РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про продовження розгляду справи в спрощеному провадженні
01 грудня 2023 року м. Рівне №460/21880/23
Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Поліщук О.В., розглянувши матеріали адміністративного позову
ОСОБА_1
доГоловного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області
про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинення певних дій,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 (далі - позивач) звернувся до Рівненського окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області (далі - відповідач), в якому просить суд:
визнати протиправними дії відповідача щодо відмови здійснити перерахунок та виплату пенсії позивача на підставі довідки про розмір грошового забезпечення від 03.05.2023 № 5К/вих./7.2/2877, виданої Західним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань Міністерства Юстиції України;
зобов'язати відповідача здійснити з 01.04.2019 перерахунок та виплату пенсії позивача на підставі виданої Західним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань Міністерства Юстиції України довідки від 03.05.2023 № 5К/вих./7.2/2877 про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019.
Ухвалою суду від 22.09.2023 позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження в адміністративній справі відповідно до статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України) за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).
Ухвалою суду від 25.10.2023, після відкриття провадження у справі, позовну заяву залишено без руху та надано строк для усунення недоліків.
29.11.2023, на виконання вимог ухвали суду, позивачем надано суду квитанцію про сплату судового збору.
Оскільки позивач у встановлений судом строк недоліки позовної заяви усунув, суд продовжує розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).
Керуючись статтями 241, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Продовжити розгляд справи № 460/33162/23 за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала окремо не оскаржується. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя О.В. Поліщук