Справа № 758/4302/21
Категорія 36
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 жовтня 2023 року Подільський районний суд міста Києва у складі:
головуючого судді - Скрипник О. Г. ,
при секретарі - Однолько Ю. С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Биліни Ростислава Геннадійовича про залишення позову без розгляду по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «АРКС», третя особа: ОСОБА_2 про стягнення страхового відшкодування,-
ВСТАНОВИВ:
У квітні 2021 року позивач звернувся до Подільського суду м. Києва з позовом до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «АРКС», третя особа: ОСОБА_2 про стягнення страхового відшкодування.
Ухвалою судді від 07 квітня 2021 року позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі та призначено справу до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
Позивач та представник позивача в судове засідання не з'явилися, про розгляд справи повідомлялися належним чином, представник позивача подав заяву, в якій просив позовну заяву залишити без розгляду.
Представник відповідача у судове засідання не з'явився, про день, час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, про причини неявки суд не повідомив.
Третя особа у судове засідання не з'явилась, про розгляд справи повідомлялась належним чином, причину неявки до суду не повідомила.
Зваживши доводи заяви, вивчивши письмові матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Як вбачається з письмових матеріалів справи, позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «АРКС», третя особа: ОСОБА_2 про стягнення страхового відшкодування.
Представником позивача було подано до суду заяву про залишення позовної заяви без розгляду.
Відповідно до п. 5 ч.1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Оскільки представник позивача просить залишити позов без розгляду, дана заява відповідає вимогам діючого законодавства, суд вважає можливим задовольнити вказану заяву, при цьому залишити позов без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України, -
ПОСТАНОВИВ:
Заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Биліни Ростислава Геннадійовича про залишення позову без розгляду - задовольнити.
Позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «АРКС», третя особа: ОСОБА_2 про стягнення страхового відшкодування - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня постановлення.
СуддяО. Г. Скрипник