11 січня 2024 року м. Київ № 640/20939/22
Київський окружний адміністративний суд у складі судді Жукової Є.О., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників адміністративну справу
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Ексон Оіл»
до Головного управління Державної податкової служби у Київській області
про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
01 грудня 2022 року товариство з обмеженою відповідальністю «Ексон Оіл» (далі - позивач, ТОВ «Ексон Оіл») звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Головного управління Державної податкової служби у Київській області (далі - відповідач, ГУ ДПС у Київській області) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 20.12.2021 №31964/0901.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 02.12.2022 відкрито провадження у справі.
Відповідно до Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду» від 13.12.2022 №2825-ІХ ліквідовано Окружний адміністративний суд міста Києва; утворено Київський міський окружний адміністративний суд із місцезнаходженням у місті Києві; визначено територіальну юрисдикцію Київського міського окружного адміністративного суду, яка поширюється на місто Київ.
Пунктом 2 розділу ІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду» від 13.12.2022 №2825-ІХ установлено, що з дня набрання чинності цим Законом: до початку роботи Київського міського окружного адміністративного суду справи, підсудні окружному адміністративному суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ, розглядаються та вирішуються Київським окружним адміністративним судом.
На виконання положень п. 2 розділу ІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суд» від 13.12.2022 №2825-ІХ, справа №640/20939/22 надіслана до Київського окружного адміністративного суду за належністю.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 01.11.2023 справа розподілена судді Жуковій Є.О.
02 листопада 2023 року зазначену справу фактично передано судді Жуковій Є.О.
В обгрунтування позовних вимог зазначає, що відповідачем за наслідками фактичної перевірки автомобільної заправної станції (АЗС) ТОВ «Ексон Оіл», що розташована за адресою:Київська область, смт. Володарка, вул. Кооперативна, буд.141, складено акт перервірки від 12.11.2021 №19347/10-36-09-00-10/43969245. З урахуванням висновків акту перевірки податковим органом 20.12.2021 прийнято податкове повідомлення-рішення форми форми «ПС» №31964/0901. Вважажє, що ГУ ДПС у Київській області при прийняття спірного податкового повідомлення-рішення діяло без урахування всіх обставин, що мають значення для прийняття рішення.
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 06.11.2023 прийнято справу №640/20939/22 до провадження судді Жукової Є.О.
Копія ухвали від 06.11.2023 отримана представником ГУ ДПС у Київській області безпосередньо в суді, що підтверджується наявною в матеріалах справи розпискою від 16.11.2023.
11 січня 2023 року через відділ документального обігу, контролю та забезпечення розгляду звернень громадян (канцелярію) Київського окружного адміністративного суду від ГУ ДПС у Київській області надійшов відзив на позов.
Відповідач проти задоволення позовних вимог заперечує з огляду на відсутність правових підстав. За результатами фактичної перевірки складено акт від 12.11.2021 №19347/10-36-09-00-10/43969245, яким встановлено порушення вимог п.п.230.1.2 п.230.1 ст.230 Податкового кодексу України. Податковим повідомленням-рішенням від 20.12.2021 №31964/0901 до позивача застосовано штрафні санкції у розмірі 120 000 грн. Вказане рішення прийнято в межах повноважень та з дотриманням вимог чинного законодвавста, а тому відсутні підстави для його скасування.
01 грудня 2023 року через відділ документального обігу, контролю та забезпечення розгляду звернень громадян (канцелярію) Київського окружного адміністративного суду від ГУ ДПС у Київській області надійшов відзив на позов. Обгрунтування відзиву, що надійшов 01.12.2023, ідентичні обгрунтуванням відзиву відповідача, що надійшов 11.01.2023.
З метою додержання розумного строку розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження, суд визнав за можливе розгляд справи здійснювати за наявними матеріалами.
Розглянувши подані сторонами документи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов та відзив, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд
ТОВ «Ексон-Оіл» (ідентифікаційний код 43969245, місцезнаходження: Київська обл., Яготинський р-н, м. Яготин, вул. Шевченка, буд. 235) зареєстровано та внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в якості юридичної особи.
Основним видом діяльності позивача згідно із КВЕД є: 47.30 - роздрібна торгівля пальним.
Позивач здійснює господарську діяльність із роздрібної торгівлі паливом на території автозаправної станції (АЗС), що розташована за адресою: Київська область, смт. Володарка, вул. Кооперативна, буд.141.
Ревізорами ГУ ДПС у Київській області на підставі наказу від 01.11.2021 №2495-п (а.с.159), направлень на проведення перевірки №№7759/00-36-09-00, 7760/00-36-09-00 від 03.11.2021 (а.с.161), проведена фактична перевірка господарської одиниці - АЗС, що розташована за адресою: Київська область, смт. Володарка, вул. Кооперативна, буд.141 суб'єкта господарської діяльності ТОВ «Ексон-Оіл», за результатами якої складено акт від 12.11.2021 №19347/10-36-09-00-10/43969245(далі - акт перевірки) (а.с.14-17).
Перевіркою встановлено, що за період з 12.05.2021 по 30.10.2021 ТОВ «Ексон-Оіл» на акцизному складі №1016814 здійснює роздрібну торгівлю пальним із використанням 2 (двох) паливно-роздавальних колонок типу GLOBAL STAR C44-44-U, серійні номери 2-106011-003 та 2-106009-005, які не зареєстровані в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічільників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі (далі - ЄДР). При цьому, відповідно до ЄДР, ТОВ «Ексон-Оіл» зареєстровані витратоміри типу GLOBAL STAR C44-44-U, серійні номери:1/031039, 2/0310390, 3/030190, 4/0301900, 1/031031, 2/0310310, 3/031557, 4/0315570, 1/030930, 2/0309300, 3/030205, 4/0302050, 1/029796, 2/0297960, 3/030713, 4/0307130. ТОВ «Ексон-Оіл» до перевірки не надані свідоцтва про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки (далі - ЗВТ) на резервуари, які зареєстровані в ЄДР, а саме на РГС-25 (серійні номери 157, 236, 516, 527). ТОВ «Ексон-Оіл» надані свідоцтва на повірку ЗВТ (РГС-26 за №№Р-1647, Р-1648, Р-1649, Р-1650) з терміном дії до 15.10.2024, які не відповідають типу резервуара, заводському номеру, місткості та відсутні в ЄДР. З огляду на що ТОВ «Ексон-Оіл» на акцизному складі №1016814 здійснює зберігання/реєстрацію пального за відсутності позитивного результату повірки законодавчо регульованого ЗВТ, чим порушено вимоги п.п.230.1.2 п.230.1 ст.230 Податкового кодексу України (далі - ПК України).
В акті перевірки стверджується про порушення платником податків п.п.230.1.2 п.230.1 ст.230 ПК України.
Акт перевірки від 12.11.2021 №19347/10-36-09-00-10/43969245 посадовою особою ТОВ «Ексон-Оіл» не підписано.
03 грудня 2021 року ТОВ «Ексон-Оіл» до ГУ ДПС у Київській області подано заперечення до акту перевірки від 12.11.2021 №19347/10-36-09-00-10/43969245 (а.с.18-23).
Листом від 17.12.2021 вих.№21062/12/10-36-09-00-10 відповідач повідомив позивача, що за результатами розгляду заперечень ТОВ «Ексон-Оіл» від 03.12.2021 №03/12-1 ГУ ДПС у Київській області висновки акту перевірки від 12.11.2021 №19347/10-36-09-00-10/43969245 залишено без змін (а.с.24-27).
На підставі акту перевірки від 12.11.2021 №19347/10-36-09-00-10/43969245 Головним управлінням ДПС у Київській області (ідентифікаційний код 43141377) було прийнято податкове повідомлення-рішення (далі - спірне ППР):
- форми «ПС» №31964/0901 від 20.12.2021, яким на підставі пп.54.3.3 п.54.3 п.54 і п.1281.1 ст. 128-1 ПК України до позивача застосовано штрафні (фінансові) санкції у сумі 120 000грн (за кожний не обладнаний резервуар та/або незареєстрований рівномір-лічильник) (а.с. 29-30).
Позивач скористався правом на адміністративне оскарження та оскаржив спірні податкові повідомлення-рішення до ДПС України, подавши скару від 05.01.2022 (а.с.33-40).
Рішенням ДПС України про результати розгляду скарги від 25.10.2022 №13200/6/99-00-06-03-01-06 скарга ТОВ «Ексон-Оіл» була залишена без задоволення, а спірне податкове повідомлення-рішення без змін (а.с.41-43).
Рішення ДПС України про результати розгляду скарги від 25.10.2022 №13200/6/99-00-06-03-01-06 було отримано ТОВ «Ексон-Оіл» 01.11.2022 у рекомендованому поштовому відправленні зі штрихкодовим ідентифікатором №0405351363762, про що свідчить копія конверту (а.с.44).
Не погоджуючись з правомірністю прийняття вказаних податкових повідомлень-рішень, позивач 01.12.2022, протягом місяця, що настає за днем закінчення процедури адміністративного оскарження, відповідно до пункту 56.17 ПК України, звернувся з даним адміністративним позовом до суду.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.
Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час адміністрування податків, а також відповідальність за порушення податкового законодавства регулюються ПК України, в редакції, чинній на момент проведення перевірки.
Згідно з п.п.20.1.4 п. 20.1 ст. 20 ПК України контролюючі органи мають право проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення.
Так, відповідно до ст. 62 ПК України одним із способів здійснення податкового контролю є перевірки та звірки відповідно до вимог цього Кодексу, а також перевірки щодо дотримання законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи у порядку, встановленому законами України, що регулюють відповідну сферу правовідносин.
Згідно з п. 75.1 ст. 75 ПК України контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
Згідно із п.п.75.1.3 п.75.1 ст. 75 ПК України фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об'єктів права власності такого платника. Така перевірка здійснюється контролюючим органом щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).
Згідно із п.80.1 ст. 80 ПК України фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи).
За змістом п.п. 230.1.2 п. 230.1 ст. 230 ПК України акцизні склади, на території яких здійснюється виробництво, оброблення (перероблення), змішування, розлив, навантаження-розвантаження, зберігання, реалізація пального, повинні бути обладнані витратомірами-лічильниками на кожному місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованому на акцизному складі, та рівнемірами-лічильниками рівня таких товарів (продукції) у резервуарі, а для скрапленого газу (пропану або суміші пропану з бутаном), інших газів, бутану, ізобутану за кодами згідно з УКТ ЗЕД 2711 12 11 00, 2711 12 19 00, 2711 12 91 00, 2711 12 93 00, 2711 12 94 00, 2711 12 97 00, 2711 13 10 00, 2711 13 30 00, 2711 13 91 00, 2711 13 97 00, 2711 14 00 00, 2711 19 00 00, 2901 10 00 10 - також можуть бути обладнані пристроями для вимірювання рівня або відсотка пального у резервуарі (далі - рівнемір-лічильник) на кожному введеному в експлуатацію стаціонарному резервуарі, розташованому на акцизному складі.
Витратоміри-лічильники та резервуари повинні відповідати вимогам законодавства та мати позитивний результат повірки або оцінку відповідності, проведені відповідно до законодавства, а рівнеміри-лічильники повинні відповідати вимогам законодавства та мати позитивний результат повірки або оцінку відповідності, або калібрування, проведені відповідно до законодавства. У разі відсутності позитивного результату повірки або оцінки відповідності, або калібрування витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників для цілей цього Кодексу акцизні склади, на яких вони розташовані, вважаються необладнаними витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками.
Паливороздавальні колонки та/або оливороздавальні колонки, встановлені на акцизних складах, на які є позитивні результати повірки або оцінка відповідності, проведені відповідно до законодавства, виконують функції витратомірів-лічильників.
Забороняється здійснення реалізації пального без наявності зареєстрованих витратомірів-лічильників, рівнемірів-лічильників та резервуарів, без реєстрації акцизного складу.
Пунктом 128-1.1 статті 128 ПК України установлено, що необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі рівнеміра-лічильника на введеному в експлуатацію резервуарі, розташованому на акцизному складі, та/або витратоміра-лічильника на місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованого на акцизному складі, а також необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників обсягу виробленого спирту етилового витратоміра-лічильника спирту етилового, та/або масового витратоміра на місці отримання та відпуску спирту етилового, розташованого на акцизному складі, та/або місці отримання/відпуску спирту етилового у виробництво продукції, визначеної у підпунктах "д"-"ж" підпункту 229.1.1 пункту 229.1 статті 229 цього Кодексу, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 20000 гривень за кожний необладнаний резервуар та/або незареєстрований рівнемір-лічильник, а також за кожне необладнане місце відпуску пального наливом з акцизного складу або за кожне місце отримання та відпуску спирту етилового, та/або незареєстрований витратомір-лічильник/витратомір-лічильник спирту етилового, та/або масовий витратомір.
Згідно акту від 12.11.2021 №19347/10-36-09-00-10/43969245, ТОВ «Ексон-Оіл» акцизному складі №1016814 здійснює роздрібну торгівлю пальни із використанням 2 (двох) паливно-роздавальних колонок типу GLOBAL STAR C44-44-U, серійні номери 2-106011-003 та 2-106009-005, які не зареєстровані в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічільників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі.
Так, на АЗС, що розташована за адресою: Київська область, смт. Володарка, вул. Кооперативна, буд.141, встановлено дві паливно-роздавальні колонки GLOBAL STAR C44-44-U серійні номери 2-106011-003 та 2-106009-005.
Вказані паливно-роздавальні колонки облаштовані витратомірами №№031039, 030190, 031031, 031557, 030930, 030205, 029796, 030713 та опломбовані пломбами ДП «Укрметртестстандарт», що підтверджується формулярами про повірку законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в яких зазначені номери паливно-роздавальних колонок та дати повірки з печатками (а.с.45-51,52-58).
За допомогою засобів електронного зв'язку і електронній формі 29.04.2021 ТОВ «Ексон-Оіл» подано довідку про розпорядника акцизного складу пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри», якою зареєстровано інформацію, щодо встановлених на АЗС витратомірів №№031039, 030190, 031031, 031557, 030930, 030205, 029796, 030713, якими облаштовані паливно-роздавальні колонки GLOBAL STAR C44-44-U серійні номери 2-106011-003 та 2-106009-005 (а.с.128-130). Про що свідчить квитанції №1 та №2 про доставку та реєстрацію вказаної довідки в органах ДПС (а.с.131).
Крім того, 01.11.2021, тобто до початку проведення фактичної перервірки, позивачем було подано коригуючу довідку про розпорядника акцизного складу пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри», якою зареєстровано інформацію, щодо встановлених на АЗС витратомірів-лічільників паливно-роздавальні колонки GLOBAL STAR C44-44-U серійні номери 2-106011-003 та 2-106009-005 (а.с.132-135). Про що свідчить квитанції №1 та №2 про доставку та реєстрацію вказаної довідки в органах ДПС (а.с.136).
Довідки про розпорядника акцизного складу пального, акцизні склади пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри, надані товариством до суду, відповідають змісту і формі, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 27.11.2018 № 944.
ТОВ «Ексон-Оіл» на АЗС, що розташована за адресою: Київська область, смт. Володарка, вул. Кооперативна, буд.141 використовує чотири резервуари горизонтальних циліндричних з подвійною стінкою РГС-25, а саме: резервуар №1 бензин марки А-95 Energy (заводський номер 157); резервуар №2 бензин марки А-92 Energy (заовдський номер 263); резервуар № 3 бензин марки А-95 Energy (заводський номер 516); резервуар №4 дизтопливо ДТ Energy (заоводський номер 527) (а.с.67-98).
Вищевказані резервуари обладнані рівнеміром-лічильником «Рівнемір-сигналізатор ультразвуковий УУС №1226 з перетворювачами №№2872, 2875, 3002, 3098. Зазначений рівнемір має позитивний результат повірки, який був здійснений ДП «Тернопільстандартметрологія», що підтверджується відповідним свідоцтвом від 18.11.2019 №1744, яке чинне до 18.11.2021 (а.с.177).
За допомогою засобів електронного звязку і електронній формі 29.04.2021 ТОВ «Ексон-Оіл» подано довідку про розпорядника акцизного складу пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри», якою зареєстровано інформацію, щодо встановлених на АЗС резервуарів заводських №№ 157, 263, 516, 527 та рівнеміра-лічильника №1226 з перетворювачами №№№№2872, 2875, 3002, 3098 (а.с.128-130). Дана інформація отримана та прийнята податковим органом (а.с.131).
Резервуари №№ 157, 263, 516, 527 мають позитивний результат повірки, яка була здійснена ТОВ «ЕКО ПАВЕР» 15.10.2019, що підтверджується відповідними свідоцтвами, чинними до 15.10.2024 (а.с.99,106,113,120).
Інформація щодо розмежування на АЗС резервуарів у розрізі видів пального зазначена в наказі №27-в від 29.04.2021 ТОВ «Ексон-Оіл», яким затверджено схему відповідності логістичних, заводських номерів обладнання на АЗС у розрізі розміщення видів пального, згідно якої можливо чітко встановити інформацію про резервуар та встановлені на ньому лічильники.
З огляду це, твердження зафіксоване в акті перевірки від 12.11.2021 №19347/10-36-09-00-10/43969245 щодо порушення п.п. 230.1.2 п. 230.1 ст. 230 ПК України на акцизному складі з уніфікованим номером 016814 не відповідають дійсності.
Враховуючи викладене, спірне податкове повідомлення-рішення від 20.12.2021 №31964/0901 форми «ПС» не може вважатись законним та обґрунтованим, а тому підлягає скасуванню.
Відповідно до ч.2 статті 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія).
Статтею 72 КАС України встановлено, що доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Згідно з ст.76 КАС України, достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування. Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.
Відповідно до ст. 90 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
З урахуванням встановлених судом обставин, оцінивши докази у справі, суд дійшов висновку, що вимоги позивача підлягають задоволенню у повному обсязі.
Відповідно до частини першої статті 139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
За подання даного адміністративного позову до суду позивачем було сплачено за реквізитами Окружного адміністративного суду м. Києва судовий збір в розмірі 2481 грн згідно платіжного доручення від 14.11.2022 №7592, згідно з інформацією, наявною в комп'ютерній програмі «Діловодство спеціалізованого суду» зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України підтверджено.
Отже, в силу приписів статті 139 КАС України сплачений судовий збір в розмірі 2481грн підлягає відшкодуванню на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.
Керуючись статтями 9, 14, 73-78, 90, 139, 143, 242-246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
1. Адміністративний позов товариства з обмеженою відповідальністю «Ексон Оіл» задовольнити повністю.
2. Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління Державної податкової служби у Київській області форми «ПС» 20.12.2021 №31964/0901, яким до товариства з обмеженою відповідальністю «Ексон Оіл» застосовано штрафні (фінансові) санкції у сумі 120 000 гривень.
3. Стягнути на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Ексон Оіл» за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Державної податкової служби у Київській області судові витрати у сумі 2481 гривень (дві тисячі чотириста вісімдесят одна гривня).
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.
Суддя Жукова Є.О.