Ухвала від 27.11.2023 по справі 683/3571/23

Справа № 683/3571/23

2/683/1128/2023

УХВАЛА

27 листопада 2023 року м. Старокостянтинів

Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області

в складі: головуючого судді Лугового О.М.

секретаря судового засідання Градомської Д.Р.

розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м.Старокостянтинів цивільну справу №683/3571/23 за позовом Комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за комунальні послуги,

встановив:

24 жовтня 2023 року директор Душенко О.С. в інтересах КП «Тепловик» звернулася в суд з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за комунальні послуги.

Ухвалою Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 31 жовтня 2023 року позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі з правилами спрощеного позовного провадження та призначено дату судового засідання.

27 листопада 2023 року представник КП «Тепловик» за довіреністю Медведчук О.В. подала до суду заяву про відмову від позову, у зв'язку із добровільним виконанням відповідачем вимог позивача та закриття провадження у справі.

В судове засідання учасники справи не з'явились, про дату, час та місце слухання справи повідомлялись належним чином, причини неявки не повідомили.

Враховуючи, що розгляд справи відбувався за відсутності сторін, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Розглянувши матеріали цивільної справи, суд дійшов висновку про задоволення заяви про відмову від позову з наступних підстав.

Згідно ч.1 ст.206 ЦПК України, позивач може відмовитися від позову, а відповідач - визнати позов на будь-якій стадії провадження у справі, зазначивши про це в заяві по суті справи або в окремій письмовій заяві.

Пунктом 4 частини 1 статті 255 ЦПК України, визначено, що суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.

Враховуючи, що підстав для не прийняття заяви про відмову від позовних вимог суд не встановив, провадження у справі підлягає закриттю в зв'язку з відмовою позивача від позову, оскільки саме таким чином позивач вирішив розпорядитися своїми правами.

На підставі викладеного та керуючись, ст. 247, п. 4 ч. 1 ст.255, 256 ЦПК України, суд

постановив:

Провадження у справі за позовом Комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за комунальні послуги - закрити, у зв'язку із відмовою від позову.

Роз'яснити позивачу, що у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 15 днів з дня її підписання суддею.

Суддя:

Попередній документ
115203082
Наступний документ
115203084
Інформація про рішення:
№ рішення: 115203083
№ справи: 683/3571/23
Дата рішення: 27.11.2023
Дата публікації: 29.11.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; надання послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (27.11.2023)
Дата надходження: 24.10.2023
Предмет позову: стягнення заборгованості за надані послуги
Розклад засідань:
27.11.2023 11:45 Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЛУГОВИЙ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
суддя-доповідач:
ЛУГОВИЙ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
відповідач:
Гаврилюк Надія Іванівна
позивач:
КП " Тепловик"