Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області
Справа № 695/4501/23
номер провадження 1-в/695/231/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 грудня 2023 рокум. Золотоноша
Суддя Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області ОСОБА_1 , ознайомившись з поданням начальника Золотоніського районного відділу ГУНП в Черкаській області про встановлення адміністративного нагляду стосовно ОСОБА_2 ,
ВСТАНОВИВ:
Начальник Золотоніського РВП ГУНП в Черкаській області звернувся до суду з поданням про встановлення адміністративного нагляду стосовно засудженого ОСОБА_2 .
Так, статтею 26 КПК України визначено принцип диспозитивності кримінального процесу, відповідно до якого сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом. Суд у кримінальному провадженні вирішує лише ті питання, що внесені на їх розгляд сторонами та віднесені до їх повноважень цим Кодексом.
Відповідно до ч. 3 ст. 5 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» разом з поданням до суду надсилаються копія вироку та матеріали, що свідчать про необхідність встановлення адміністративного нагляду за відповідною особою.
Вивчивши матеріали подання, приходжу до висновку, що вказані матеріали про встановлення адміністративного нагляду не відповідають вимогам Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» з наступних підстав.
У поданні та характеристиці особи, стосовно якої вирішується питання про встановлення адміністративного нагляду, зазначені вироки суду, дати яких різняться з копіями вироків суду, що долучені до подання.
Крім того, долучені до подання додатки є неналежної якості, оскільки частину із них неможливо прочитати через неналежно зроблені копії.
Копії матеріалів, які долучені до подання, не засвідчені належним чином.
Вказані обставини унеможливлюють надання належної оцінки представлених на розгляд доказів.
За цих підстав суд позбавлений можливості розглянути подання за наявності даних розбіжностей та недоліків, тому вважаю за доцільне повернути матеріали подання про встановлення адміністративного нагляду стосовно ОСОБА_2 для дооформлення.
Керуючись ст. 26, 539 КПК України, ст. ст. 2, 3, 5 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», суддя
ПОСТАНОВИВ:
Подання начальника Золотоніського районного відділу ГУНП в Черкаській області про встановлення адміністративного нагляду стосовно ОСОБА_2 повернути для дооформлення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1