Ухвала від 12.12.2023 по справі 393/648/23

Справа № 393/648/23

пров. 1-кп/393/107/23

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 грудня 2023 року смт Новгородка

Суддя Новгородківського районного суду Кіровоградської області ОСОБА_1 , ознайомившись з обвинувальним актом у кримінальному провадженні, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №12023121040000525 від 04.08.2023р. по обвинуваченню ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених за ч.4 ст.185 та ч.2 ст. 289 КК України,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Новгородківського районного суду Кіровоградської області знаходиться вищевказане кримінальне провадження.

Підготовче судове засідання по справі призначено на 14:30 год. 18.12.2023р.

Обвинувачений ОСОБА_2 утримується в ДУ ''Кропивницький слідчий ізолятор'', так як йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою по кримінальному провадженні №393/732/23, яке перебуває в провадженні судді Новгородківського районного суду Кіровоградської області ОСОБА_1 .

Згідно п.4, п.5 ч.1 ст.336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: 4) необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження; 5) наявності інших підстав, визначених судом достатніми.

Відповідно до ч.2 ст.336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. Суд не має права прийняти рішення про здійснення дистанційного судового провадження, в якому поза межами приміщення суду перебуває обвинувачений, якщо він проти цього заперечує, крім випадків здійснення дистанційного судового провадження в умовах воєнного стану.

З огляду на зазначене, враховуючи, введення воєнного стану в Україні, а також те, що обвинувачений ОСОБА_2 перебуває в ДУ ''Кропивницький слідчий ізолятор'', з метою забезпечення оперативності та розумних строків проведення підготовчого судового засідання по справі, суд вважає за можливе здійснити підготовче судове засідання по даному кримінальному провадженню, за участю обвинуваченого в дистанційному судовому провадженні в режимі відеоконференції між Новгородківським районним судом Кіровоградської області та ДУ ''Кропивницький слідчий ізолятор''.

Керуючись ст.336 КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Здійснювати підготовче судове засідання, яке відбудеться о 14:30 год. 18.12.2023р., по кримінальному провадженні, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №12023121040000525 від 04.08.2023р. по обвинуваченню ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених за ч.4 ст.185 та ч.2 ст. 289 КК України, за участю обвинуваченого ОСОБА_2 - в порядку дистанційного судового провадження в режимі відеоконференції між Новгородківським районним судом Кіровоградської області та ДУ ''Кропивницький слідчий ізолятор''.

Доручити службовій особі ДУ ''Кропивницький слідчий ізолятор'' підготувати відповідне приміщення для проведення підготовчого судового засідання у режимі відеоконференції та забезпечити участь обвинуваченого ОСОБА_2 в підготовчому судовому засіданні у режимі відеоконференції, а також здійснити дії передбачені ч.ч.4, 6 ст. 336 КПК України (вручити обвинуваченому пам'ятку про його процесуальні права та перевірити його особу).

Зобов'язати уповноважену службову особу ДУ ''Кропивницький слідчий ізолятор'' встановити особу обвинуваченого та перебувати до закінчення підготовчого судового засідання поряд з ним.

Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.

Копію ухвали негайно надіслати до ДУ ''Кропивницький слідчий ізолятор'' для організації проведення відеоконференції відповідно до вимог ст. 366 КПК України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_3

Попередній документ
115605494
Наступний документ
115605496
Інформація про рішення:
№ рішення: 115605495
№ справи: 393/648/23
Дата рішення: 12.12.2023
Дата публікації: 15.12.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Новгородківський районний суд Кіровоградської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Кримінальні правопорушення проти безпеки руху та експлуатації транспорту; Незаконне заволодіння транпортним засобом
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (31.10.2023)
Дата надходження: 05.10.2023
Розклад засідань:
30.10.2023 11:00 Новгородківський районний суд Кіровоградської області
18.12.2023 14:30 Новгородківський районний суд Кіровоградської області