Справа № 541/3827/23
Провадження № 1-кп/541/407/2023
Миргородський міськрайонний суд Полтавської області
УХВАЛА
про призначення до судового розгляду
28 листопада 2023 рокум. Миргород
Миргородський міськрайонний суд Полтавської області
в складі: головуючого судді - ОСОБА_1
з участю - секретаря ОСОБА_2
прокурора ОСОБА_3 , захисника адвоката ОСОБА_4
розглянувши у підготовчому судовому засіданні обвинувальний акт у кримінальному провадженні відомості щодо якого внесені 11.09.2023 до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12023170550001121, по обвинуваченню ОСОБА_5 у вчиненні кримінальних правопорушень кваліфікованих по ч. 3 ст. 309 КК України,-
встановив :
06 листопада 2023 року до Миргородського міськрайонного суду надійшов обвинувальний акт по обвинуваченню ОСОБА_5 .
Під час підготовчого судового засідання прокурор, обвинувачений та захисник вважали можливим призначити кримінальне провадження до судового розгляду.
Суд, заслухавши думку учасників судового провадження, у відповідності до положень ст. 314 КПК України, яка регламентує порядок та межі підготовчого судового засідання, вивчивши обвинувальний акт та долучений до нього реєстр матеріалів досудового розслідування, приходить до наступного висновку.
Кримінальне провадження підсудне Миргородському міськрайонному суду. Підстав для закриття кримінального провадження судом під час підготовчого судового засідання не встановлено. Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про необхідність призначення провадження по обвинуваченню ОСОБА_5 до судового розгляду.
Коло осіб, які беруть участь у судовому розгляді є наступним: прокурор, обвинувачений та захисник та свідки зазначені в реєстрі досудового розслідування.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 314, 314-1, 315 КПК України,суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення кваліфікованого по ч. 3 ст. 309 КК України в приміщенні Миргородського міськрайонного суду на 14-00 год. 24 грудня 2023 року.
Коло осіб, які беруть участь у судовому розгляді є наступним: прокурор, обвинувачений та захисник та свідки зазначені в реєстрі досудового розслідування.
Доручити Миргородського міського сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області підготувати досудову доповідь відносно обвинуваченого, яку надати до суду в строк до 20 грудня 2023 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяОСОБА_1