КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 грудня 2023 року справа №320/6394/22
Суддя Київського окружного адміністративного суду Парненко В.С., розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін у місті Києві адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім Авантрейд» до Головного управління ДПС у Київській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
УСТАНОВИВ:
22.07.2022 до Київського окружного адміністративного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Авантрейд" (далі - позивач) з позовом до Головного управління ДПС у Київській області (далі - відповідач), в якому просить суд:
- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 9 грудня 2021 року № 0297760707.
В обґрунтування позовних вимог зазначено, що під час перевірки не було взято до уваги та відсутня у додатках до акту перевірки, довідка про опломбування РРО від 22.11.2021, згідно якої о 8год. 01хв. 22.11.2021року проводився ремонт, програмування РРО та програмування реквізитів чека. Також позивач зазначає, що штрафнні санкції до Товариства застосовано за видачу розрахункових документів, а саме: в період з 30.09.2021 р. по день перевірки фіскальні чеки РРО, які не містили обов'язкові реквізити «назва господарської одиниці». При цьому, штрафну санкцію розраховано на підставі відомості про суми проведених розрахунків через РРО без створення у паперовій та електронній формі відповідних розрахункових документів. Разом з тим, санкція пункту 1 статті 17 Закону № 265/95-ВР передбачає відповідальність саме за не роздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, а не за роздрукування розрахункового документа невстановленої форми. Так, у Акті перевірки зазначено, що при проведені перевірки розрахунковий документ був роздрукований (фіскальний чек доданий) та видано покупцю, що не заперечується перевіряючими, однак не містив обов'язкового реквізиту «Назва господарської одиниці». Вважаємо, що формальна відсутність напису «Назва господарської одиниці» на касовому чеку не змінює встановленого факту придбання товару покупцем у визначеного продавця, а згаданий чек підтверджує виконання розрахункової операції. З наявної в матеріалах копії фіскального чека можливо ідентифікувати продавця товару, вартість покупки, вид товару тощо, а отже спірне податкове повідомлення підлягає скасуванню.
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду 27.07.2022 (суддя Журавель В.О.) відкрито провадження в адміністративній справі в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання (у письмовому провадженні).
Рішенням Вищої ради правосуддя від 01.05.2023 за № 949/0/15-23 ОСОБА_1 було звільнено з посади судді Київського окружного адміністративного суду у зв'язку з поданням заяви про відставку.
Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями справу №320/6394/22 передано 13.11.2023 на розгляд судді Київського окружного адміністративного суду Парненко В.С.
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 14 листопада 2023 прийнято адміністративну справу №320/6394/22 до провадження судді Київського окружного адміністративного суду Парненко В.С. Розгляд справи почато спочатку та призначено до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.
Відповідачем подано відзив на позовну заяву, у якому заперечує проти задоволення позовних вимог повністю та зазначає, що фактична перевірка проведена у відповідності до законодавства, а оскаржуване податкове повідомлення-рішення прийнято з урахуванням вимог законодавства, оскільки перевіряючими установлено, що роздруковані позивачем фіскальні звітні чеки не мали усіх обов'язкових реквізитів, які передбачені Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а, отже, такі не приймаються, як розрахункові документи.
Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши усі фактичні обставини справи, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлено таке.
Як вбачається з матеріалів справи та не заперечується сторонами, на підставі направлень від 19.11.2021 року №8-22/10-36-07-07, №8- 223/10-36-07-07, виданих ГУ ДПС у Київській області та згідно наказу ГУ ДПС у Київській області від 11.11.2021 року №2677-п «Про проведення фактичних перевірок» головними державними ревізорами-інспекторами Головного управління ДПС у Київській області проведена фактична перевірка господарської одиниці АЗС філії ТОВ «Торговий дім Авантрейд» за адресою: Київська область, Таращанський район, с. Ківшовата, вул. Свободи, буд.1-А, щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, у тому числі порядку ведення обліку товарних запасів на складах та/або за місцем їх реалізації, ведення касових операцій, наявності свідоцтва, ліцензій, у тому числі про виробництво, обіг та зберігання підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) за період згідно ст.102 Податкового кодексу України.
За результатом перевірки складено Акт фактичної перевірки від 22.11.2021 (надалі - Акт перевірки)
У Акті перевірки контролюючим органом встановлено порушення позивачем п. 1, п. 2 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» №265/95-ВР від 06.07.1995р. №265/95-ВР, а саме факт проведення розрахункових операцій без створення у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, а саме: в період з 30.09.2021 р. по день перевірки фіскальні чеки РРО не містили обов'язкові реквізити «назва господарської одиниці».
На підставі висновків Акту перевірки контролюючим органом прийнято податкове повідомлення-рішення від 09.12.2021 за №0297760707, яким до позивача застосовано штрафні (фінансові) санкції у розмірі 875789,29 грн, за порушення п. 1 ст. 17 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
Не погоджуючись з спірним податковим повідомлення-рішенням позивачем подано скаргу до ДПС України, за результатом розгляду скарги ДПС України прийнято рішення від 05.07.2022 за №6588/6/99-00-06-03-02-06, яким скаргу Товариства залишено - без задоволення, а спірне податкове повідомлення-рішення залишено - без змін.
Вважаючи оскаржуване податкове повідомлення-рішення протиправним та таким, що підлягає скасуванню, позивач звернувся з позовом до суду.
Надаючи правову оцінку відносинам, що виникли між сторонами, суд зазначає таке.
Частиною другою статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає Закон України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР (надалі - Закону №265/95-ВР). Дія цього закону поширюється на усіх суб'єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.
За визначеннями, наведеними у статті 2 3акон №265/95, реєстратор розрахункових операцій - пристрій або програмно-технічний комплекс, в якому реалізовані фіскальні функції і який призначений для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів (наданні послуг), операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі та/або реєстрації кількості проданих товарів (наданих послуг), операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів та з приймання готівки для подальшого переказу. До реєстраторів розрахункових операцій відносяться: електронний контрольно-касовий апарат, електронний контрольно-касовий реєстратор, вбудований електронний контрольно-касовий реєстратор, комп'ютерно-касова система, електронний таксометр, автомат з продажу товарів (послуг) тощо; розрахункова операція - приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки - оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця або, у разі повернення товару (відмови від послуги), оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця.
Відповідно до пунктів 1 та 2 статті 3 Закону № 265/95-ВР суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні реєстратори розрахункових операцій зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок; надавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, включаючи ті, замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет, при отриманні товарів (послуг) в обов'язковому порядку розрахунковий документ встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції, створений в паперовій та/або електронній формі (у тому числі, але не виключно, з відтворюванням на дисплеї реєстратора розрахункових операцій чи дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій QR-коду, який дозволяє особі здійснювати його зчитування та ідентифікацію із розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому міститься, та/або надсиланням електронного розрахункового документа на наданий такою особою абонентський номер або адресу електронної пошти).
З аналізу вищезазначених норм права убачається, що суб'єкти господарювання зобов'язані проводити розрахункові операції через реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи та видавати (в паперовому вигляді та/або електронній формі) відповідний розрахунковий документ, що підтверджує виконання розрахункової операції.
Пунктом 1 статті 17 Закону № 265/95-ВР (в редакції на грудень 2021 року) установлено, що за порушення вимог цього Закону до суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних контролюючих органів застосовуються фінансові санкції у таких розмірах: у разі встановлення в ході перевірки факту: проведення розрахункових операцій з використанням реєстраторів розрахункових операцій, програмних реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг); непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи; невидача (в паперовому вигляді та/або електронній формі) відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об'єкті такого суб'єкта господарювання: 100 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг) - за порушення, вчинене вперше; 150 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг) - за кожне наступне вчинене порушення;
Форму та зміст розрахункового документа визначено Положенням про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, яке затверджене наказом Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року №13 (надалі - Положення № 13).
Відповідно до пункту 2 розділу ІІ Положення №13 фіскальний чек має містити такі обов'язкові реквізити: найменування суб'єкта господарювання (рядок 1); назва господарської одиниці - найменування, яке зазначене в документі на право власності або користування господарською одиницею і відповідає довіднику "Типи об'єктів оподаткування" та повідомлене ДПС формою 20-ОПП (рядок 2); адреса господарської одиниці - адреса, яка зазначена в документі на право власності чи користування господарською одиницею (назва населеного пункту, назва вулиці, номер будинку/офісу/ квартири) та повідомлена ДПС формою 20-ОПП (рядок 3); для СГ, що зареєстровані як платники ПДВ, - індивідуальний податковий номер платника ПДВ, який надається згідно з Кодексом; перед номером друкуються великі літери "ПН" (рядок 4); для СГ, що не є платниками ПДВ, - податковий номер або серія та номер паспорта / номер ID картки (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відповідну відмітку в паспорті), перед яким друкуються великі літери "ІД" (рядок 5); якщо кількість придбаного товару (обсяг отриманої послуги) не дорівнює одиниці виміру, - кількість, вартість одиниці виміру придбаного товару (отриманої послуги) (рядок 6); код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД (зазначається у випадках, передбачених чинним законодавством) (рядок 7); цифрове значення штрихового коду товару (зазначається у випадках, передбачених чинним законодавством, а у разі непередбачення - за бажанням платника) (рядок 8); цифрове значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої (зазначається у випадках, передбачених чинним законодавством) (рядок 9); назва товару (послуги), вартість, літерне позначення ставки ПДВ (рядок 10); ідентифікатор еквайра та торгівця або інші реквізити, що дають змогу їх ідентифікувати (рядок 11); ідентифікатор платіжного пристрою (рядок 12); сума комісійної винагороди (у разі наявності) (рядок 13); вид операції (рядок 14); реквізити електронного платіжного засобу (платіжної картки), допустимі правилами безпеки платіжної системи, перед якими друкуються великі літери "ЕПЗ" (рядок 15); напис "ПЛАТІЖНА СИСТЕМА" (найменування платіжної системи, платіжний інструмент якої використовується, код авторизації або інший код, що ідентифікує операцію в платіжній системі та/або код транзакції в платіжній системі, значення коду) (рядок 16); підпис касира (якщо це передбачено правилами платіжної системи), перед яким друкується відповідно напис "Касир" (рядок 17); підпис держателя електронного платіжного засобу (платіжної картки) (якщо це передбачено правилами платіжної системи) в окремих рядках, перед якими друкуються відповідно написи "Касир" та "Держатель ЕПЗ" (рядок 18); позначення форми оплати (готівкою, електронним платіжним засобом, у кредит, тощо), суму коштів за цією формою оплати та валюту операції (рядок 19); загальна вартість придбаних товарів (отриманих послуг) у межах чека, перед якою друкується слово "СУМА" або "УСЬОГО" (рядок 20); для СГ, що зареєстровані як платники ПДВ, - окремим рядком літерне позначення ставки ПДВ, розмір ставки ПДВ у відсотках, загальну суму ПДВ за всіма зазначеними в чеку товарами (послугами), на початку рядка друкуються великі літери "ПДВ" (рядок 21); для СГ роздрібної торгівлі, що здійснюють реалізацію підакцизних товарів та зареєстровані платниками акцизного податку (СГ, що зареєстровані платниками іншого податку, крім ПДВ), - окремим рядком літерне позначення, розмір ставки такого податку, загальна сума такого податку за всіма зазначеними в чеку товарами (послугами), на початку рядка друкується назва такого податку (рядок 22). У реквізиті "Акцизний податок" його назва наводиться згідно з Кодексом. За потреби дозволяється використовувати скорочення; заокруглення (рядок 23); до сплати (рядок 24); фіскальний номер касового чека / фіскальний номер електронного касового чека, дату (день, місяць, рік) та час (година, хвилина, секунда) проведення розрахункової операції (рядок 25); QR-код, який містить у собі код автентифікації повідомлення (МАС) цього чеку, дату і час здійснення розрахункової операції, фіскальний номер касового чека / фіскальний номер електронного касового чека, суму розрахункової операції, фіскальний номер РРО / фіскальний номер ПРРО) (рядок 26); для касового чека, що створюється програмним реєстратором розрахункових операцій: позначку щодо режиму роботи (офлайн/онлайн), в якому створений касовий чек програмним реєстратором розрахункових операцій (рядок 27), контрольне число, сформоване в режимі офлайн (рядок 28); заводський номер реєстратора розрахункових операцій, перед яким друкуються великі літери "ЗН". Заводський номер для програмних реєстраторів розрахункових операцій не зазначається (рядок 29); фіскальний номер реєстратора розрахункових операцій, перед яким друкуються великі літери "ФН" або фіскальний номер програмного реєстратора розрахункових операцій, перед яким друкуються великі літери "ФН ПРРО" (рядок 30); напис "ФІСКАЛЬНИЙ ЧЕК" та графічне зображення найменування або логотипу виробника (рядок 31).
Відповідач у відзиві на позовну заяву зазначає, що у фіскальних чеках за період з 30.09.2021 по 22.11.2021 відсутні обов'язкові реквізити фіскального чеку, а саме: найменування суб'єкта господарювання (рядок 1); назва господарської одиниці - найменування, яке зазначене в документі на право власності або користування господарського одиницею і відповідає довіднику «Типи об'єктів оподаткування» та повідомлене ДПС формою 2С)-ОП 11 (рядок 2).
Як убачається з матеріалів справи, що контролюючим органом до відзиву на позовну заяву додано копію «Фіскального чеку» від 22.11.21 08:42:29, у якому зазначено наступне: Рядок 1 - «ТОРГОВИЙ ДІМ АВАНТРЕЙД»; Рядок 2 - «КИЇВСЬКА ОБЛ. ТАРАЩАНС. Р.Н.С.»; Рядок 3 -«КІВШОВАТА ВУЛ. СВОБОДИ 1А»; Рядок 4 - «ПН 405424710229»; Рядок 5 - «ІП 41087423». Дані реквізити містяться і «Х-ЗВІТ» (стор. 53 том І).
Крім того, у матеріалах справи міститься Реєстраційне посвідчення №3000419066, яке видано «ТАРАЩАНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ ОДПІ» та, у якому зазначено наступне: суб'єкта господарювання: «ТОРГОВИЙ ДІМ АВАНТРЕЙД»; податковий номер/серія та номер паспорта: НОМЕР_1 ; модель РРО «АЗС POS Mini» (надалі - Реєстраційне посвідчення) (стор. 54 том І).
Судом досліджено матеріали справи та установлено, що контролюючим органом додано лише 1 фіскальний чек за 22.11.2021, а решта фіскальних чеків за період з 30.09.2021 по 22.11.2021, у матеріалах справи відсутні.
Відповідачем не заперечується той факт, що позивачем було роздруковано та видано покупцю розрахунковий документ, однак такий розрахунковий документ містить, на думку відповідача, не всі обов'язкові реквізити.
Згідно статті 2 Закону №265/95-ВР розрахунковий документ - документ встановленої форми та змісту (касовий чек, товарний чек, видатковий чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів, отримання (повернення) коштів, торгівлю валютними цінностями в готівковій формі, створений в паперовій та/або електронній формі (електронний розрахунковий документ) у випадках, передбачених цим Законом, зареєстрованим у встановленому порядку реєстратором розрахункових операцій або програмним реєстратором розрахункових операцій, чи заповнений вручну.
Суд звертає увагу, що відповідачем у Акті перевірки та у відзиві на позовну заяву зазначив відсутність «назва господарської одиниці», що саме у даному фіскальному чеку (у інших фіскальних чеках) не зазначено позивачем, оскільки, як убачається з матеріалів справи, що у фіскальному чек від 22.11.21 усі рядки (1-5) заповнено у відповідності до Реєстраційного посвідчення, яке додане відповідачем до матеріалів справи, та відповідає вимогам до форми та змісту розрахункового документа, встановленим Положенням про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, що затверджене наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 №13 (із змінами та доповненнями) та містять усі обов'язкові реквізити, а саме: найменування суб'єкта господарювання (рядок 1); назва господарської одиниці (рядок 2); адреса господарської одиниці (рядок 3); індивідуальний податковий номер платника ПДВ (рядок 4).
Так, судом установлено, що штрафну санкцію до позивача застосовано за видачу розрахункового документа, який не містить обов'язкових реквізитів, відсутність 1 - 4 рядків фіскального чека. При цьому, штрафну санкцію розраховано за період з 30.09.2021 по 22.11.2021 за безготівкові розрахунки на суму 1751558,53 грн Поряд з тим, санкція пункту 1 статті 17 Закону № 265/95-ВР передбачає відповідальність саме за не роздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, а не за роздрукування розрахункового документа невстановленої форми.
Як вбачається з матеріалів справи, при проведені перевірки розрахунковий документ було роздруковано та видано покупцю, що не заперечується відповідачем, однак він не містив, на думку контролюючого органу, обов'язкових реквізитів (не зазначено, що саме мало міститися і у якому із рядків).
З аналізу матеріалів справи та норм права, суд доходить висновку, що фінансова санкція, визначена у пункті 1 статті 17 Закону № 265/95-ВР, застосована до позивача на загальну суму проведених розрахункових операцій за період з 30.09.2021 по 22.11.2021 є протиправною.
Крім того, суд звертає увагу, що на момент проведення перевірки (22.11.2021) позивача РРО було опломбовано, оскільки проводилися ремонтні роботи, програмування РРО та програмування реквізитів чека, що підтверджується Довідкою про опломбування РРО №3000419066 від 22.11.2021 року о 8 год. 01 хв (стор. 20 том І).
Враховуючи вищевикладене, суд доходить висновку, що відповідачем неправомірно було винесено податкове повідомлення-рішення від 9 грудня 2021 року № 0297760707, а отже позовні вимоги позивача підлягають задоволенню.
Аналогічна позиція викладена у постанові Верховного Суду від 03 листопада 2023 року по справі № 640/23582/21 та відповідно до частини 5 статті 242 КАС України, підлягає врахуванню судом при розгляді цієї справи.
Щодо інших доводів позивача, суд їх не приймає до уваги, оскільки спірне рішення відповідача прийнято з порушенням норм права та скасовано судом.
Відповідно до частин першої, другої статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Враховуючи вищевикладене, виходячи з меж заявлених позовних вимог, положень проаналізованого законодавства, наявних у матеріалах справи доказів та встановлених судом обставин справи, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення позову.
Оскільки позов задоволено повністю на користь позивача підлягають присудженню судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 13137,00 грн за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.
Керуючись статтями 241 - 246, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, cуд,
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Авантрейд" - задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 9 грудня 2021 року № 0297760707.
Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім Авантрейд" (адреса: 09544, Київська область, Таращанський район, село Лука, вул. Лучанська,84/1; код ЄДРПОУ 40542477) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Київській області (адреса: 03151, м. Київ, вул. Святослава Хороброго, 5-А; код ЄДРПОУ 44096797) суму сплаченого судового збору в розмірі 13137 (тринадцять тисяч сто тридцять сім) гривню 00 копійок.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.
Суддя Парненко В.С.