Справа №:755/18889/23
Провадження №: 1-в/755/581/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"20" грудня 2023 р. Дніпровський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні залі суду в м. Києві подання начальника Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві про встановлення додаткових обмежень адміністративного нагляду відносно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Антрацит, Луганської області, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , та зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_2 , раніше судимого,
за участю сторін:
інспектора Дніпровського УПГУНП у м. Києві ОСОБА_4 ,
особи, щодо якої встановлено
адміністративний нагляд ОСОБА_3 ,
ВСТАНОВИВ:
Начальник Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві звернувся до суду з поданням про встановлення додаткових обмежень адміністративного нагляду щодо ОСОБА_3 для більш ефективного контролю з боку органів Національної поліції України за дотриманням ОСОБА_3 додаткових обмежень адміністративного нагляду.
У судовому засіданні інспектор Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві клопотання підтримала та просила його задовольнити.
ОСОБА_3 не заперечував проти встановлення додаткових обмежень адміністративного нагляду відносно нього.
Вислухавши думку учасників судового процесу, дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню.
Згідно з п. «в» ч. 1 ст. 3 та ч. 2 ст. 5 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі» адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб засуджених до позбавлення волі за тяжкі, особливо тяжкі злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за умисні злочини, якщо вони після відбування покарання або умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, незважаючи на попередження органів Національної поліції, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.
Відповідно до ст. ст.2, 6 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі», адміністративний нагляд встановлюється з метою запобігання вчиненню злочинів окремими особами, звільненими з місць позбавлення волі, і здійснення виховного впливу на них. Адміністративний нагляд встановлюється у визначеному статтею 5 цього Закону порядку терміном від одного року до двох років і не може перевищувати термінів, передбачених законом для погашення або зняття судимості. Термін адміністративного нагляду починається з дня оголошення особі постанови судді про встановлення адміністративного нагляду.
Як вбачається з матеріалів подання, 25.10.2023 року ухвалою Уманського міськрайонного суду Черкаської області ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , встановлено адміністративний нагляд строком на 1 рік 6 місяців. При цьому, встановлено наступні обмеження: заборонено виходити з будинку (квартири) з 22.00 години до 06.00 години, заборонено виїзд в особистих справах за межі району (міста) за місцем фактичного проживання, реєстрація в органах Національної поліції 2 рази на місяць.
З огляду на викладене, суд вважає, що подання начальника Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві про встановлення додаткових обмежень адміністративного нагляду відносно ОСОБА_3 підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 2-3, 5-6 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі», суд
ПОСТАНОВИВ:
Встановити додаткові обмеження адміністративного нагляду ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , встановлені ухвалою Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 25.10.2023 року, а саме:
- з'являтися на реєстрацію по нагляду з 09 години до 18 години до Дніпровського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві в 1-й та 3-й четвер щомісяця;
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 7 днів з дня її оголошення.
Суддя: