Справа № 128/4423/23
ПОСТАНОВА
Іменем України
15 листопада 2023 року місто Вінниця
Суддя Вінницького районного суду Вінницької області Бондаренко О.І., розглянувши матеріали, що надійшли від відділення поліції №5 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканку АДРЕСА_1
за вчинення адмінправопорушення, передбаченого ст.184 ч.1 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
12.10.2023 о 19 год. 14 хв., за адресою: АДРЕСА_1 , неповнолітній син ОСОБА_1 - ОСОБА_2 , здійснив завідомо неправдивий виклик поліції про те, що його двоюрідний брат, ОСОБА_3 , вчиняє домашнє насильство психологічного характеру, якого не було.
Своїми діями ОСОБА_1 не в повній мірі виконувала передбачені законодавством батьківські обов'язки щодо сина, вчинивши адміністративне правопорушення, передбачене ст. 184 ч.1 КУпАП.
Вислухавши пояснення ОСОБА_1 , яка вину у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 184 ч.1 КУпАП визнала, дослідивши та оцінивши матеріали адміністративної справи /протокол про адміністративне правопорушення, рапорт, письмові пояснення/, приходжу до висновку про доведеність її вини та вважаю необхідним застосувати до правопорушника адміністративне стягнення у виді попередження, що передбачено санкцією ч.1 ст. 184 КУпАП .
Відповідно до ст. 40-1 КпАП України судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення, тому з ОСОБА_1 слід стягнути на користь держави 536 грн. 80 коп. судового збору.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 40-1, 184 ч.1, 283, 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винною ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 184 ч.1 КУпАП та застосувати до неї адміністративне стягнення у виді попередження.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 536 грн. 80 коп.
Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці.
Постанова може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду на протязі 10 - ти діб.
Суддя Оксана БОНДАРЕНКО