 929 900, 52 грн. (вимоги щодо сплати штрафних санкцій).
Ухвала набирає законної сили 22.01.2024 та може бути оскаржена в порядку, передбаченому статтями 256, 257 Господарського процесуального кодексу України, до Центрального апеляційного господарського суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня набрання ухвалою законної сили.
Повний текст ухвали складено 29.01.2024.
Суддя С.В. Мартинюк