Справа № 203/4934/22
Провадження 2-др/203/39/2023
(ДОДАТКОВЕ)
(вступна та резолютивна частини)
20 жовтня 2023 року Кіровський районний суд м. Дніпропетровська в залі суду в м. Дніпрі у складі:
головуючого судді - Ханієвої Ф.М.,
за участю секретаря судового засідання - Сливчук В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву представника відповідача про ухвалення додаткового рішення в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного закладу «Загальної середньої освіти «Дніпровський ліцей «ІТ СТЕП СКУЛ Дніпро» Дніпропетровської обласної ради про захист прав споживачів,
встановив:
Керуючись статтями 3-13, 133, 141, 235, 258, 259, 263-265, 268, 270 Цивільного процесуального кодексу України, суд,
вирішив:
Заяву представника відповідача про ухвалення додаткового рішення в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного закладу «Загальної середньої освіти «Дніпровський ліцей «ІТ СТЕП СКУЛ Дніпро» Дніпропетровської обласної ради про захист прав споживачів - задовольнити повністю.
Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ; адреса зареєстрованого місця проживання: АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь Приватного закладу «Загальної середньої освіти «Дніпровський ліцей «ІТ СТЕП СКУЛ Дніпро» Дніпропетровської обласної ради (адреса місцезнаходження: 49038, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 101; код ЄДРПОУ 43374411) судові витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 15000,00 грн (п'ятнадцять тисяч гривень 00 копійок).
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Дніпровського апеляційного суду. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Суддя Ф.М. Ханієва