печерський районний суд міста києва
Справа № 757/48536/23-к
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 грудня 2023 року
слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва: ОСОБА_1 ,
при секретарі: ОСОБА_2 ,
за участю:
особи, яка подала скаргу: не з'явилась,
прокурора: ОСОБА_3 ,
представника ІНФОРМАЦІЯ_1: ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві скаргу ОСОБА_5 на бездіяльність Генерального прокурора та Міністра оборони України, що полягає у не внесені відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, -
На підставі ч. 2 ст. 376 Кримінального процесуального кодексу України, слідчий суддя проголошує вступну та резолютивну частини ухвали.
УХВАЛИВ:
В задоволені скарги ОСОБА_5 на бездіяльність Генерального прокурора та Міністра оборони України, що полягає у не внесені відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, - відмовити.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення.
Визначити час проголошення повного тексту ухвали о 08 год. 03 хв. 25.12.2023 року.
Слідчий суддя ОСОБА_1