ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
14 листопада 2023 року м. Дніпросправа № 340/4085/23
Третій апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого судді - Семененка Я.В.
суддів - Бишевської Н.А., Добродняк І.Ю.,
перевіривши відповідність вимогам КАС України апеляційної скарги Кіровоградського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки
на рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду від 28.08.2023 по справі №340/4085/23
за позовом ОСОБА_1
до Кіровоградського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки
третя особа - Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області
про визнання дій протиправними та зобов'язати вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 КАС України, подана з дотриманням строку апеляційного оскарження, встановленого ст. 295 КАС України.
Підстави для залишення апеляційної скарги без руху, повернення апеляційної скарги чи відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.
На підставі викладеного, керуючись ст. 300 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Кіровоградського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки .
Надіслати копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів учасникам справи разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі та інформацією про їхні права та обов'язки.
Запропонувати іншим учасникам справи надати відзив на апеляційну скаргу в строк до 12 січня 2024 р. разом з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя: Я.В. Семененко
Суддя: Н.А. Бишевська
Суддя: І.Ю. Добродняк