Ухвала від 11.12.2023 по справі 462/8833/23

Справа № 462/8833/23

УХВАЛА

11 грудня 2023 року м.Львів

Суддя Залізничного районного суду м.Львова Колодяжний С.Ю., вивчивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди,

встановив:

Представник ОСОБА_1 - адвокат Гаталяк М.Я. через систему «Електронний суд» 13.11.2023 року звернувся з позовом в суд про стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 14939,52 грн.

17.11.2023 року ухвалою суду заяву залишено без руху, в такій вказано які саме порушення вимог ст.175, 177 ЦПК України позивачу слід усунути, та встановлено строк для їх усунення - десять днів з дня вручення позивачу ухвали.

Вказану ухвалу суду представник позивача ОСОБА_1 - адвокат Гаталяк М.Я. отримав 17.11.2023 року, про що свідчить довідка про доставку електронного листа в його електронний кабінет.

Станом на 11.12.2023 року позивач не усунув вказані в ухвалі суду недоліки, чим не виконав вимоги ст.175, 177ЦПК України.

Об'єктивних даних про обставини, які би перешкоджали виконанню адвокату Гаталяку М.Я. ухвали суду, не встановлено.

Відповідно до ч.3 ст.185 ЦПК України заява вважається неподаною і повертається позивачеві у випадку, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом.

У зв'язку з тим, що позивач не усунув вказані в ухвалі недоліки у встановлений строк, суд дійшов висновку, що позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди слід повернути позивачу.

Керуючись ст.185 ЦПК України,

постановив:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, - вважати неподаною та повернути позивачу.

Роз'яснити, що повернення позовною заяви не перешкоджає повторному зверненню із позовною заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення позовною заяви.

Ухвала набирає законної сили в порядку ст.261 ЦПК України.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя (підпис)

З оригіналом згідно.

Суддя: С.Ю. Колодяжний

Попередній документ
115536755
Наступний документ
115536757
Інформація про рішення:
№ рішення: 115536756
№ справи: 462/8833/23
Дата рішення: 11.12.2023
Дата публікації: 13.12.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Залізничний районний суд м. Львова
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них; про відшкодування шкоди, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Залишено без руху (17.11.2023)
Дата надходження: 13.11.2023
Предмет позову: про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої вчиненням кримінального правопорушення
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОЛОДЯЖНИЙ СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
КОЛОДЯЖНИЙ СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
відповідач:
Піскун Артур Русланович
позивач:
Павлик Ярослав Борисович
представник позивача:
Гаталяк Макар Ярославович