Справа № 461/10056/23
Провадження № 2-о/461/161/23
29.11.2023 року. м. Львів.
Суддя Галицького районного суду м. Львова Юрків О.Р., вивчивши матеріали заяви ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса: АДРЕСА_1 ), за участю заінтересованої особи: Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області ( адреса місцезнаходження: 79000, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 11) про встановлення фактів, що мають юридичне значення, -
27.11.2023 року заявник звернувся до суду із заявою про встановлення фактів, що мають юридичне значення, викладених у заяві.
Заява відповідає вимогам частин 1-3 ст. 175, частин 1, 4 ст. 177 ЦПК України.
Відповідно до положень ст. 19 ЦПК України, справа підлягає розгляду в окремому провадженні.
Керуючись ст.ст. 19, 175, 177,183, 187 ЦПК України, -
Прийняти заяву до розгляду та відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса: АДРЕСА_1 ), за участю заінтересованої особи: Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області ( адреса місцезнаходження: 79000, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 11) про встановлення фактів, що мають юридичне значення.
Підготовче засідання призначити у приміщенні Галицького районного суду м. Львова (79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2) на 11 год. 30 хв. 19.12.2023 року.
Копії ухвали, заяви з доданими до неї документами направити заінтересованим особам..
Роз'яснити заінтересованим особам право у строк до 19.12.2023 року подати до суду письмові заперечення на заяву.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається - http://court.gov.ua/fair/ .
Ухвала про відкриття провадження може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного суду в строк 15 днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя О.Р. Юрків.