Справа № 686/28253/23
Провадження № 2/686/6573/23
УХВАЛА
16 листопада 2023 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Мазурок О.В., розглянувши матеріали за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Укр Кредит Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
ВСТАНОВИЛА:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Укр Кредит Фінанс» звернулось до Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Встановлено, що відповідач ОСОБА_1 , зареєстрований в АДРЕСА_1 , що підтверджується відповіддю з Єдиного державного демографічного реєстру, та відноситься до територіальної юрисдикції Віньковецького районного суду Хмельницької області.
Статтею 27 ЦПК України передбачено, що позови до фізичної особи пред'являються в суд за місцем її проживання.
Згідно ст. 31 ЦПК України, суд передає справу на розгляд іншого суду, якщо при відкритті провадження у справі суд встановить, що справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.
Отже, з наведеного вбачається, що вказана справа не підсудна Хмельницькому міськрайонному суду Хмельницької області, а підсудна Віньковецькому районному суду Хмельницької області.
Керуючись ст. ст. 27, 28,31 ЦПК України, суддя,-
УХВАЛИЛА:
Передати справу №686/28253/23 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Укр Кредит Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором на розгляд Віньковецькому районному суду Хмельницької області.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Апеляційного суду Хмельницької області протягом 15 днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана на ухвалу суду протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя О.В. Мазурок