Дата документу 15.12.2023 Справа № 337/883/23
Єдиний унікальний № 337/883/23
Провадження № 22-ц/807/2449/23-2
УХВАЛА
«15» грудня 2023 року м. Запоріжжя
Запорізький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого: Дашковської А.В.
суддів: Бєлки В.Ю.
Кочеткової І.В.
заслухавши доповідь судді-доповідача про проведення підготовчих дій у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання недійсним договору купівлі-продажу транспортного засобу та застосування наслідків недійсності правочину
за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на додаткове рішення Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 14 листопада 2023 року,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 02 листопада 2023 року позов задоволено.
Додатковим рішенням Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 14 листопада 2023 року заяву позивача ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення задоволено.
Не погоджуючись із зазначеними рішеннями суду, 01 грудня 2023 року ОСОБА_2 подала апеляційну скаргу.
По справі відповідно до ст. 365 ЦПК України проведені необхідні підготовчі дії у порядку підготовки до апеляційного розгляду.
Колегія визнає підготовку до розгляду справи закінченою і вважає необхідним призначити справу до розгляду.
Керуючись ст.ст.365, 366 ЦПК України, апеляційний суд,
УХВАЛИВ:
Підготовчі дії до апеляційного розгляду справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання недійсним договору купівлі-продажу транспортного засобу та застосування наслідків недійсності правочину вважати закінченими.
Справу з апеляційною скаргою ОСОБА_2 на додаткове рішення Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 14 листопада 2023 року призначити до розгляду
на «23» січня 2024 року на 11 год. 40 хв.
В судове засідання викликати учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий А.В. Дашковська
Судді: В.Ю. Бєлка
І.В. Кочеткова