Ухвала від 02.11.2023 по справі 911/2845/23

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"02" листопада 2023 р. Справа № 911/2845/23

За заявою Білоцерківської дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Спп»

про відкриття провадження у справі про банкрутство

Суддя Лутак Т.В.

Секретар судового засідання Дідик Є.С.

Представники:

від заявника: Мочинський А.Р.

від боржника: не з'явилися

Обставини справи:

До Господарського суду Київської області звернулася Білоцерківська дослідно-селекційна станція Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України (далі - кредитор або заявник) із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Спп» (далі - боржник), у зв'язку з неспроможністю останнього сплатити заборгованість у розмірі 5 419 894, 00 грн, на підставі статей 8, 34 Кодексу України з процедур банкрутства.

Разом з тим, у заяві про відкриття провадження у справі про банкрутство міститься пропозиція заявника щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна та подано заяву арбітражного керуючого Косякевича Сергія Олексійовича про участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Спп».

Ухвалою Господарського суду Київської області від 18.10.2023 прийнято заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Спп» до розгляду, проведення підготовчого засідання суду призначено на 02.11.2023, зобов'язано кредитора та боржника надати суду певні документи.

У судове засідання 02.11.2023 з'явився представник заявника, який надав суду документи по справі (вх. № 20744/23 від 02.11.2023), вимоги ухвали суду від 18.10.2023 виконав частково.

Представник боржника у судове засідання 02.11.2023 не з'явився, причин неявки суду не повідомив та вимог ухвали суду від 18.10.2023 не виконав.

Отже, враховуючи неналежне виконання заявником вимог суду, неявку у судове засідання представника боржника та невиконання ним вимог суду, розгляд даної справи у підготовчому засіданні підлягає відкладенню на іншу дату відповідно до ст. 216 Господарського процесуального кодексу України.

Керуючись статями 2, 35-36 Кодексу України з процедур банкрутства та статтями 216, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи у підготовчому засіданні відкласти на "16" листопада 2023 року о 17 год. 30 хв. Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Київської області (м. Київ, вул. Симона Петлюри, 16/108, в залі судових засідань № 1).

2. Кредитору виконати вимоги ухвали суду від 18.10.2023 у невиконаній частині, а також надати суду довідку приватного виконавця виконавчого округу Київської області Канцедала О.О. про хід виконавчого провадження № 66155122 та вчинення виконавчих дій під час вказаного виконавчого провадження станом на жовтень 2023.

3. Зобов'язати боржника виконати вимоги ухвали суду від 18.10.2023 у даній справі.

4. Учасникам процесу письмові докази, які подаються до господарського суду, оформити відповідно до вимог ст. 91 Господарського процесуального кодексу України, а заяви та клопотання - в письмовій формі відповідно до ч. 2 ст. 169 та ст. 170 Господарського процесуального кодексу України.

5. У разі ненадання витребуваних судом документів, зобов'язати сторін надати обґрунтовані письмові пояснення із зазначенням поважних причин їх відсутності.

6. Викликати в судове засідання представників заявника та боржника у даній справі.

7. Копію даної ухвали надіслати сторонам та арбітражному керуючому Косякевичу Сергію Олексійовичу.

Суд повідомляє, що відповідно до ч. 6 ст. 6 Господарського процесуального кодексу України адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи зобов'язані (в обов'язковому порядку) зареєструвати свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами. Інші особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в добровільному порядку.

Особи, які в обов'язковому порядку реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі) мають можливість ознайомлюватися з матеріалами справи через Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему або її окрему підсистему (модуль), що забезпечує обмін документами.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному вебпорталі судової влади України за вебадресою: http://ko.arbitr.gov.ua/sud5012

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та оскарженню не підлягає.

Ухвалу підписано 06.11.2023.

Суддя Т.В. Лутак

Попередній документ
114678017
Наступний документ
114678019
Інформація про рішення:
№ рішення: 114678018
№ справи: 911/2845/23
Дата рішення: 02.11.2023
Дата публікації: 07.11.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Київської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи про банкрутство, з них:; банкрутство юридичної особи
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (13.03.2025)
Дата надходження: 14.02.2025
Предмет позову: Розірвання мирової угоди у зв'язку з її невиконанням
Розклад засідань:
02.11.2023 15:30 Господарський суд Київської області
16.11.2023 17:30 Господарський суд Київської області
23.11.2023 14:00 Господарський суд Київської області
07.03.2024 17:45 Господарський суд Київської області
22.04.2024 15:30 Господарський суд Київської області
23.05.2024 14:30 Господарський суд Київської області
24.06.2024 15:00 Господарський суд Київської області
25.07.2024 17:30 Господарський суд Київської області
19.08.2024 15:00 Господарський суд Київської області
02.09.2024 17:00 Господарський суд Київської області
13.03.2025 15:00 Господарський суд Київської області
Учасники справи:
суддя-доповідач:
ЛУТАК Т В
ЛУТАК Т В
НАРІЖНИЙ С Ю
відповідач (боржник):
Головне управління ДПС у Київській області
Товариство з обмеженою відповідальністю "АГРО-СПП"
Відповідач (Боржник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "АГРО-СПП"
заявник:
Білоцерківська дослідно-селекційна станція інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України
Білоцерківська дослідно-селекційна станція Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної Академії аграрних наук України
Арбітражний керуючий Косякевич Сергій Олексійович
Товариство з обмеженою відповідальністю "АГРО-СПП"
кредитор:
Білоцерківська дослідно-селекційна станція інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України
Білоцерківська дослідно-селекційна станція інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України
Головне управління ДПС у Київській області
Кредитор:
Білоцерківська дослідно-селекційна станція інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України
Головне управління ДПС у Київській області
позивач (заявник):
Білоцерківська дослідно-селекційна станція інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України
Білоцерківська дослідно-селекційна станція інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України
ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "МЕЛОН" в інтересах та за рахунок якого діє ТОВ "Компанія з управління активами "АРТ-КАПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ"
Товариство з обмеженою відповідальністю "АГРО-СПП"
Позивач (Заявник):
Білоцерківська дослідно-селекційна станція інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України
представник кредитора:
Мочинський Анатолій Романович
представник позивача:
Мітлицький Петро Вікторович