Справа №588/1242/23 Головуючий у суді 1-ї інстанції - Огієнко О. О.
Номер провадження 33/816/606/23 Суддя-доповідач Філонова Ю. О.
Категорія 124 КУпАП
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 листопада 2023 року суддя Сумського апеляційного суду Філонова Ю. О. ,з участю секретаря судового засідання - Баришевої А.І., особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , його захисника - адвоката Сумцова Є.С., потерпілого ОСОБА_2 та його представника - адвоката Зацепіна В.С. розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відео конференції справу про адміністративне правопорушення за апеляційною скаргою захисника особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 - адвоката Сумцова Є.С. на постанову Тростянецького районного суду Сумської області від 22 червня 2023 року, якою
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянин України, проживаючий за адресою: АДРЕСА_1 , не працюючий,
притягнутий до адміністративної відповідальності за ст.124 КУпАП і на нього накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 грн.
Постановлено стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 536,80 грн., -
ВСТАНОВИВ:
Враховуючи, що складання постанови по даній справі вимагає значного часу, суд вважає можливим обмежитись складанням та оголошенням резолютивної частини, а повний текст надіслати учасникам справи в порядку, передбаченому ст. 295 КУпАП.
Керуючись ст. 294, 295 КУпАП, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Апеляційну скаргу захисника особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 - адвоката Сумцова Є.С. - задовольнити.
Постанову судді Тростянецького районного суду Сумської області від 22 червня 2023 року, якою ОСОБА_1 . визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та якою на нього накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 850 грн. - скасувати та закрити провадження у зв'язку з відсутністю в діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення передбаченого ст.124 КУпАП.
Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно, є остаточною і оскарженню не підлягає.
Повний текст даного судового рішення буде виготовлено «10» листопада 2023 року о «14.45» год.
Суддя Сумського апеляційного судуФілонова Ю. О.