Ухвала від 11.12.2023 по справі 755/17088/23

УХВАЛА

11 грудня 2023 року м. Київ

Справа № 755/17088/23

Провадження: № 22-ц/824/17573/2023

Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ: головуючого (судді-доповідача) Невідомої Т. О., суддів Верланова С. М., Нежури В. А.,

розглянувши апеляційну скаргу адвоката Грищенка Олександра Миколайовича в інтересах ОСОБА_1 ,

на ухвалу Дніпровського районного суду м.Києва від 06 листопада 2023 року, постановлену під головуванням судді Галаган В. І.,

у справі за позовом ОСОБА_1 до Київської міської ради, третя особа: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Гуд Лариса Миколаївна, про встановлення факту спільного проживання та визнання спадкоємцем четвертої черги,

УСТАНОВИВ:

Ухвалою Дніпровського районного суду міста Києва від 06 листопада 2023 року у відкритті провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Київської міської ради, третя особа: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Гуд Лариса Миколаївна, про встановлення факту спільного проживання та визнання спадкоємцем четвертої черги відмовлено.

Не погодившись із таким судовим рішенням, адвокат Грищенко О. М. в інтересах ОСОБА_1 , 14 листопада 2023 року подав апеляційну скаргу безпосередньо до Київського апеляційного суду.

Апеляційна скарга подана уповноваженою особою у строк, визначений процесуальним законом.

За своїм змістом апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України та оплачена судовим збором у відповідності до вимог Закону України «Про судовий збір».

Перешкод для відкриття апеляційного провадження не встановлено.

Керуючись, ст.ст. 359-361, 366 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою адвоката Грищенка Олександра Миколайовича в інтересах ОСОБА_1 на ухвалу Дніпровського районного суду м. Києва від 06 листопада 2023 року, постановлену під головуванням судді Галаган В. І., у справі за позовом ОСОБА_1 до Київської міської ради, третя особа: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Гуд Лариса Миколаївна про встановлення факту спільного проживання та визнання спадкоємцем четвертої черги,

Надіслати учасникам справи копію апеляційної скарги та додатних до неї матеріалів, роз'яснити їм право подати відзив на апеляційну скаргу, який за формою та змістом має відповідати вимогам статті 360 ЦПК України, у строк до 28 грудня 2023 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання, є остаточною, оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Головуючий Т. О. Невідома

Судді: В. А. Нежура

С. М. Верланов

Попередній документ
115721228
Наступний документ
115721230
Інформація про рішення:
№ рішення: 115721229
№ справи: 755/17088/23
Дата рішення: 11.12.2023
Дата публікації: 21.12.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Київський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них; за законом.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (23.05.2024)
Результат розгляду: Приєднано до матеріалів справи
Дата надходження: 22.05.2024
Предмет позову: про встановлення факту спільного проживання та визнання спадкоємцем четвертої черги