Ухвала від 30.11.2023 по справі 420/7710/23

П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

------------------------

УХВАЛА

30 листопада 2023 р.м. ОдесаСправа № 420/7710/23

П'ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

доповідача - судді Турецької І. О.,

суддів - Градовського Ю. М., Шеметенко Л. П.

перевіривши наявність підстав для відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у Волинській області, Державної податкової служби України на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 12 вересня 2023 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Крафт” до Головного управління ДПС у Волинській області, Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 12 вересня 2023 року позов Товариства з обмеженою відповідальністю “Крафт” задоволено.

На зазначене рішення суду представник Головного управління ДПС у Волинській області та Державної податкової служби України подав апеляційну скаргу без сплати судового збору.

У зв'язку з цим, ухвалою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 06 листопада 2023 року зазначена апеляційна скарга була залишена без руху та надано апелянту строк для усунення її недоліку.

Вимоги ухвали про залишення апеляційної скарги без руху були виконані, недолік усунений, апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст.296 КАС України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження, а тому перешкод для її прийняття та відкриття апеляційного провадження не встановлено.

Також суд зазначає, що, відповідно до п.3 ч.1 ст.311 КАС України, справа буде розглядатися в порядку письмового провадження, оскільки апеляційна скарга подана на рішення суду першої інстанції, яке ухвалено в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження).

Керуючись статтями 300, 311 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у Волинській області, Державної податкової служби України на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 12 вересня 2023 року.

Учасники справи мають право подати відзив на апеляційну скаргу протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення цієї ухвали. Роз'яснити, що до відзиву додаються докази надсилання (надання) його копій та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Повідомити, що справа буде розглядатися без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) за наявними у справі матеріалами.

Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів, ухвалу про відкриття апеляційного провадження.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та оскарженню не підлягає.

Доповідач - суддя І. О. Турецька

суддя Ю. М. Градовський

суддя Л. П. Шеметенко

Попередній документ
115314894
Наступний документ
115314896
Інформація про рішення:
№ рішення: 115314895
№ справи: 420/7710/23
Дата рішення: 30.11.2023
Дата публікації: 04.12.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: П'ятий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; реалізації податкового контролю
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (30.08.2024)
Дата надходження: 10.04.2023
Предмет позову: про визнання протиправним та скасувати рішення
Розклад засідань:
26.03.2024 00:00 П'ятий апеляційний адміністративний суд