ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КРИВОГО РОГУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СУДОВИЙНАКАЗ
Справа № 210/6056/23
Провадження № 2-н/210/1240/23
14 листопада 2023 року м. Кривий Ріг
Суддя Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області Вікторович Н.Ю., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпропетровськгаз збут» про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості за спожитий природній газ з ОСОБА_1 , -
НАКАЗУЮ:
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , заборгованість за спожитий газ, за адресою: АДРЕСА_1 , за період з листопада 2020 року - квітень 2022 року, в сумі 10201,94грн. (десять тисяч двісті одну гривню 94коп.) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпропетровськгаз збут» (місцезнаходження: 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Поля, буд.№2, літ.№2А, ЄДРПОУ 39572642), з подальшим перерахуванням на рахунок № НОМЕР_1 в АБ «Кліринговий дім».
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , суму сплаченого судового збору, - 268,40грн. (двісті шістдесят вісім гривень 40 коп.) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпропетровськгаз збут» (місцезнаходження: 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Поля, буд.№2, літ.№2А, ЄДРПОУ 39572642), з подальшим перерахуванням на рахунок № НОМЕР_1 в АБ «Кліринговий дім».
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Копія судового наказу у Єдиному державному реєстрі судових рішень міститься за веб-адресою: http://reyestr.court.gov.ua/ (в рядку «Справа №» необхідно ввести номер справи, по якій видано цей судовий наказ).
Суддя: Н.Ю.Вікторович
Відповідно до п.7 ст.168 ЦПК України під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
Згідно зі ст.170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав.
Відповідно до ст.172 ЦПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Судовий наказ може бути пред'явлений до виконання протягом трьох років з моменту набрання ним законної сили.
Строк пред'явлення судового наказу до виконання в частині стягнення судового збору - три місяці.
Наказ набрав чинності «____» __________________202__ року
Наказ видано «____» __________________202__ року
Строк пред'явлення до виконання «____» __________________202__ року
Суддя:
Секретар: