Справа № 346/5463/23
Провадження № 3/346/2655/23
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 грудня 2023 року м. Коломия
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області, в складі :
головуючої судді Третьякової І.В.,
за участю секретаря: Дутчак Х.В.,
прокурора Білика А.М.,
особи, яка притягується до адміністративної відповідальності: ОСОБА_1 ,
адвоката: Чопея М.М.,
розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Коломия матеріали, які надійшли з Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, уродженця с.Котиківка Городенківського району Івано-Франківської області, одруженого, з вищою освітою, працюючого на посаді в.о.директора Коломийського геріатричного пансіонату, РНОКПП: НОМЕР_1 , зареєстрованого та фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ч. ч.1, 2 ст. 172-7 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
1. ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №112 від 15.12.2021 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 17008,87 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
2.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №112 від 15.12.2021 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 17008,87 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
3.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №112 від 15.12.2021 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 5000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
4.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №112 від 15.12.2021 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 5000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
5.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №17 від 21.01.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 13000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
6.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №17 від 21.01.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 13000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
7.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №17 від 21.01.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 3000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
8.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №17 від 21.01.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 5000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
9.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №25 від 21.02.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 15000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
10.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №25 від 21.02.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 15000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
11.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №25 від 21.02.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
12.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №25 від 21.02.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
13.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №35 від 18.03.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 10000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
14.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №35 від 18.03.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 10000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
15.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №35 від 18.03.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
16.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №35 від 18.03.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
17.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №43 від 20.04.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 13000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
18.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №43 від 20.04.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 13000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
19.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №43 від 20.04.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 5000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
20.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №43 від 20.04.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 5000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
21.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №54 від 20.05.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 10000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
22.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №54 від 20.05.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 10000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
23.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №54 від 20.05.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
24.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №54 від 20.05.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
25.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №60 від 20.06.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 13000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
26.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №60 від 20.06.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 13000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
27.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №60 від 20.06.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
28.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №60 від 20.06.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
29.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №69 від 22.07.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 15000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
30.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №69 від 22.07.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 15000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
31.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №69 від 22.07.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
32.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №69 від 22.07.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
33.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №79 від 23.08.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 8000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
34.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №79 від 23.08.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 8000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
35.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №79 від 23.08.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
36.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №79 від 23.08.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
37.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №92 від 22.09.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 18000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
38.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №92 від 22.09.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 18000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
39.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №92 від 22.09.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
40.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №92 від 22.09.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
41.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №98 від 21.10.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 19000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
42.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №98 від 21.10.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 19000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
43.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №98 від 21.10.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 5000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
44.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №98 від 21.10.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 5000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
45.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №105 від 22.11.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 20000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
46.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №105 від 22.11.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 20000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
47.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №105 від 22.11.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
48.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №105 від 22.11.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
49.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №111 від 15.12.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 19000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
50.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №111 від 15.12.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 19000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
51.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №111 від 15.12.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
52.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №111 від 15.12.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
53.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №16 від 23.01.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 10000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
54.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №16 від 23.01.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 10000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
55.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №16 від 23.01.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
56.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №16 від 23.01.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
57.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №25 від 22.02.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 9000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
58.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №25 від 22.02.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 9000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
59.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о.директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №25 від 22.02.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 3000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
60.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №25 від 22.02.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 3000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
61.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №35 від 20.03.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 20000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
62.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №35 від 20.03.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 20000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
63.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о.директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №35 від 20.03.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 5000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
64.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №35 від 20.03.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 5000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
65.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №44 від 20.04.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 16000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
66.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №44 від 20.04.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 16000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
67.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о.директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №44 від 20.04.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
68.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №44 від 20.04.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
69.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №66 від 22.05.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 20000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
70.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №66 від 22.05.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 20000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
71.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о.директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №66 від 22.05.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
72.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №66 від 22.05.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
73.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №69 від 26.06.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 20000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
74.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №69 від 26.06.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і себе особисто в розмірі 20000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
75.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о.директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.2 ч.1 ст.28 Закону, а саме не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив безпосереднього керівника - Департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а саме про намір видати наказ №69 від 26.06.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172 КУпАП, а саме неповідомлення особою, у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
76.Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату, будучи відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, як на посадову особу юридичної особи публічного права, порушив вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону, а саме вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виразилося в підписанні наказу №69 від 26.06.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату», згідно якого преміює працівників пансіонату , в тому числі і близьку особу (сина) ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172 КУпАП, а саме вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
У судовому засіданні особа, що притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 винним себе визнав частково, в подальшому змінив позицію та заявив, що не визнає своєї вини повністю, вважав, що діяв в межах закону Пояснив, що працює директором Коломийського геріатричного пансіонату 10 років, з 17.02.2023 він виконуючий обов'язки директора. Кожного місяця відділ кадрів або головний бухгалтер направляв лист до Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, в якому просили надати дозвіл на преміювання директора. Після отримання дозволу у виді Наказу на отримання премії за підсумками певного місяця, він видавав наказ про преміювання працівників, в тому числі і себе. Отже отримання премії на його думку було узгоджено з Департаментом соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації. При цьому підтвердив, що розмір премії не узгоджувався. Визначався ним самостійно, в межах фонду заробітної плати. Щодо преміювання сина, ОСОБА_2 пояснив, що він працює в пансіонаті з 2014 року та перебуває в його підпорядкуванні. ОСОБА_2 отримував премію, як і решта працівників пансіонату за підсумками роботи. ОСОБА_1 додав, що не повідомляв про конфлікт інтересів до Департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА, проте вважає, що не порушував закон. Просив закрити провадження у справі через відсутність складу адміністративного правопорушення.
Адвокат Чопей М.М. , просив закрити провадження у справі відносно ОСОБА_1 про притягнення останнього до адміністративної відповідальності за ч. 1 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП з огляду на те, що жодного разу Директор Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 не встановлював собі премії та надбавки. Кожного місяця керівництво зверталося до Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації за погодженням премії для директора, після отримання наказу, яким надавався дозвіл на отримання премії, директору нараховувалась премія, в межах фонду заробітної плати. Вважає, що це і було повідомленням та врегулюванням конфлікту інтересів. Крім того, вважає , що протоколи про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_1 складено із порушенням процедури, останній не ознайомлений з жодним протоколом особою, що складала протокол. У зв'язку з цим, вважає, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП.
Прокурор Білик А.М. просив об'єднати справи про адміністративні правопорушення адміністративні щодо ОСОБА_1 в одну, обставини, викладені у протоколі про вчинення адміністративного правопорушення підтримав, надав суду письмовий висновок та підтримав його. Зазначив про наявність в діях ОСОБА_1 ознак адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП. Просив визнати винним ОСОБА_1 за вказаними частинами ст.. 172-7 КУпАП за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів та за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, та призначити стягнення в межах санкції зазначених частин ст.. 172-7 КУпАП, а саме за ч.1 ст.172-7 КУпАП у виді штрафу в розмірі 200 н.м.д.г., що становить 3400 грн., за ч.2 ст.172-7 КУпАП у виді штрафу в розмірі 400 н.м.д.г., що становить 6800 грн., та остаточно призначити стягнення у виді штрафу в розмірі 400 н.м.д.г., що становить 6800 грн.
Заслухавши пояснення особи, що притягається до адміністративної відповідальності, його захисника та думку прокурора, дослідивши письмові докази суд приходить до таких висновків.
Відповідно до ч. 1 ст. 7 КУпАП ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом.
Адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність (ч. 1 ст. 9 КУпАП).
Відповідно до вимог ст. 251 КУпАП доказами по справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Обов'язок щодо збирання доказів покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративне правопорушення, визначених ст. 255 цього Кодексу(ч. 2 ст. 251 КУпАП).
Згідно зі ст. 252 КУпАП орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.
Встановлення наявності або відсутності в діях ОСОБА_1 складу корупційного правопорушення передбаченого ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП має відбуватись через призму оцінки норм Закону «Про запобігання корупції».
Так, відповідно до ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) визначено, що правопорушення, пов'язане з корупцією - це діяння, що не містить ознак корупції, але порушує встановлені цим Законом вимоги, заборони та обмеження, вчинене особою, зазначеною в ч.1 ст.3 цього Закону, за яке законом встановлено кримінальну, адміністративну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.
Відповідно до ст..1 Закону , Близькі особи - члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у ч. 1 ст. 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.
Відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону, є особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема посадові особи юридичних осіб публічного права, які не зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті.
У відповідності до визначення термінів у ч. 1 ст. 1 Закону під реальним конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи не вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.
Приватний інтерес - це будь-який майновий чи немайновий інтерес особи, у тому числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі ті, що виникають у зв'язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях, що зазначено у абз. 11 ч. 1 ст. 1 Закону. Приватний інтерес може впливати на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень або на вчинення чи не вчинення дій під час реалізації службових повноважень, що є дискреційними.
Потенційний конфлікт інтересів - це наявність у особи приватного інтересу у сфері, в якій вона виконує свої службові чи представницькі повноваження, що може вплинути на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи не вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.
Реальний конфлікт інтересів має складатися з трьох об'єктивних компонентів:
- приватний інтерес,
- службове повноваження, представницьке повноваження,
- протиріччя між ними, що впливає на об'єктивність або неупередженість рішення, діяння службової особи.
Відповідно до ч.1 ст. 28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані:
1) вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів;
2) повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно;
3) не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів;
4) вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.
Отже, особи, на яких поширюється законодавство щодо конфлікту інтересів, повинні вживати заходів щодо недопущення його виникнення та заходів щодо його врегулювання, якщо він все ж таки виник. Повідомляти про наявність реального конфлікту інтересів визначену особу чи орган, не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
На підставі ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі, до адміністративної відповідальності.
Не зважаючи на невизнання ОСОБА_1 своєї вини у вчинені адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, його вина знайшла своє підтвердження в ході судового розгляду справи, підтверджується зібраними та дослідженими в судовому засіданні доказами в їх сукупності та взаємозв'язку, а саме:
-Протоколами про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією від 13.09.2023 р. № № 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579 відповідно до яких зафіксовано суть адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів) день, час, місце, спосіб вчинення корупційних правопорушень ОСОБА_1 , та інші обставини, що стосуються справи, положення Закону (п.2 та п.3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції»), порушення яких він допустив, що має своїм наслідком настання відповідальності за ч. 1 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП відповідно;
-рішенням Івано-Франківської обласної ради №786-20/2018 від 16.02.2018 «Про продовження терміну дії контракту», продовжено дію контракту від 31.12.2014 р., укладеного з директором Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 терміном на п'ять років;
-контрактом від 20.02.2018 року укладеному між до Департаментом соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації в особі в.о. директора департаменту Яворського В.Л. та ОСОБА_1 , як директором Коломийського геріатричного пансіонату, останній наділений організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями та підзвітний Івано-Франківській обласній раді та Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації у межах, встановлених законодавством, Положенням про пансіонат та цим Контрактом;
-наказом директора департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної військової адміністрації № 34-к від 14.02.2023 про призначення ОСОБА_1 виконуючим обов'язки директора Коломийського геріатричного пансіонату з 17.02.2023 строково на період дії воєнного стану;
-решенням Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 07.09.2023 про поновлення ОСОБА_1 на посаді виконуючого обов'язки директора Коломийського геріатричного пансіонату;
-наказом директора департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної військової адміністрації № 146-к від 08.09.2023 про поновлення на роботі ОСОБА_1 на посаді виконуючого обов'язки директора Коломийського геріатричного пансіонату;
-наказом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 №81 від 26.11.2014 року про прийнятя на роботу ОСОБА_2 на посаду соціального працівника ;
-повним витягом з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про народження ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , де зазначено його батько - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ;
- Наказом №112 від 15.12.2021 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 17008,87 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 5000 грн.;
- Наказом №17 від 21.01.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 13000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 3000 грн.;
- Наказом №25 від 21.02.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 15000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн.;
- Наказом №35 від 18.03.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 10000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн.;
- Наказом №43 від 20.04.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 13000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 5000 грн.;
- Наказом №54 від 20.05.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 10000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн.;
- Наказом №60 від 20.06.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 13000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн.;
- Наказом №69 від 22.07.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 15000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн.;
- Наказом №79 від 23.08.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 8000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн.;
- Наказом №92 від 22.09.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 18000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн.;
- Наказом №98 від 21.10.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 19000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 5000 грн.;
- Наказом №105 від 22.11.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 10000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн.;
- Наказом №111 від 15.12.2022 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 19000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн.;
- Наказом №16 від 23.01.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 10000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн.;
- Наказом №25 від 22.02.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом в.о.директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 9000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 3000 грн.;
- Наказом №35 від 20.03.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 20000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 5000 грн.;
- Наказом №44 від 20.04.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом в.о. директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 16000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 4000 грн.;
- Наказом №60 від 22.05.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом в.о.директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 20000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн.;
- Наказом №69 від 26.06.2023 року «Про преміювання працівників пансіонату» за підписом в.о.директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 , згідно з яким він преміював працівників пансіонату, а також себе в розмірі 20000 грн. та сина ОСОБА_2 в розмірі 6000 грн.;
- листом департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної держаної адміністрації №3248/01-09/04-23 від 29.08.2023, повідомлень від директора Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 щодо виникнення конфлікту інтересів відповідно до ст..28 Закону України «Про запобігання корупції» на адресу департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної держаної адміністрації не надходило.
Суд також звертає увагу на Методичні рекомендації НАЗК від 12.10.2022 №13 «Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції», відповідно до яких приватний інтерес може впливати на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, вчинення чи не вчинення дій лише під час реалізації службових/представницьких повноважень, що є дискреційними.
При цьому дискреція - це можливість діяти на власний розсуд обираючи з декількох різних варіантів дій, рішень, в тому числі визначаючи собі особисто або близькій особі розмір премій, надбавок тощо. Тож приватний інтерес при реалізації цього повноваження стосовно себе або близької особи пов'язаний з можливістю впливу на встановлення собі або близькій особі стимулюючих виплат
Оскільки керівник не може об'єктивно оцінити свою роботу та роботу близької особи, то виникає суперечність між його приватним інтересом, що полягає у бажання надати собі та близькій особі стимулюючу виплату у вищому розмірі, та службовим повноваженням, яка впливає на об'єктивність при вчиненні зазначених дій, що є реальним конфліктом інтересів.
Оцінюючи наведені вище докази, суд приходить до висновку, що факти викладені в протоколах про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_1 знайшли своє підтвердження і під час судового розгляду.
Досліджені судом докази узгоджуються між собою щодо часу, місця та обставин, допущених ОСОБА_1 правопорушень, ставити їх під сумнів жодних підстав немає.
Суд приходить до висновку, що відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» ОСОБА_1 є посадовою особою юридичної особи публічного права та суб'єктом відповідальності за вчинення правопорушення пов'язаного з корупцією, а саме передбачених ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП.
При виданні та підписанні наказів про преміювання себе та близької особи ( сина) у директора (а в подальшому в.о.директора) Коломийського геріатричного пансіонату ОСОБА_1 виник реальний конфлікт інтересів з явним приватним інтересом зумовлений особистою зацікавленістю ОСОБА_1 в отриманні прибутку (премія) та в наданні такої стимулюючої виплати своєму синові, про який ОСОБА_1 не повідомив у визначені Законом терміни безпосереднього керівника (департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА), хоча мав би бути обізнаним щодо свого обов'язку повідомити Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА про наявність реального конфлікту інтересів та мав можливість це зробити. Крім того, приймаючи та підписуючи вказані накази про преміювання себе та близької особи ОСОБА_1 вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів з явним приватним інтересом зумовлений особистою зацікавленістю в отриманні прибутку як для себе так і для близької особи (сина). При цьому суд вважає, що ОСОБА_1 будучи директором пансіонату об'єктивно не міг оцінити свою роботу та роботу свого сина, що знаходився в його підпорядкуванні та прийняти рішення про власне заохочення та заохочення близької особи у вигляді премії за підсумками роботи щомісяця в період з грудня 2021 року по червень 2023 року, тому виникла суперечність між його приватним інтересом, та службовими повноваженнями, що впливає на його об'єктивність при вчиненні зазначених дій, що і є реальним конфліктом інтересів.
Отже суд приходить до висновку, що в судовому засіданні встановлено наявність в діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст..172-7 КУпАП, що полягає у неповідомленні особою у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-7 КУпАП, що полягає у вчиненні дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
При цьому суд не бере до уваги твердження сторони захисту щодо врегулювання ОСОБА_1 конфлікту інтересів шляхом направлення щомісяця на адресу департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної держаної адміністрації листів з проханням надати дозвіл на преміювання директора ОСОБА_1 за підсумками роботи за певний місяць, та отримання наказу директора департаменту про виплату премії оскільки ані вказані листи, ані накази не містять даних в якому конкретно розмірі дозволено виплатити премії директору ОСОБА_1 .
Доводи захисника про порушення процедури складання протоколів про адміністративне правопорушення та ознайомлення з ними особу, що притягається до адміністративної відповідальності, що є наслідком закриття провадження у справі у зв'язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення, суд вважає такими, що не відповідають фактичним обставинам та вимогам закону.
Так, Протоколи № № 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579 від13.09.2023 року складено щодо ОСОБА_1 за ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП старшим оперуповноваженим 8-го відділу Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України майором поліції Михайлюком В.П., тобто уповноваженою на те особою, відповідно до ст.ст.254-255 КУпАП.
Протоколи відповідають вимогам, передбаченим ст..256 КУпАП, а саме, у протоколах про адміністративне правопорушення зазначено: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності; місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Протоколи підписані особою, яка їх склала, а також міститься запис про відмову від підпису особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Також міститься відмітка, що особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, але від дачі пояснень особа відмовилася, про що зазначено в протоколі, мотиви своєї відмови від підписання не зазначила. При складенні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснено його права і обов'язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що зроблена відмітка у протоколах.
Крім того, матеріали протоколів містять рапорти старших оперуповноважених УСП в Івано-Франківській області ДСР Національної поліції України В.Михайлюка та І.Косьмого від 13.09.2023 про відмову ОСОБА_1 від ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення та матеріалами. Останній повідомив, що не бажає давати будь яких пояснень, а також підписувати зазначені протоколи та отримувати другий примірник.
Така відмова ОСОБА_1 зафіксована на відео, долучене до протоколів про адміністративне правопорушення.
Відповідно до ч. 1 ст. 17 Закону України від 23.02.2006 «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» суди застосовують при розгляді справ Конвенцію та практику Суду як джерело права.
Суд звертає увагу на те, що відповідно до практики Європейського суду з прав людини, у тому випадку, коли недотримання обов'язку повідомити у встановленому законом порядку про обвинувачення, трапилось з вини обвинуваченого, то він не може стверджувати про порушення прав сторони захисту (Ердоган проти Туреччини, Камбел і Фелл проти Сполученого Королівства).
Отже, оскільки саме з вини ОСОБА_1 він не був у встановленому порядку повідомлений про обвинувачення в правопорушенні пов'язаному з корупцією, який свідомо, в категоричній формі відмовився від ознайомлення з матеріалами протоколу про адміністративне правопорушення, відмовився від отримання його копії та надання пояснень, суд не бере до уваги твердження захисника про порушення прав сторони захисту, як такі, що не ґрунтуються на вимогах закону.
При накладенні адміністративного стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, яке є правопорушенням пов'язаним з корупцією, особу порушника, його характеристику, вік, сімейний стан та майновий стан, притягнення до адміністративної відповідальності вперше, ступінь вини, відсутність обставин, що пом'якшують відповідальність, та обставин, що обтяжують відповідальність, велику кількість правопорушень (76) і вважає, що стягнення має бути накладено у виді штрафу в максимальному розмірі, встановленому санкціями частин 1 та 2 ст.. 172-7 КУпАП.
Згідно з ч.1 ст.36 КУпАП при вчиненні однією особою двох або більше адміністративних правопорушень адміністративне стягнення накладається за кожне правопорушення окремо.
Частина друга вказаної статті регламентує, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
ОСОБА_1 вчинив кілька адміністративних правопорушень, передбачені різними частинами ст..172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Відтак, обираючи вид адміністративного стягнення в межах санкції інкримінованих ОСОБА_1 статей (частин), суд призначає стягнення за кожне правопорушення окремо і на підставі ст.36 КУпАП накладає основне стягнення в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, а саме за ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП у разі винесення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, особою на яку було накладено таке стягнення сплачується судовий збір, розмір якого встановлено законом. Відповідно до ст. 4 ч.2 п. 5 ЗУ «Про судовий збір» у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, судовий збір сплачується у розмірі 0,2 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 283, 284, 285, 287 КУпАП, суд-
ПОСТАНОВИВ:
Справи №346/5463/23, №346/5469/23№346/5466/23, №346/5481/23, №346/5475/23, №346/5472/23, №346/5507/23, №346/5471/23, №,346/5500/23, №346/5494/23, №346/5520/23, №346/5498/23, №346/5540/23, №346/5536/23, №346/5514/23, №346/5510/23, №346/5502/23, №346/5515/23, №346/5512/23,№346/5534/23,№346/55232/23, №346/5531/23, №346/5538/23, №346/5533/23, №346/5530/23, №346/5528/23, №346/5522/23, №346/5517/23, №346/5484/23, №346/5543/23, №346/5505/23, №346/5506/23, №346/5509/23, №346/5495/23, №346/5516/23, №346/5513/23, №346/5508/23, №346/5504/23, №346/5501/23, №346/5497/23, №346/5496/23, №346/5492/23, №346/5490/23, №346/5485/23, №346/5489/23, №346/5487/23, №346/5519/23, №346/5544/23, №346/5542/23, №346/5539/23, №346/5541/23, №5537/23, №346/5535/23, №346/5526/23, №346/5523/23, №346/5511/23, №346/5476/23, №314/5499/23, №346/5478/23, №346/5480/23, №346/5483/23, №346/5484/23, №346/5468/23, №346/5493/23, №346/5491/23, №346/5488/23, №346/5482/23, №346/5479/23, №346/5477/23, №346/5474/23, №346/5527/23, №346/5524/23, №346/5521/23, №346/5518/23, №346/5529/23, №346/5525/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. ч.1, 2 ст. 172-7 КУпАП об'єднати в одне провадження, присвоїти номер 346/5463/23.
ОСОБА_1 визнати винуватим у вчиненні адміністративних правопорушень передбачених ч.1 ст.172-7, ч.2 ст.172-7 КУпАП та призначити йому стягнення.
- за ч.1 ст.172-7 КУпАП - у виді штрафу в розмірі двісті неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) гривень 00 коп.
- за ч.2 ст. 172-7 КУпАП - у виді штрафу в розмірі чотириста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 6800 (шість тисячі вісімсот) гривень 00 коп.
На підставі ст. 36 КУпАП остаточно призначити ОСОБА_1 стягнення у виді штрафу в розмірі чотириста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 6800 (шість тисячі вісімсот) гривень 00 коп.
Стягнути з ОСОБА_1 , ( ІНФОРМАЦІЯ_1 РНОКПП НОМЕР_1 ) судовий збір в сумі 536 гривень 80 копійок у дохід держави: отримувач коштів: ГУК у м. Києві/м. Київ/22030106; код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37993783; банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), рахунок отримувача: UA908999980313111256000026001; код класифікації доходів бюджету: 22030106.
Роз'яснити ОСОБА_1 , що згідно ст. 307 КУпАП штраф має бути сплачений не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
У разі несплати штрафу в установлений законом строк постанова про адміністративне стягнення згідно із ст. 308 КУпАП буде надіслана для примусового виконання до відділу Державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцем знаходження його майна в порядку, встановленому законом.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується: подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу; витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат на облік правопорушень визначається Кабінетом Міністрів України.
Постанову суду у триденний строк з дня набрання нею законної сили направити Івано-Франківській обласній державній адміністрації для вирішення питання про притягнення особи до дисциплінарної відповідальності, а також усунення причин та умов, що сприяли вчиненню цього правопорушення.
Постанова суду у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до Івано-Франківського апеляційного суду через Коломийський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її проголошення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Третьякова І. В.