ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
12 грудня 2023 року Черкаси справа №925/1646/23
Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Чевгуза О.В., розглянувши матеріали за позовом
Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгова електрична компанія»
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Катеринопільський елеватор»
про стягнення 1 005 505,87 грн,
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгова електрична компанія» (вул. Предславинська, 11, м. Київ, 03150, код ЄДРПОУ 36530971) звернулося до Господарського суду Черкаської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Катеринопільський елеватор»(вул. Героїв Майдану, 47, смт. Єрки, Звенигородський район, Черкаська область, 20505, код ЄДРПОУ 32580463) про стягнення заборгованості за договором постачання електричної енергії споживачу № 2/2018-Е від 07.12.2018 у розмірі 1 005 505,87 грн, з яких: 544 062,79 грн заборгованість за активну електричну енергію, 290 316,70 грн інфляційні нарахування, 70 474,76 грн 3 % річних, 100 651,62 грн пеня та понесених судових витрат.
Подана позовна заява відповідає вимогам статей 162-164, 174-175 Господарського процесуального кодексу України. Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення її чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
Відповідно до ст. 176 Господарського процесуального кодексу України позовну заяву належить прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за правилами загального позовного провадження з проведенням підготовчого засідання і з повідомленням усіх учасників справи.
З урахуванням викладеного та керуючись ст. 176, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.
3. Підготовче засідання призначити на 10 год. 30 хв. 23 січня 2024 року.
4. Засідання суду відбудеться в приміщенні Господарського суду Черкаської області за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 307, зал судових засідань 219, тел. канцелярії суду (0472) 31-21-49.
5. Встановити відповідачу строк для надіслання (надання) господарському суду та позивачу відзиву на позов у відповідності з вимогами ст. 165, 178 Господарського процесуального кодексу України - протягом п'ятнадцяти днів з дня одержання цієї ухвали.
6. Встановити позивачу строк на подання до суду відповіді на відзив у відповідності з вимогами ст. 166 ГПК України - протягом п'яти днів з дня його отримання.
7. Встановити відповідачу строк для подання заперечень на відповідь позивача на відзив у відповідності з вимогами ст. 167 ГПК України - протягом п'яти днів з дня отримання відповіді на відзив.
8. Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/.
9. Роз'яснити сторонам, що в силу положень п. 2 ч. 2 ст. 202 ГПК України неявка в судове засідання учасника справи без повідомлення про причини неявки не є підставою для відкладення підготовчого засідання.
10. Роз'яснити позивачу, що відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 226 ГПК України суд залишає позов без розгляду, якщо позивач без поважних причин не подав витребувані судом докази, необхідні для вирішення спору, або позивач (його представник) не з'явився у судове засідання або не повідомив про причини неявки, крім випадку, якщо від нього надійшла заява про розгляд справи за його відсутності і його нез'явлення не перешкоджає вирішенню спору.
11. Явку сторін або їх представників в судове засідання визнати обов'язковою.
Копію ухвали надіслати учасникам справи в порядку ч. 11 ст. 242 ГПК України.
Ця ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею - 12 грудня 2023 року і не може бути оскаржена окремо від рішення суду.
Суддя О.В. Чевгуз