Справа № 519/1213/20
4-с/519/19/23
УХВАЛА
21.11.2023 року м. Южне
Суддя Южного міського суду Одеської області Барановська З.І., розглянувши скаргу ОСОБА_1 про скасування постанови про арешт коштів боржника, за участю АО «ДТЕК «Одеські електромережі», Южненського ВДВС в Одеському районі Одеської області ПМУМЮ (м.Одеса),
УСТАНОВИВ:
Скаржник звернувся до Южного міського суду Одеської області з зазначеною скаргою.
Заява подана з додержанням вимог ст.175,177, 316-318 ЦПК України.
Керуючись ст.19,187, 316-318 ЦПК України,
ПОСТАНОВИВ:
Відкрити провадження у справі за скаргою ОСОБА_1 про скасування постанови про арешт коштів боржника, за участю АО «ДТЕК «Одеські електромережі», Южненського ВДВС в Одеському районі Одеської області ПМУМЮ (м.Одеса).
У зв'язку з великим навантаженням судді, та врахуванням графіку щорічних відпусток і Южному міському суді Одеської області, призначитисудове засідання на 07 грудня 2023 о 15.00 годині.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Вебадреса сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається - https://yg.od.court.gov.ua/sud1533/.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Южного міського суду
Одеської області З.І.Барановська