Ухвала від 06.12.2023 по справі 477/1768/23

ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД

Миколаївської області

Справа №477/1768/23

Провадження №2/477/626/23

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду

06 грудня 2023 року м. Миколаїв

Жовтневим районний суд Миколаївської області в складі:

головуючої - судді Саукової А. А.,

за участю секретаря судового засідання - Купрейчик К. М,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Миколаєві цивільну справу за позовом акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення кредитної заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з вказаним позовом до відповідача, в якому просить стягнути заборгованості за кредитом в сумі 32 823,29 грн.

Ухвалою суду від 25 липня 2023 року відкрито провадження у справі та призначено справу до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження у відкритому судовому засіданні.

24 листопада 2023 року від представника позивача АТ КБ «ПриватБанк» надійшла заява про залишення позову акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення кредитної заборгованості, без розгляду.

Сторони в судове засідання не з'явились, про дату, час і місце судового засідання повідомлені належним чином.

Відповідно до частини другої статті 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Дослідивши матеріали справи суд установив наступне.

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 257 ЦПК України, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду, суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду.

Заява представника позивача про залишення заяви без розгляду подана ним до розгляду справи по суті, тому відповідно до принципу диспозитивності цивільного судочинства, визначеного статтею 13 ЦПК України, наявні підстави для задоволення вказаної заяви.

Керуючись статтями 257, 258-260 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Позов акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення кредитної заборгованості, залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку безпосередньо до Миколаївського апеляційного суду або через Жовтневий районний суд Миколаївської області протягом п'ятнадцяти днів з дня підписання ухвали.

Суддя А. А. Саукова

Попередній документ
115434561
Наступний документ
115434563
Інформація про рішення:
№ рішення: 115434562
№ справи: 477/1768/23
Дата рішення: 06.12.2023
Дата публікації: 07.12.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вітовський районний суд Миколаївської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (06.12.2023)
Результат розгляду: залишено без розгляду
Дата надходження: 13.07.2023
Предмет позову: АТ КБ "ПриватБанк" до Мунтян Едуарда Володимировича про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
06.09.2023 09:30 Жовтневий районний суд Миколаївської області
06.12.2023 09:30 Жовтневий районний суд Миколаївської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
САУКОВА А А
суддя-доповідач:
САУКОВА А А
відповідач:
Мунтян Едуард Володимирович
позивач:
АТ КБ "ПриватБанк"
представник позивача:
Ляр Дмитро Юрійович