Постанова від 25.01.2024 по справі 502/69/24

Справа № 502/69/24

ПОСТАНОВА

25 січня 2024 року м. Кілія

Суддя Кілійського районного суду Одеської області Березніков О.В., розглянувши питання про виправлення описки у постанові Кілійського районного суду Одеської області у справі №502/69/24, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за ч.1 ст. 88-1 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

24.01.2024 постановою Кілійського районного суду Одеської області у справі №502/69/24 ОСОБА_1 визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 88-1 КУпАП.

При цьому, у першому, другому та четвертому абзаці резолютивної частини постанови допущена описка, а саме невірно зазначено ПІБ особи та дату народження, яка притягується до адміністративної відповідальності як « ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 », вірним є « ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ».

Відтак, виникла необхідність виправити допущену описку.

Оскільки положення КУпАП не регулюють порядок виправлення описки в постанові суду, виникла необхідність в застосуванні принципу аналогії.

Згідно загальних вимог діючого законодавства та враховуючи принцип аналогії закону, приходжу до висновку, що суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер.

Вивчивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, постанову суду, із яких вбачається, що судом була допущена описка, дана описка є технічною, через що можуть виникнути сумніви та протиріччя при виконанні постанови суду, приходжу до висновку, що допущена описка є очевидною, враховуючи, що виправлення описки не тягне за собою зміну змісту постанови суду по суті, не погіршує становище особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, вважаю необхідним виправити описку.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст.283-285, 304 КУпАП, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Виправити описку в постанові Кілійського районного суду Одеської області в справі №502/69/24 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за ч.1 ст. 88-1 КУпАП, зазначивши у першому, другому та четвертому абзаці резолютивної частини постанови вірним прізвище, ім'я та по батькові, дату народження особи, яка притягується до адміністративної відповідальності як « ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ».

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя: О.В. Березніков

Попередній документ
116557555
Наступний документ
116557557
Інформація про рішення:
№ рішення: 116557556
№ справи: 502/69/24
Дата рішення: 25.01.2024
Дата публікації: 29.01.2024
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Кілійський районний суд Одеської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення у сфері охорони природи, використання природних ресурсів, охорони культурної спадщини; Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах
Розклад засідань:
24.01.2024 11:00 Кілійський районний суд Одеської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
БЕРЕЗНІКОВ О В
суддя-доповідач:
БЕРЕЗНІКОВ О В
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Корнеєва Матрона Максиміівна