ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 листопада 2023 рокуСправа №160/24869/23
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Рябчук О.С.
розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у письмовому провадженні) адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії, -
УСТАНОВИВ:
28.09.2023 року засобами поштового зв'язку до Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Вінницькій області, в якому позивач просить:
- визнати бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області щодо незастосування статті 8 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» при призначенні мені ОСОБА_1 , пенсії за віком на пільгових умовах, протиправною;
- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду в Вінницькій області здійснити перерахунок та виплату пенсії мені, ОСОБА_1 , відповідно до статті 8 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» у розмірі 80% моєї середньої заробітної плати, але не менше як три розміри прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність з дня призначення пенсії, а саме, 30.09.2022 року та з урахуванням проведених раніше виплат.
В обґрунтування заявлених вимог позивач зазначив, що перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та отримує пенсію, що призначено на пільгових умовах за списком №1 на виконання рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 26.05.2023р. у справі № 160/5501/23. Позивач не погоджується з розрахунком призначеної пенсії та вважає, що її необхідно обчислити у відповідності до ст. 8 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», оскільки його страховий стаж становить 44 роки 03 місяці 11 днів, в тому числі роботи підземні за Списком № 1 - 26 років 09 місяців 11 днів. Проте, при призначенні пенсії відповідачем протиправно не було застосовано положення ст. 8 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці». Не погоджуючись з такою позицією відповідача, позивач звернувся з цим позовом до суду.
Відповідно до витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями зазначена справа розподілена судді О.С. Рябчук.
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 29.09.2023 р. відкрито провадження в адміністративній справі та призначено справу до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи у письмовому провадженні, а також залучено до участі у справі як відповідача -2 Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.
Цією ж ухвалою відповідачам було надано строк для подання відзиву на позовну заяву протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії цієї ухвали, разом із доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача.
08.11.2023 року за допомогою підсистеми «Електронний суд» від Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області надійшов відзив проти позову. Відповідачем позовні вимоги заперечуються в повному обсязі. В обґрунтування заперечень проти позову вказано, що дійсно, відповідно до ст. 8 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» мінімальний розмір пенсії шахтарям, які відпрацювали на підземних роботах не менш як 15 років для чоловіків та 7,5 років для жінок за Списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, встановлюється незалежно від місця останньої роботи, у розмірі 80 відсотків від його заробітної плати (доходу), визначеної відповідно до статті 40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», з якої обчислюється пенсія, але не менш як три розміри прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. Проте зазначає, що в рішенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 26.05.2023 по справі № 160/5501/23 позивач не ставив питання щодо призначення пенсії з врахуванням ст. 8 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці». За таких обставин вважає, що оскаржуване рішення було прийняте правомірно, в межах повноважень та у визначений законодавцем спосіб та просить відмовити в задоволенні адміністративного позову.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з матеріалами адміністративного позову отримано Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області 04.10.2023 року за допомогою підсистеми «Електронний суд», про що свідчить наявна в матеріалах справи довідка про доставку електронного листа.
Відповідачем-1 відзиву проти позову не було надано. З клопотаннями, заявами, поясненнями відповідач до суду не звертався.
Відповідно до ч.1 ст.257 Кодексу адміністративного судочинства України за правилами спрощеного позовного провадження розглядаються справи незначної складності.
За змістом приписів п.3 ч.6 ст.12 Кодексу адміністративного судочинства України для цілей цього Кодексу справами незначної складності є справи, зокрема, щодо оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.
Частиною 4 статті 243 Кодексу адміністративного України встановлено, що судове рішення, постановлене у письмовому провадженні, повинно бути складено у повному обсязі не пізніше закінчення встановлених цим Кодексом строків розгляду відповідної справи, заяви або клопотання.
Згідно з ч.5 ст.250 Кодексу адміністративного судочинства України датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення.
Зважаючи на наведене та відповідно до вимог ст.ст. 257, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, справу розглянуто за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи у письмовому провадженні.
Згідно з 8 ст. 262 Кодексу адміністративного судочинства України при розгляді справи за правилами спрощеного позовного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи.
Дослідивши матеріали справи, суд встановив такі обставини.
ОСОБА_1 перебуває на обліку Головного управління в Дніпропетровській області з 30.09.2022 та отримує пенсію за віком на пільгових умовах за Списком № 1, призначену за нормами Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”.
Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 26.05.2023 по справі №160/5501/23 позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено частково, зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області зарахувати до пільгового стажу відповідно до постанови КМУ від 31 березня 1994 року № 202 періоди роботи зазначені у трудовій книжці НОМЕР_1 , а саме: ДВАТ «Шахта Пролетарська» дочірнього підприємства ДХК Луганськвугілля 28.09.1998 - 11.11.1998 - підземний учень гірничого робітника з повним робочим днем під землею; 12.11.1998 - 21.12.2000 - підземний гірничий робітник з повним робочим днем під землею; ДВАТ шахта «Карбоніт» ДП ДХК «Первомайськвугілля» 29.07.2002 - 21.01.2007 - гірник очисного вибою 4 розряду з повним робочим днем під землею; 22.01.2007 - 13.02.2007 - навчання за професією прохідник; 14.02.2007 - 12.03.2007 - виробнича практика за професією прохідник; 15.03.2007 - 31.03.2008 - прохідник підземний 4 розряду з повним робочим днем під землею; 01.04.2008 - 31.03.2022 - гірник очисного вибою з повним робочим днем під землею та повторно розглянути заяву про призначення пенсії за віком на пільгових умовах згідно ч.3 ст. 114 ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та постанови КМУ від 31 березня 1994 року № 202 відповідно до заяви про призначення пенсії від 30.09.2022 року.
На виконання судового рішення, до пільгового стажу ОСОБА_1 згідно постанови Кабінету міністрів України від 31 березня 1994 року № 202 зараховано періоди роботи: 28.09.1998 - 11.11.1998, 12.11.1998 - 21.12.2000, 29.07.2002 - 21.01.2007, 22.01.2007 - 13.02.2007, 14.02.2007 - 12.03.2007, 15.03.2007 - 31.03.2008 та 01.04.2008 - 31.03.2022; призначено пенсію за віком на пільгових умовах відповідно до норм ч.3 ст.114 Закону №1058 з 30.09.2022.
В адміністративному позові ОСОБА_1 вказується, що виходячи із розрахунку пенсії Версія 1.6.78.1 дата-час розрахунку 24.08.2023 11:09 Першотравенського об'єднаного управління ПФУ він має необхідний страховий та пільговий стаж, що дає право на призначення пенсії з статті 8 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» у розмірі 80% середньої заробітної плати, але не менше як три розміри прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність з дня призначення пенсії.
Головним управлінням Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області вказується у відзиві проти позову, що питання щодо обчислення розміру пенсії за віком на пільгових умовах з урахуванням норм статті 8 Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці” судом не розглядалося. Тому відповідачем було виконано рішення суду від 26.05.2023 по справі №160/5501/23 в повному обсязі.
Не погоджуючись з такою бездіяльністю відповідача та вважаючи, що при обчисленні пенсії помилково не була застосована стаття 8 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», позивач звернувся з цим позовом до суду.
Відповідно до ст.ст. 3, 19, 46 Конституції України людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними. Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.
Статтею 92 Конституції України визначено, що виключно законами України визначаються основи соціального захисту, форми і види пенсійного забезпечення.
Принципи, засади і механізми функціонування системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, призначення, перерахунку і виплати пенсій, надання соціальних послуг з коштів Пенсійного фонду, що формуються за рахунок страхових внесків роботодавців, бюджетних та інших джерел, а також регулювання порядку формування Накопичувального пенсійного фонду та фінансування за рахунок його коштів видатків на оплату договорів страхування довічних пенсій або одноразових виплат застрахованим особам, членам їхніх сімей та іншим особам, визначені Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 №1058-IV (Закон №1058-IV).
Згідно частин 1, 2 ст. 24 Закону №1058-IV, страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
Страховий стаж обчислюється територіальними органами Пенсійного фонду відповідно до вимог цього Закону за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, а за періоди до впровадження системи персоніфікованого обліку - на підставі документів та в порядку, визначеному законодавством, що діяло до набрання чинності цим Законом.
Розмір призначеної пенсії перераховується за правилами визначеними законодавством.
Відповідно до ч. 1 ст. 28 Закону № 1058-IV мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом. У разі виплати застрахованій особі довічної пенсії, передбаченої цим Законом, пенсії або аналогічної виплати, встановленої в інших державах, мінімальний розмір пенсії за віком у солідарній системі встановлюється з урахуванням зазначених сум.
За кожний повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1 відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 цього Закону, але не більш як на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком, передбаченого абзацом першим цієї частини. Наявний в особи понаднормовий страховий стаж не може бути обмежений.
Відповідно до ч. 1,4 ст. 44 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - закон №1058-IV) призначення (перерахунок) пенсії здійснюється за зверненням особи або автоматично (без звернення особи) у випадках, передбачених цим Законом.
Звернення за призначенням (перерахунком) пенсії здійснюється шляхом подання заяви та інших документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсії, до територіального органу Пенсійного фонду або до уповноваженого ним органу чи уповноваженої особи застрахованою особою особисто або через законного представника недієздатної особи, особи, дієздатність якої обмежена, малолітньої або неповнолітньої особи.
Відповідно до ч. 2 ст. 46 Закону №1058-ІV нараховані суми пенсії, не отримані з вини органу, що призначає і виплачує пенсію, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації втрати частини доходів.
Статтею 8 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» визначено, що мінімальний розмір пенсії шахтарям, які відпрацювали на підземних роботах не менш як 15 років для чоловіків та 7,5 років для жінок за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, встановлюється незалежно від місця останньої роботи, у розмірі 80 відсотків його заробітної плати (доходу), визначеної відповідно до статті 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", з якої обчислюється пенсія, але не менш як три розміри прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. Для обчислення розміру пенсій за віком за кожний повний рік стажу роботи на підземних роботах до страхового стажу додатково зараховується по одному року.
З матеріалів справи вбачається, що спір виник щодо правомірності застосування до пенсії позивача розміру пенсії, встановленого в розмірі 80 відсотків заробітної плати (доходу) застрахованої особи, відповідно до ст. 8 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці", з якої обчислюється пенсія, але не менш як три розміри прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність.
Судом встановлено, матеріалами справи підтверджено, що загальний (страховий) стаж ОСОБА_1 складає 44 роки 3 місяці 11 днів, у тому числі на пільгових умовах за списком № 1 - 26 років 9 місяців 11 днів.
Вказані обставини підтверджуються розрахунком пенсії версія 1.6.78.1 дата-час розрахунку 24.08.2023 11:09, відповідно до якого Першотравненським об'єднаним управлінням ПФУ на виконання рішення суду розраховано страховий та пільговий стаж позивача.
Таким чином, суд приходить до висновку, що оскільки позивач відпрацював 26 років на підземних роботах за Списком №1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України (при необхідних 15 років), то він має право на встановлений законом мінімальний розмір пенсії шахтарям у розмірі 80 відсотків його заробітної плати (доходу), визначеної відповідно до статті 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", з якої обчислюється пенсія, але не менш як три розміри прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність.
Посилання відповідача на те, що в рішенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 26.05.2023 року по справі №160/5501/23 позивач не ставив питання щодо призначення пенсії з врахуванням ст. 8 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці", суд не приймає до уваги, оскільки право позивача на розмір пенсії шахтарям у розмірі 80 відсотків заробітної плати (доходу), визначеної відповідно до статті 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", з якої обчислюється пенсія, але не менш як три розміри прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, прямо встановлено ст. 8 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці".
На підставі викладеного, суд приходить до висновку про протиправність бездіяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, яка виразилась у не здійсненні розрахунку пенсії відповідно до ст. 8 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці".
Крім того, згідно системного аналізу вказаних правових норм, суд вважає за необхідне зобов'язати відповідача здійснити перерахунок та виплату пенсії позивачу відповідно до ст. 8 Закону № 345-VI починаючи з дати її призначення - з 30.09.2022 року, оскільки порушення прав позивача мало місце з вини органу, що призначає і виплачує пенсії.
За таких обставин, бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області є протиправною та такою, що порушує гарантоване статтею 1 Першого протоколу Конвенції право мирно володіти своїм майном, оскільки чинні правові положення передбачають виплату більшого пенсійного забезпечення і дотримано всі вимоги, необхідні для цього, органи державної влади не можуть свідомо відмовляти у цих виплатах, доки відповідні положення є чинними.
Стосовно позовної вимоги про зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області здійснити перерахунок призначеної пенсії позивачу суд зазначає наступне.
Пунктом 4.10 Постанови правління ПФУ №22-1 від 25.11.2005р. (зі змінами) встановлено, що після призначення, перерахунку пенсії, поновлення виплати раніше призначеної пенсії, переведення з одного виду пенсії на інший вид, електронна пенсійна справа засобами програмного забезпечення передається до органу, що призначає пенсію, за місцем фактичного проживання особи, за місцезнаходженням установи виконання покарань, де відбуває покарання засуджений до позбавлення (обмеження) волі, для здійснення виплати пенсії.
За приписами п.4.10 Постанови правління ПФУ №22-1 визначено, що електронна пенсійна справа повертається до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання особи, яка звернулась за призначенням пенсії, з метою подальшого взяття такої особи на пенсійний облік та виплати їй пенсії.
Тобто, після фактичного розгляду заяви про призначення пенсії ОСОБА_1 на виконання рішення суду Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області було повернуто матеріали пенсійної справи позивача до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області де і перебуває на обліку ОСОБА_1 .
Отже, порушене право позивача на отримання пенсії з урахуванням статті 8 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» має бути поновлено шляхом зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області провести відповідний перерахунок.
Згідно із частинами 1, 2 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.
У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Відповідно до ст. 90 Кодексу адміністративного судочинства України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Частиною 1статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд при вирішенні справи керується принципом змагальності сторін, диспозитивності та офіційного з'ясування всіх обставин у справі, відповідно до якого розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Відповідно до частини 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
У таких справах суб'єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин (частина 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України).
Враховуючи викладене, суд доходить висновку про наявність підстав для часткового задоволення адміністративного позову ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії.
Вирішуючи питання про розподіл судових витрат, суд виходить з наступного.
Частиною 1 статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
З огляду на викладене, сплачений позивачем судовий збір за подачу даного позову до суду в сумі 1073,60 грн. підлягає стягненню з відповідачів за рахунок бюджетних асигнувань.
Керуючись статтями 2, 72-77, 139, 243-246, 255, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання протиправною бездіяльність, зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити частково.
Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області щодо незастосування статті 8 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» при призначенні ОСОБА_1 пенсії за віком на пільгових умовах.
Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду в Дніпропетровській області здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 відповідно до статті 8 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» у розмірі 80% середньої заробітної плати, але не менше як три розміри прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, з дня призначення пенсії - 30.09.2022 року, з урахуванням проведених виплат.
В решті позовних вимог - відмовити.
Стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (код ЄДРПОУ 21910427, місцезнаходження: вул. Набережна Перемоги, 26, м. Дніпро, 49094) за рахунок його бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_2 ) судові витрати з оплати судового збору у розмірі 1 073,60грн. (одна тисяча сімдесят три гривні 60 копійок).
Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя О.С. Рябчук