справа № 388/311/19
провадження № 1-кп/388/69/2023
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29.11.2023м. Долинська
Суддя Долинського районного суду Кіровоградської області ОСОБА_1 розглянувши обвинувальний акт у кримінальному провадженні внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12019120000000007 від 12.01.2019 року відносно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Долинська, Долинського району Кіровоградської області, українця, громадянина України, освіта вища, працює головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Кіровоградській області, зареєстрований та проживаючий за адресою: АДРЕСА_1 , раніше не судимий, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України,-
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Долинського районного суду Кіровоградської області перебуває кримінальне провадження внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань №12019120000000007 від 12.01.2019 року відносно ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 КК України.
Судове засідання у вказаному кримінальному провадженні призначалися на 14.00 годину 29 листопада 2023 року.
Обвинувачений ОСОБА_2 , повідомлений належним чином, у судове засідання не з'явився, про причини неявки не повідомив.
З урахуванням того, що обвинувачений у судове засідання не з'явився, а його явка є обов'язковою, провести судове засідання не можливо за його відсутності.
Відповідно до ч.1 ст. 323 КПК України, якщо обвинувачений, до якого не застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, не прибув за викликом у судове засідання, суд відкладає судовий розгляд, призначає дату нового засідання і вживає заходів до забезпечення його прибуття до суду. Суд також має право постановити ухвалу про привід обвинуваченого та/або ухвалу про накладення на нього грошового стягнення в порядку, передбаченому главами 11 та 12 цього Кодексу.
Оскільки обвинувачений ОСОБА_2 не з'явився до суду без поважних причин, суд уважає застосувати щодо нього привід.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст.140, 369-372 КПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
По справі по обвинуваченню ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 КК України у зв'язку з неявкою обвинуваченого призначити повторне судове засідання на 24 січня 2024 року на 14.00 годину у Долинському районному суді Кіровоградської області.
Застосувати привід до ОСОБА_2 обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 КК України, який зареєстрований та проживаючий за адресою: АДРЕСА_1 .
Доставити приводом ОСОБА_2 на 14.00 годину 24 січня 2024 року до Долинського районного суду Кіровоградської області (вул. Нова, 110, м.Долинська, Кіровоградська область).
Копію ухвали направити для виконання у відділення поліції № 1 (м.Долинська) Кропивницького районного управління поліції Головного управління національної поліції в Кіровоградській області та начальнику Долинського відділу Знам'янської окружної прокуратури - для організації контролю.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1