Ухвала від 22.12.2023 по справі 686/24380/23

Справа № 686/24380/23

Провадження № 2/686/5990/23

УХВАЛА

22 грудня 2023 року м. Хмельницький

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області в складі судді Заворотної О.Л., розглянувши в порядку письмового провадження клопотання представника відповідача про розгляд в режимі відеоконференції справи за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Оператор газорозподільчої системи «Хмельницькгаз» про стягнення належних звільненому працівникові сум, середнього заробітку за час затримки розрахунку, -

встановив:

В провадженні Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Оператор газорозподільчої системи «Хмельницькгаз» про стягнення належних звільненому працівникові сум, середнього заробітку за час затримки розрахунку.

Представник відповідача подав клопотання про слухання справи в режимі відеоконференції.

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 212 Цивільного процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Враховуючи наявну технічну можливість проведення судового засідання в такому режимі, суд вважає за можливе провести підготовче засідання і за необхідності всі наступні судові засідання, у режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення «EasyCon» (http://svkz.court.gov.ua).

Керуючись ст. 212 Цивільного процесуального кодексу України,

постановив:

Провести судове засідання, яке призначено на 01.02.2024 о 15 год. 45 хв. та, в разі необхідності, всі наступні судові засідання по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Оператор газорозподільчої системи «Хмельницькгаз» про стягнення належних звільненому працівникові сум, середнього заробітку за час затримки розрахунку, в режимі відеоконференції з приміщення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області (29000, м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 117, зал №12) за допомогою системи відеоконференцзв'язку «EasyCon» з участю представника відповідача Вітюка Василя Вікторовича ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ) поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Роз'яснити представнику відповідача, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Копію ухвали направити учасникам справи до відома.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

Попередній документ
115893403
Наступний документ
115893405
Інформація про рішення:
№ рішення: 115893404
№ справи: 686/24380/23
Дата рішення: 22.12.2023
Дата публікації: 26.12.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них; про виплату заробітної плати
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто (26.07.2024)
Дата надходження: 17.06.2024
Предмет позову: Храпицький О.В. до АТ «Оператор газорозподільної системи «Хмельницькгаз» про стягнення належних звільненому працівникові сум, середнього заробітку за час затримки розрахунку,
Розклад засідань:
12.10.2023 15:30 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
27.11.2023 15:45 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
20.12.2023 14:30 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
01.02.2024 15:45 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
06.02.2024 10:50 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
21.02.2024 09:45 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
13.03.2024 16:00 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
22.04.2024 16:00 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
10.05.2024 12:00 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області