14.11.2023 Справа № 756/14764/23
Унікальний № 756/14764/23
Провадження № 1-кс/756/2631/23
УХВАЛА
14 листопада 2023 року м.Київ
Слідчий суддя Оболонського районного суду м. Києва ОСОБА_1
за участю секретаря: ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні скаргу ОСОБА_3 на бездіяльність дізнавача Оболонського УП ГУНП в м.Києві, яка полягає у не розгляді клопотання,-
ВСТАНОВИВ:
10 листопада 2023 року до Оболонського районного суду м. Києва надійшла вказана скарга.
Скаржниця в судове засідання не з'явилась, подала заяву про розгляд скарги без її участі, скаргу підтримала, просила її задовольнити. Прокурор в судове засідання не з'явився, повідомлявся належним чином, тому справу розглянуто без його участі.
Вивчивши скаргу та додані до неї матеріали, вважаю, що вона підлягає задоволенню з наступних підстав.
В обґрунтування скарги скаржниця вказує на те, що вона 31.10.2023 звернулась з клопотанням вх.№ Я-3556 до Оболонського УП ГУНП в м.Києві, в якому просила надіслати на її адресу витяг з ЄРДР по кримінальному провадженню за її заявою про кримінальне правопорушення від 18.11.2022 за вх. Я-3208, яке до цього часу не розглянуто, тому просить зобов'язати дізнавача Оболонського УП ГУНП в м.Києві розглянути її клопотання в порядку ст.220 КПК України.
Відповідно до ч.ч.1, 2 ст.220 КПК України клопотання сторони захисту, потерпілого і його представника чи законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, про виконання будь-яких процесуальних дій слідчий, прокурор зобов'язані розглянути в строк не більше трьох днів з моменту подання і задовольнити їх за наявності відповідних підстав.
Про результати розгляду клопотання повідомляється особа, яка заявила клопотання. Про повну або часткову відмову в задоволенні клопотання виноситься вмотивована постанова, копія якої вручається особі, яка заявила клопотання, а у разі неможливості вручення з об'єктивних причин - надсилається їй.
Враховуючи, що слідчому судді не надано доказів на підтвердження того, що клопотання ОСОБА_3 належним чином розглянуто, тому слід зобов'язати дізнавача Оболонського УП ГУНП в м.Києві, на розгляд якому надійшло клопотання розглянути його у визначені КПК України строки.
Керуючись ст. 303, 305-307, 309, 220 КПК України, слідчий суддя,-
УХВАЛИВ:
Скаргу ОСОБА_3 на бездіяльність дізнавача Оболонського УП ГУНП в м.Києві, яка полягає у не розгляді клопотання - задовольнити.
Зобов'язати дізнавача Оболонського УП ГУНП в м.Києві, якому на розгляд надійшло клопотання ОСОБА_3 , подане нею 31.10.2023 за вх.№Я-3556, розглянути його в порядку, передбаченому ст. 220 КПК України та винести вмотивоване процесуальне рішення.
Ухвала оскарженню не підлягає, набирає законної сили та підлягає негайному виконанню з моменту її оголошення.
Слідчий суддя: ОСОБА_1