Ухвала від 08.11.2023 по справі 5010/1133/2012-Б-26/30

Справа № 5010/1133/2012-Б-26/30

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

08.11.2023 м. Івано-Франківськ

Господарський суд Івано-Франківської області у складі головуючого судді Ткаченко І. В., суддів Рочняк О. В. та Стефанів Т. В., при секретарі судового засідання Сегін І. В., розглянувши матеріали справи про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Бонус",

ВСТАНОВИВ:

в провадженні Господарського суду Івано-Франківської області перебуває справа про банкрутство ТОВ "Бонус".

09 січня 2013 р., суд визнав ТОВ "Бонус" банкрутом та відкрив ліквідаційну процедуру.

04 грудня 2018 р., ліквідатором банкрута суд призначив арбітражного керуючого Куца І. Я.

30 березня 2023 р., Головне управління ДПС в Івано-Франківській області звернулося до суду із клопотанням про відсторонення арбітражного керуючого Куца І. Я. від виконання повноважень ліквідатора ТОВ "Бонус" та призначення ліквідатором у цій справі іншого арбітражного керуючого із застосуванням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.

06 червня 2023 р., суд відсторонив Куца Ігоря Ярославовича від виконання повноважень ліквідатора ТОВ "Бонус".

15 серпня 2023 р., суд здійснив повторний запит для визначення кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень ліквідатора у справі про банкрутство із застосуванням автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, за результатами якого було визначено кандидатуру арбітражного керуючого Оберемка Романа Анатолійовича.

18 вересня 2023 р., на електронну пошту суду від арбітражного керуючого Оберемка Р. А. надійшла заява про згоду на участь у даній справі із зазначенням відомостей, що він не належить до жодної із визначених ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства категорій осіб.

02 жовтня 2023 р., суд призначив розгляд справи на 19 жовтня 2023 р., однак в цей день судове засідання не відбулося у зв'язку із тим, що суддя Рочняк О. В. перебувала на лікарняному.

25 жовтня 2023 р., суд призначив розгляд справи на 08 листопада 2023 р.

Згідно з ч. 1 ст. 28 Кодексу, арбітражний керуючий для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією, у разі відсторонення розпорядника майна або керуючого реструктуризацією, визначеного Єдиною судовою інформаційно-телекомунікаційною системою, від виконання повноважень, керуючий санацією, керуючий реалізацією та ліквідатор призначаються господарським судом за клопотанням комітету кредиторів.

Відповідно до ч. 3 ст. 28 Кодексу, розпорядником майна, керуючим реструктуризацією, керуючим санацією, ліквідатором, керуючим реалізацією не можуть бути призначені арбітражні керуючі: 1) які є заінтересованими особами у цій справі; 2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня відсторонення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років; 3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов'язків, визначених цим Кодексом; 4) які мають реальний чи потенційний конфлікт інтересів; 6) які є близькими особами боржника - фізичної особи.

До призначення арбітражним керуючим особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до осіб, зазначених у цій частині.

Як вбачається з матеріалів справи, за результатами автоматизованого відбору, здійсненого Автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення господарським судом арбітражного керуючого у справах про банкрутство, визначено кандидатуру арбітражного керуючого Оберемка Р. А.

Арбітражний керуючий Оберемко Р. А. подав заяву про участь у даній справі.

Враховуючи наведене, ліквідатором ТОВ "Бонус" слід призначити арбітражного керуючого Оберемка Р. А.

Керуючись статтями 2, 28 Кодексу України з процедур банкрутства, статтями 234, 235 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1. Ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю "Бонус" призначити арбітражного керуючого Оберемка Романа Анатолійовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1936 від 18 грудня 2019 р.).

2. Зобов'язати ліквідатора банкрута провести ліквідаційну процедуру відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства і до її завершення надати суду звіт та ліквідаційний баланс банкрута.

3. Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та може бути оскаржена у визначені статтями 256, 257 ГПК України строк та порядку.

Головуючий суддя І. В. Ткаченко

Суддя О. В. Рочняк

Суддя Т. В. Стефанів

Попередній документ
114749888
Наступний документ
114749890
Інформація про рішення:
№ рішення: 114749889
№ справи: 5010/1133/2012-Б-26/30
Дата рішення: 08.11.2023
Дата публікації: 09.11.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Івано-Франківської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Справи про банкрутство; Банкрутство
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (05.01.2026)
Дата надходження: 11.12.2025
Предмет позову: визнання банкрутом
Розклад засідань:
24.03.2020 12:00 Господарський суд Івано-Франківської області
11.09.2020 11:00 Господарський суд Івано-Франківської області
02.10.2020 11:30 Господарський суд Івано-Франківської області
19.11.2020 15:00 Господарський суд Івано-Франківської області
10.12.2020 14:30 Господарський суд Івано-Франківської області
22.12.2020 14:30 Господарський суд Івано-Франківської області
11.02.2021 14:30 Господарський суд Івано-Франківської області
18.03.2021 12:00 Господарський суд Івано-Франківської області
13.05.2021 14:00 Господарський суд Івано-Франківської області
31.05.2021 14:00 Господарський суд Івано-Франківської області
04.10.2021 12:50 Західний апеляційний господарський суд
24.11.2021 14:20 Західний апеляційний господарський суд
04.05.2023 12:00 Господарський суд Івано-Франківської області
06.06.2023 12:00 Господарський суд Івано-Франківської області
19.10.2023 12:30 Господарський суд Івано-Франківської області
08.11.2023 14:00 Господарський суд Івано-Франківської області
28.03.2024 14:00 Господарський суд Івано-Франківської області
20.10.2025 12:00 Господарський суд Івано-Франківської області
10.11.2025 12:00 Господарський суд Івано-Франківської області
03.12.2025 11:30 Господарський суд Івано-Франківської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЖЕЛІК МАКСИМ БОРИСОВИЧ
КАРТЕРЕ В І
МАТУЩАК ОЛЕГ ІВАНОВИЧ
МИРУТЕНКО ОЛЕКСАНДР ЛЕОНТІЙОВИЧ
МИХАЙЛИШИН В В
НЕВЕРОВСЬКА Л М
ТКАЧЕНКО І В
суддя-доповідач:
ЖЕЛІК МАКСИМ БОРИСОВИЧ
КАРТЕРЕ В І
МАТУЩАК ОЛЕГ ІВАНОВИЧ
МИРУТЕНКО ОЛЕКСАНДР ЛЕОНТІЙОВИЧ
НЕВЕРОВСЬКА Л М
ТКАЧЕНКО І В
арбітражний керуючий:
Оберемко Роман Анатолійович
Хлібейчук Ігор Михайлович
відповідач (боржник):
ТзОВ "Бонус"
ТОВ "Бонус"
за участю:
АТ "Імексбанк" в особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
Головне управління Державної податкової служби в Івано - Франківській області
заінтересована особа:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
заявник апеляційної інстанції:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ІМЕКСБАНК"
Рибалов Валерій Омельянович
заявник касаційної інстанції:
Ліквідатор ТОВ "Бонус" АК Куц І.Я.
кредитор:
Головне управління ДПС в Івано-Франківській області
Державна податкова інспекція у м. Івано-Франківську
Публічне акціонерне товариство "ІМЕКСБАНК" від імені та в інтересах якого діє уповноважена особа ФГВФО на ліквідацію АТ "ІмексБанк" Северин Ю.П.
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ІМЕКСБАНК"
отримувач електронної пошти:
Відділ з питань банкрутства Головного управління юстиції в Івано-Франківській області
Головне управління Державної податкової служби в Івано-Франківській області
позивач (заявник):
ТзОВ "Бонус"
ТОВ "Бонус"
представник скаржника:
Мізунський Андрій Іванович
суддя-учасник колегії:
БАНАСЬКО О О
ГАЛУШКО НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА
КОРДЮК ГАЛИНА ТАРАСІВНА
МИХАЙЛИШИН В В
ОРИЩИН ГАННА ВАСИЛІВНА
ПЄСКОВ В Г
ПЛОТНІЦЬКИЙ БОРИС ДМИТРОВИЧ
РОЧНЯК О В
СКРИПЧУК ОКСАНА СТЕПАНІВНА
СТЕФАНІВ Т В