ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
про відмову у видачі судового наказу
м. Київ
20.11.2023Справа № 910/17367/23
Суддя Ярмак О. М., розглянувши
заяву: Товариства з обмеженою відповідальністю "НОВА ПОШТА";
до: ОСОБА_1 ;
про: видачу наказу про стягнення заборгованості.
ВСТАНОВИВ :
Товариство з обмеженою відповідальністю "НОВА ПОШТА" звернулося до Господарського суду м. Києва до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості.
Приписами пункту 3 частини 1 статті 152 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо заявлено вимогу, яка не відповідає вимогам статті 148 цього Кодексу.
Положеннями частини 1 статті 148 Господарського процесуального кодексу України визначено, що судовий наказ може бути видано тільки за вимогами про стягнення грошової заборгованості за договором, укладеним у письмовій (в тому числі електронній) формі, якщо сума вимоги не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Проте, заявником до матеріалів заяви про видачу судового наказу про стягнення заборгованості - не долучено жодних доказів на підтверження наявності договірних відносин з фізичною особою-підприємцем ОСОБА_2 .
Враховуючи те, що між заявником та відповідачем не укладено письмового (в тому числі електронного) договору, суд дійшов висновку про відмову у видачі судового наказу на підставі пункту 3 частини 1 статті 152 Господарського процесуального кодексу України.
Керуючись п. 3 ч. 1 ст. 152, ст. 234 Господарського процесуального кодексу України,
УХВАЛИВ :
У видачі судового наказу - відмовити.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена в порядку та строки встановлені ст.ст. 255, 256, 257 Господарського процесуального кодексу України.
Cуддя О. М. Ярмак