Ухвала від 06.12.2023 по справі 505/1332/22

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частина)

Справа №505/1332/22

Провадження №1-в/505/160/2023

06.12.2023 р. суддя Котовського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_1

за участю:

секретаря судових засідань - ОСОБА_2

прокурора - ОСОБА_3

провідного інспектора Подільського РВ №2 філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області ОСОБА_4

у відсутності засудженого ОСОБА_5 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Подільську Одеської області подання про звільнення від покарання з випробуванням в зв'язку із закінченням іспитового строку:

ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця села Дібровка Котовського району Одеської області, громадянина України, з неповною середньою освітою, не працюючого, розлученого, зареєстрований та фактично проживає за адресою; АДРЕСА_1 , військовозобов'язаного, засудженого 07.07.2022 року Котовським міськрайонним судом Одеської області за ч.1 ст. 121 КК України до 5 років позбавлення волі, на підставі ст.ст. 75,76 звільнений від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік з покладенням обов'язків: періодично з'являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи, або навчання та не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації,

ВСТАНОВИВ:

Приймаючи до уваги, що складання повного тексту ухвали потребує значного часу, суд відповідно до ч.2 ст. 376 КПК України має право обмежитися складанням і оголошенням її резолютивної частини.

Повний текст ухвали повинен бути складений не пізніше п'яти діб з дня оголошення резолютивної частини і оголошений учасникам судового провадження.

Про оголошення повного тексту ухвали має бути зазначено у раніше складеній її резолютивній частині.

Враховуючи вищевикладене, на підставі ст. 78 КК України, керуючись п. 9 ст. 537, ст. 539, п. 2 ч. 2 ст. 395, ст. 372, ч. 2 ст. 376 КПК України суд -

ПОСТАНОВИВ:

Подання заступника начальника Подільського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області ОСОБА_6 - задовольнити.

Звільнити від покарання ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця села Дібровка Котовського району Одеської області, громадянина України, з неповною середньою освітою, не працюючого, розлученого, зареєстрований та фактично проживає за адресою; АДРЕСА_1 , військовозобов'язаного, засудженого 07.07.2022 року Котовським міськрайонним судом Одеської області за ч.1 ст. 121 КК України до 5 років позбавлення волі. На підставі ст.ст. 75,76 звільненого від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік з покладенням обов'язків: періодично з'являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи, або навчання та не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації, у зв'язку з закінченням іспитового строку.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Одеського апеляційного суду через Котовський міськрайонний суд Одеської області протягом семи днів з дня її оголошення.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала суду, якщо її не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Повний текст ухвали буде оголошено в приміщенні Котовського міськрайонного суду Одеської області о 11 год. 30 хв. 07.12.2023 року.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
116060856
Наступний документ
116060858
Інформація про рішення:
№ рішення: 116060857
№ справи: 505/1332/22
Дата рішення: 06.12.2023
Дата публікації: 01.01.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Подільський міськрайонний суд Одеської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (15.01.2024)
Дата надходження: 07.07.2023
Розклад засідань:
06.12.2023 15:30 Котовський міськрайонний суд Одеської області