22 січня 2024 рокуСправа №160/6082/23
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Турова О.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення в адміністративній №160/6082/23 за позовною заявою ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (відповідач-1), Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (відповідач-2), Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області (відповідач-3) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії, -
У провадженні Дніпропетровського окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа №160/6082/23 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (відповідач-1), Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (відповідач-2), Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області (відповідач-3) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії.
10.01.2024 року до Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшла заява ОСОБА_1 про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення в адміністративній справі №160/6082/23, в якій заявник просить суд зобов'язати Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Дослідивши матеріали заяви ОСОБА_1 про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення в адміністративній №160/6082/23, а також проаналізувавши зміст норм матеріального та процесуального права, що регулюють спірне питання, суд доходить висновку про необхідність повернення цієї заяви заявнику без розгляду, з огляду на таке.
Так, загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення передбачені вимогами статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України.
При цьому, відповідно до абзацу 3 частини 1 статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Згідно з частиною 2 статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України якщо заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої цієї статті і ці недоліки не дають можливості її розглянути, або якщо вона є очевидно безпідставною та необґрунтованою, суд повертає таку заяву (клопотання, заперечення) заявнику без розгляду.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 при зверненні до суду з заявою про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення в адміністративній справі №160/6082/23 не надано докази надіслання всім учасникам справи копії цієї заяви та всіх наданих до неї документів.
Таким чином, в порушення вимог статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України, ОСОБА_1 не надано до суду доказів надіслання (надання) всім учасникам справи заяви про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення в адміністративній справі №160/6082/23 з доданими до неї документами.
Враховуючи наведене, а також встановлення судом не дотримання заявником вимог ч.1 ст.167 КАС України при поданні заяви про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення в адміністративній справі №160/6082/23, суд доходить висновку про повернення цієї заяви ОСОБА_1 без розгляду.
Керуючись ст.167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
Заяву ОСОБА_1 про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення в адміністративній №160/6082/23 за позовною заявою ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (відповідач-1), Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (відповідач-2), Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області (відповідач-3) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії - повернути заявникові без розгляду.
Ухвала суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя: О.М. Турова