Справа № 761/32838/23
Провадження № 3/761/6904/2023
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 жовтня 2023 року суддя Шевченківського районного суду міста Києва Антонюк Марина Станіславівна, за участю секретаря Недоснованої К.В., особи стосовно якої складено протокол - ОСОБА_1 , захисника - Цибенка О.В., прокурора - Кузьо Н.В., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Чернівці, громадянки України, з вищою освітою, заміжньої, працюючої директором Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , та проживаючої за адресою: АДРЕСА_2 ,
за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст.172-7 КУпАП,
ВСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за вересень 2021 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.09.2021 № ОД/НП-19 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за вересень 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.09.2021 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за вересень 2021 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.09.2021 № ОД/НП-19 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за вересень 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за вересень 2021 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 225 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.09.2021 № ОД/НП-20 «Про преміювання працівників за вересень 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. у Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. у ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.09.2021 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за вересень 2021 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 225 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.09.2021 № ОД/НП-20 «Про преміювання працівників за вересень 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за жовтень 2021 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 27.10.2021 № ОД/НП-21 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за жовтень 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 27.10.2021 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за жовтень 2021 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 27.10.2021 № ОД/НП-21 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за жовтень 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за жовтень 2021 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 250 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 27.10.2021 № ОД/НП-22 «Про преміювання працівників за жовтень 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 27.10.2021 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за жовтень 2021 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 250 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 27.10.2021 № ОД/НП-22 «Про преміювання працівників за жовтень 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за листопад 2021 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.11.2021 № ОД/НП-24 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за листопад 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.11.2021 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за листопад 2021 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.11.2021 № ОД/НП-24 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за листопад 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за листопад 2021 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 300 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.11.2021 № ОД/НП-25 «Про преміювання працівників за листопад 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.11.2021 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за листопад 2021 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 300 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.11.2021 № ОД/НП-25 «Про преміювання працівників за листопад 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за грудень 2021 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 22.12.2021 № ОД/НП-27 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за грудень 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 22.12.2021 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за грудень 2021 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 22.12.2021 № ОД/НП-27 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за грудень 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за грудень 2021 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 300 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 22.12.2021 № ОД/НП-28 «Про преміювання працівників за грудень 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 22.12.2021 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за грудень 2021 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 300 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 22.12.2021 № ОД/НП-28 «Про преміювання працівників за грудень 2021 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за січень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.01.2022 № ОД/НП-2 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за січень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.01.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за січень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.01.2022 № ОД/НП-2 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за січень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за січень 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 250 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.01.2022 № ОД/НП-3 «Про преміювання працівників за січень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.01.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за січень 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 250 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.01.2022 № ОД/НП-3 «Про преміювання працівників за січень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за лютий 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 22.02.2022 № ОД/НП-4 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за лютий 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 22.02.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за лютий 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 22.02.2022 № ОД/НП-4 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за лютий 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за лютий 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 250 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 22.02.2022 № ОД/НП-5 «Про преміювання працівників за лютий 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 22.02.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за лютий 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 250 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 22.02.2022 № ОД/НП-5 «Про преміювання працівників за лютий 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за березень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.03.2022 № ОД/НП-6 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за березень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.03.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за березень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.03.2022 № ОД/НП-6 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за березень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за березень 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 250 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.03.2022 № ОД/НП-7 «Про преміювання працівників за березень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.03.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за березень 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 250 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.03.2022 № ОД/НП-7 «Про преміювання працівників за березень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за квітень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 26.04.2022 № ОД/НП-8 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за квітень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 26.04.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за квітень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 26.04.2022 № ОД/НП-8 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за квітень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за квітень 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 250 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 26.04.2022 № ОД/НП-9 «Про преміювання працівників за квітень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 26.04.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за квітень 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 250 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 26.04.2022 № ОД/НП-9 «Про преміювання працівників за квітень 2022 року.
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за травень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.05.2022 № ОД/НП-10 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за травень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.05.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за травень 2022 року, у тому числі і ОСОБА_2 , який є її чоловіком, як начальнику відділу (за основним місцем роботи), у розмірі 50 % та інженеру з охорони праці (на умовах внутрішнього сумісництва на 0,5 ставки), у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.05.2022 № ОД/НП-10 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за травень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо прийняття ОСОБА_2 , який є її чоловіком, на посаду інженера з охорони праці без категорії (за штатним розписом інженер з охорони праці І категорії) відділу з загальних питань та методичної роботи, на умовах внутрішнього сумісництва на 0,5 ставки на період увільнення ОСОБА_3 від роботи у зв'язку з виконанням обов'язків добровольця територіальної оборони до фактичного виходу на роботу основного працівника, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 02.05.2022 № 18.1-к/тр «Про прийняття на роботу на умовах внутрішнього сумісництва ОСОБА_2 ».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 02.05.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо прийняття ОСОБА_2 , який є її чоловіком, на посаду інженера з охорони праці без категорії (за штатним розписом інженер з охорони праці І категорії) відділу з загальних питань та методичної роботи, на умовах внутрішнього сумісництва на 0,5 ставки на період увільнення ОСОБА_3 від роботи у зв'язку з виконанням обов'язків добровольця територіальної оборони до фактичного виходу на роботу основного працівника та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 02.05.2022 № 18.1-к/тр «Про прийняття на роботу на умовах внутрішнього сумісництва ОСОБА_2 ».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за травень 2022 року, у тому числі і ОСОБА_2 , який є її чоловіком, як начальнику відділу (за основним місцем роботи), у розмірі 300 % та інженеру з охорони праці (на умовах внутрішнього сумісництва на 0,5 ставки), у розмірі 150 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.05.2022 № ОД/НП-11 «Про преміювання працівників за травень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.05.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за травень 2022 року, у тому числі і ОСОБА_2 , який є її чоловіком, як начальнику відділу (за основним місцем роботи), у розмірі 300 % та інженеру з охорони праці (на умовах внутрішнього сумісництва на 0,5 ставки), у розмірі 150 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.05.2022 № ОД/НП-11 «Про преміювання працівників за травень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення одноразового преміювання за виконання особливо важливих завдань, термінових і непередбачуваних робіт працівників Центру, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 12 500 гривень, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.05.2022 № ОД/НП-12 «Про преміювання».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.05.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення одноразового преміювання за виконання особливо важливих завдань, термінових і непередбачуваних робіт працівників Центру, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 12 500 гривень та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.05.2022 № ОД/НП-12 «Про преміювання».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за червень 2022 року, у тому числі і ОСОБА_2 , який є її чоловіком, як начальнику відділу (за основним місцем роботи), у розмірі 50 % та інженеру з охорони праці (на умовах внутрішнього сумісництва на 0,5 ставки), у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 24.06.2022 №ОД/НП-13 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за червень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 24.06.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за червень 2022 року, у тому числі і ОСОБА_2 , який є її чоловіком, як начальнику відділу (за основним місцем роботи), у розмірі 50 % та інженеру з охорони праці (на умовах внутрішнього сумісництва на 0,5 ставки), у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 24.06.2022 № ОД/НП-13 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за червень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за червень 2022 року, у тому числі і ОСОБА_2 , який є її чоловіком, як начальнику відділу (за основним місцем роботи), у розмірі 305 % та інженеру з охорони праці (на умовах внутрішнього сумісництва на 0,5 ставки), у розмірі 225 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 24.06.2022 № ОД/НП-14 «Про преміювання працівників за червень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 24.06.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за червень 2022 року, у тому числі і ОСОБА_2 , який є її чоловіком, як начальнику відділу (за основним місцем роботи), у розмірі 305 % та інженеру з охорони праці (на умовах внутрішнього сумісництва на 0,5 ставки), у розмірі 225 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 24.06.2022 № ОД/НП-14 «Про преміювання працівників за червень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за липень 2022 року, у тому числі і ОСОБА_2 , який є її чоловіком, як начальнику відділу (за основним місцем роботи), у розмірі 50 % та інженеру з охорони праці (на умовах внутрішнього сумісництва на 0,5 ставки), у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.07.2022 № ОД/НП-15 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за липень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.07.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за липень 2022 року, у тому числі і ОСОБА_2 , який є її чоловіком, як начальнику відділу (за основним місцем роботи), у розмірі 50 % та інженеру з охорони праці (на умовах внутрішнього сумісництва на 0,5 ставки), у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.07.2022 № ОД/НП-15 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за липень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за липень 2022 року, у тому числі і ОСОБА_2 , який є її чоловіком, як начальнику відділу (за основним місцем роботи), у розмірі 300 % та інженеру з охорони праці (на умовах внутрішнього сумісництва на 0,5 ставки), у розмірі 300 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.07.2022 № ОД/НП-16 «Про преміювання працівників за липень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.07.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за липень 2022 року, у тому числі і ОСОБА_2 , який є її чоловіком, як начальнику відділу (за основним місцем роботи), у розмірі 300 % та інженеру з охорони праці (на умовах внутрішнього сумісництва на 0,5 ставки), у розмірі 300 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.07.2022 № ОД/НП-16 «Про преміювання працівників за липень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.07.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення одноразового преміювання працівників Центру, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 4 000 гривень та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.07.2022 № ОД/НП-17 «Про преміювання».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення одноразового преміювання працівників Центру, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 4 000 гривень, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.07.2022 № ОД/НП-17 «Про преміювання».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за серпень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.08.2022 № ОД/НП-18 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за серпень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.08.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за серпень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.08.2022 № ОД/НП-18 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за серпень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за серпень 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 225 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.08.2022 № ОД/НП-19 «Про преміювання працівників за серпень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.08.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за серпень 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 225 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.08.2022 № ОД/НП-19 «Про преміювання працівників за серпень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за вересень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 26.09.2022 № ОД/НП-20 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за вересень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 26.09.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за вересень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 26.09.2022 № ОД/НП-20 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за вересень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за вересень 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 250 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 26.09.2022 № ОД/НП-21 «Про преміювання працівників за вересень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 26.09.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за вересень 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 250 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 26.09.2022 № ОД/НП-21 «Про преміювання працівників за вересень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за жовтень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 26.10.2022 № ОД/НП-22 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за жовтень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 26.10.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за жовтень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 26.10.2022 № ОД/НП-22 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за жовтень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за жовтень 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 300 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 26.10.2022 № ОД/НП-23 «Про преміювання працівників за жовтень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 26.10.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за жовтень 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 300 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 26.10.2022 № ОД/НП-23 «Про преміювання працівників за жовтень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за листопад 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 24.11.2022 № ОД/НП-24 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за листопад 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 24.11.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за листопад 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 24.11.2022 № ОД/НП-24 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за листопад 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 24.11.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за листопад 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 290 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 24.11.2022 № ОД/НП-25 «Про преміювання працівників за листопад 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за листопад 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 290 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 24.11.2022 № ОД/НП-25 «Про преміювання працівників за листопад 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за грудень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 19.12.2022 № ОД/НП-26 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за грудень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 19.12.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за грудень 2022 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 19.12.2022 № ОД/НП-26 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за грудень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за грудень 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 275 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 19.12.2022 № ОД/НП-27 «Про преміювання працівників за грудень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 19.12.2022 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за грудень 2022 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 275 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 19.12.2022 № ОД/НП-27 «Про преміювання працівників за грудень 2022 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за січень 2023 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 250 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.01.2023 № ОД/НП-2 «Про преміювання працівників за січень 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.01.2023 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за січень 2023 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 250 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.01.2023 № ОД/НП-2 «Про преміювання працівників за січень 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за січень 2023 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 25.01.2023 № ОД/НП-1 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за січень 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 25.01.2023 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за січень 2023 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 25.01.2023 № ОД/НП-1 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за січень 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за лютий 2023 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 23.02.2023 № ОД/НП-3 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за лютий 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 23.02.2023 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за лютий 2023 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 23.02.2023 № ОД/НП-3 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за лютий 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за лютий 2023 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 350 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 23.02.2023 № ОД/НП-4 «Про преміювання працівників за лютий 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 23.02.2023 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за лютий 2023 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 350 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 23.02.2023 № ОД/НП-4 «Про преміювання працівників за лютий 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за березень 2023 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 27.03.2023 № ОД/НП-5 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за березень 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 27.03.2023 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за березень 2023 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 27.03.2023 № ОД/НП-5 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за березень 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за березень 2023 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 300 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 27.03.2023 № ОД/НП-6 «Про преміювання працівників за березень 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 27.03.2023 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за березень 2023 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 300 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 27.03.2023 № ОД/НП-6 «Про преміювання працівників за березень 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч, 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за квітень 2023 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 24.04.2023 № ОД/НП-7 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за квітень 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 24.04.2023 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо встановлення працівникам Центру надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі за квітень 2023 року, у тому числі і начальнику відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 50 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 24.04.2023 № ОД/НП-7 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за квітень 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, під час прийняття рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за квітень 2023 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 300 %, та вчинення дій шляхом особистого підписання наказу від 24.04.2023 № ОД/НП-8 «Про преміювання працівників за квітень 2023 року».
Крім того, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII, під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та 24.04.2023 в умовах реального конфлікту інтересів прийняла рішення щодо здійснення преміювання працівників Центру за квітень 2023 року, у тому числі і начальника відділу ОСОБА_2 , який є її чоловіком, у розмірі 300 % та вчинила дії шляхом особистого підписання наказу від 24.04.2023 № ОД/НП-8 «Про преміювання працівників за квітень 2023 року».
Таким чином, ОСОБА_1 вчинила адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
У суді ОСОБА_1 вину у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст.172-7 КУпАП, заперечувала, підтримала письмові пояснення, які містять у матеріалах провадження, та стверджувала, що ще 27.03.2020 року нею було повідомлено про наявність конфлікту інтересів директора Департаменту ОСОБА_4 . Так, за словами ОСОБА_1 , вона передала відповідні документи про укладення нею 25.03.2020 шлюбу із начальником відділу ОСОБА_2 , разом із повідомленням про наявність конфлікту інтересів, в руки начальнику управління персоналу ОСОБА_5 , оскільки директор Департаменту був відсутній на місці. Згодом ОСОБА_5 , за словами ОСОБА_1 , повідомив їй, що вона вчинила необхідні дії згідно антикорупційного законодавства і жодних заходів зовнішнього контролю не потребує. При цьому, в суді ОСОБА_1 визнала, що особисто з цього приводу з директором Департаменту ніколи не розмовляла, жодної офіційної відповіді на своє повідомлення не отримувала, а такий спосіб передачі повідомлення про наявність конфлікту інтересів директору Департаменту ОСОБА_4 вважає прийнятним, навіть незважаючи на відсутність будь-яких підтверджень факту отримання належним адресатом такого повідомлення.
Захисник особи, стосовно якої складено протокол, адвокат Цибенко О.В. заявив клопотання про закриття провадження у справі про адміністративне правопорушення, мотивуючи це відсутністю складу адміністративного правопорушення в діях його підзахисної. Захисник зазначив, що ОСОБА_1 вчинила всі необхідні дії з метою врегулювання конфлікту інтересів, а той факт, що належне повідомлення директора Департаменту ОСОБА_4 не відбулось - не залежав від волі його підзахисної.
Прокурор Кузьо Н.В. вважав, що зібраними доказами повністю доводиться винуватість ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень за ч. 1, 2 ст.172-7 КУпАП. Свою позицію виклав у формі письмового висновку прокурора, який просив долучити в судовому засіданні.
Крім того, за клопотанням захисника, в ході судового розгляду було допитано свідка ОСОБА_7 , який суду повідомив, що він перебуває на посаді директора Київського міського центру комплексного обслуговування бездомних осіб. Свідок зазначив, що 27 березня 2020 року, він прибув до приймальні директора Департаменту ОСОБА_4 , де вже перебували ОСОБА_5 та ОСОБА_1 . Якийсь час вони разом очікували на директора Департаменту, в цей час ОСОБА_1 розповіла, що вийшла заміж. Через якийсь час, до них підійшла заступник директора Департаменту, якій ОСОБА_5 повідомив, що ОСОБА_1 прийшла з повідомленням про можливий конфлікт інтересів. За 10 хвилин після цього, не дочекавшись директора, свідок пішов.
Вислухавши думки учасників судового розгляду, заслуваши показання свідка, дослідивши матеріали справи, суд дійшов до наступних висновків.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні інкримінованих їй адміністративних правопорушень повністю доводиться доказами, які досліджені у судовому засіданні, а саме: даними протоколів про адміністративні правопорушення № 553 від 06.09.2023; № 554 від 06.09.2023; письмовими поясненнями ОСОБА_1 від 16.05.2023; витягом з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про шлюб №00040135113; Наказом Департаменту соціальної політики КМДА №153-ОС від 07.05.2018; Наказом Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю Департаменту соціальної політики КМДА №57-к/тр від 10.05.2018; статутом Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженим розпорядженням КМДА №1536 від 19.10.2006 (в редакції від 07.03.2018 року); Наказом Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю Департаменту соціальної політики КМДА №14/1-к/тр від 05.03.2020; повідомленням ОСОБА_1 про ризик виникнення реального/потенційного конфлікту інтересів від 27.03.2020 року; наказом Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю Департаменту соціальної політики КМДА № ОД-9 від 27.03.2020; Наказом Департамену соціальної політики КМДА №147 від 08.06.2023; Наказом Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю Департаменту соціальної політики КМДА №18.1 - к/тр від 02.05.2022; Наказом від 25.09.2021 № ОД/НП-19 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за вересень 2021 року»; наказ від 25.09.2021 № ОД/НП-20 «Про преміювання працівників за вересень 2021 року»; наказ від 27.10.2021 № ОД/НП-21 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за жовтень 2021 року»; наказ від 27.10.2021 № ОД/НП-22 «Про преміювання працівників за жовтень 2021 року»; наказ від 25.11.2021 № ОД/НП-24 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за листопад 2021 року»; наказ від 25.11.2021 № ОД/НП-25 «Про преміювання працівників за листопад 2021 року»; наказ від 22.12.2021 № ОД/НП-27 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за грудень 2021 року»; наказ від 22.12.2021 № ОД/НП-28 «Про преміювання працівників за грудень 2021 року»; наказ від 25.01.2022 № ОД/НП-2 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за січень 2022 року»; наказ від 25.01.2022 № ОД/НП-3 «Про преміювання працівників за січень 2022 року»; наказ від 22.02.2022 № ОД/НП-4 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за лютий 2022 року»; наказ від 22.02.2022 № ОД/НП-5 «Про преміювання працівників за лютий 2022 року»; наказ від 25.03.2022 № ОД/НП-6 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за березень 2022 року»; наказ від 25.03.2022 № ОД/НП-7 «Про преміювання працівників за березень 2022 року»; наказ від 26.04.2022 № ОД/НП-8 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за квітень 2022 року»; наказу від 26.04.2022 № ОД/НП-9 «Про преміювання працівників за квітень 2022 року»; наказ від 25.05.2022 № ОД/НП-10 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за травень 2022 року»; наказ від 25.05.2022 № ОД/НП-11 «Про преміювання працівників за травень 2022 року»; наказ від 25.05.2022 № ОД/НП-12 «Про преміювання»; наказ від 24.06.2022 №ОД/НП-13 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за червень 2022 року»; наказу від 24.06.2022 № ОД/НП-14 «Про преміювання працівників за червень 2022 року»; наказ від 25.07.2022 № ОД/НП-15 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за липень 2022 року»; наказ від 25.07.2022 № ОД/НП-16 «Про преміювання працівників за липень 2022 року»; наказ від 25.07.2022 № ОД/НП-17 «Про преміювання»; наказ від 25.08.2022 № ОД/НП-18 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за серпень 2022 року»; наказ від 25.08.2022 № ОД/НП-19 «Про преміювання працівників за серпень 2022 року»; наказ від 26.09.2022 № ОД/НП-20 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за вересень 2022 року»; наказ від 26.09.2022 № ОД/НП-21 «Про преміювання працівників за вересень 2022 року»; наказ від 26.10.2022 № ОД/НП-22 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за жовтень 2022 року»; наказ від 26.10.2022 № ОД/НП-23 «Про преміювання працівників за жовтень 2022 року»; наказ від 24.11.2022 № ОД/НП-24 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за листопад 2022 року»; наказ від 24.11.2022 № ОД/НП-25 «Про преміювання працівників за листопад 2022 року»; наказ від 19.12.2022 № ОД/НП-26 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за грудень 2022 року»; наказ від 19.12.2022 № ОД/НП-27 «Про преміювання працівників за грудень 2022 року»; наказ від 25.01.2023 № ОД/НП-1 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за січень 2023 року»; наказ від 25.01.2023 № ОД/НП-2 «Про преміювання працівників за січень 2023 року»; наказ від 23.02.2023 № ОД/НП-3 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за лютий 2023 року»; наказ від 23.02.2023 № ОД/НП-4 «Про преміювання працівників за лютий 2023 року»; наказ від 27.03.2023 № ОД/НП-5 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за березень 2023 року»; наказ від 27.03.2023 № ОД/НП-6 «Про преміювання працівників за березень 2023 року»; наказ від 24.04.2023 № ОД/НП-7 «Про встановлення надбавки до посадового окладу працівників за квітень 2023 року»; наказ від 24.04.2023 № ОД/НП-8 «Про преміювання працівників за квітень 2023 року»; та іншими матеріалами справи у їх сукупності.
Особливу увагу суд звертає на відомості, викладені у листі Департаменту соціальної політики КМДА №051-7834 від 07.06.2023 року, відповідно до якого, безпосередньо директор Департаменту ОСОБА_4 , повідомляє, що, станом на 07.06.2023 року, згідно інформації Відділу контролю, документального забезпечення та звернень громадян Департаменту повідомлення про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів від директора Центру ОСОБА_1 через систему електронного документообігу АСКОД до Департаменту за період її перебування на посаді не надходили. Також директор Департаменту не був повідомлений особисто про наявність у директора Центру ОСОБА_1 реального чи потенційного конфлікту інтересів.
Так, відповідно до наказу Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.05.2018 № 153-ос «Про переведення ОСОБА_1 » ОСОБА_1 , директора Центру ранньої соціальної реабілітації дітей - інвалідів, у зв'язку із перейменуванням Центру ранньої соціальної реабілітації дітей - інвалідів переведено на посаду директора Центру з 10.05.2018.
Відповідно до Статуту Центру останній утворено рішенням Київської міської ради від 09.03.2006 № 164/3255 «Про створення Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів». Відповідно до рішення Київської міської ради від 01.10.2007 № 334/3168 «Про перейменування комунальної установи «Центр ранньої соціальної реабілітації дітей інвалідів» комунальну установу «Центр ранньої соціальної реабілітації дітей інвалідів» перейменовано у «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» та рішенням Київської міської ради від 23.03.2017 №20/2242 «Про перейменування Центру соціальної реабілітації дітей- інвалідів» комунальну установу перейменовано у Центр (абз. 2 п. 1.1.) Центр заснований на комунальній власності територіальної громади міста Києва. Засновником та власником Центру є територіальна громада міста Києва, від імені якої виступає Київська міська рада. Центр проводить некомерційну господарську діяльність (без мето отримання прибутку) (п. 1.2.)
Роз'ясненням Національного агентства від 03.02.2021 № 1 «Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю» визначено, що під посадовими особами юридичних осіб публічного права, насамперед комунальних та державних установ і підприємств слід розуміти осіб, які мають повноваженнями здійснювати організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції.
Відповідно до Статуту Центру директор Центру, зокрема, у межах компетенції видає накази, затверджує функціональні обов'язки працівників, приймає та звільняє з роботи працівників Центру, застосовує заходи заохочення та дисциплінарні заходи (п. 7.2.).
Отже, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Центру, який є юридичною особою публічного права, будучи його посадовою особою, оскільки наділена адміністративно-господарськими та організаційно-розпорядчими функціями (обов'язками), є суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» та є суб'єктом відповідальності за вчинення правопорушень, пов'язаних з корупцією.
Відповідно до Методичних рекомендацій щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції від 19.10.2022, у ситуації, коли в підпорядкуванні керівників чи інших посадових осіб працюють близькі особи, завжди існує потенційний конфлікт інтересів, оскільки у сфері повноважень таких осіб наявний приватний інтерес, зумовлений позаслужбовими стосунками з близькою особою, що може вплинути на об'єктивність та неупередженість прийняття рішень, вчинення дій під час виконання службових повноважень стосовно близької особи (п.п. 2.2.1. п. 2.1 розділу 2).
Таким чином, у директора Центру ОСОБА_1 з моменту державної реєстрації шлюбу із ОСОБА_2 , який обіймає посаду начальника відділу з загальних питань та методичної роботи Центру виник потенційний конфлікт інтересів, оскільки у сфері її повноважень наявний приватний інтерес, зумовлений позаслужбовими стосунками з близькою особою, що може вплинути на об'єктивність та неупередженість прийняття рішень, вчинення дій під час виконання службових повноважень стосовно близької особи.
Службові повноваження директора Центру ОСОБА_1 , які визначені Статутом Центру, стосовно прийняття рішення щодо прийняття та звільнення з роботи працівників Центру та вчинення дій щодо підписання відповідних наказів є дискреційними.
Оскільки директор Центру ОСОБА_1 не може об'єктивно оцінити особисті, професійні, кваліфікаційні та ділові якості своєї близької особи при прийнятті її на роботу, то у даному випадку у неї виникає суперечність, між її приватним інтересом та службовими повноваженнями.
Вказана суперечність між приватним інтересом та службовими повноваженнями директора Центру ОСОБА_1 , під час вирішення питання про прийняття на роботу своєї близької особи безпосередньо впливає на об'єктивність та неупередженість прийняття рішень, та на вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.
У даному випадку суперечність між приватним інтересом та службовими повноваженнями ОСОБА_1 утворює стан реального конфлікту інтересів.
Відповідно до Методичних рекомендацій щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції від 19.10.2022 навіть за умови, що особа, маючи приватний інтерес, приймає об єктивні та неупереджені рішення, вона вчиняє в умовах реального конфлікту інтересів (п. 2.4 розділу 2).
За таких умов, а саме наявності реального конфлікту інтересів, директор Центру ОСОБА_1 була зобов'язана повідомити не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про таку наявність свого безпосереднього керівника та не вчиняти дій та не приймати рішень до прийняття безпосереднім керівником або керівником органу, до повноважень якого належить звільнення/ініціювання звільнення з посади рішення щодо врегулювання конфлікту інтересів, та повідомлення про прийняте рішення.
Доводи сторони захисту про те, що ОСОБА_1 було вжито всіх необхідних дій, для повідомлення директора Департаменту ОСОБА_4 про наявність можливого конфлікту інтересів, спростовуються відомостями, викладеними самим директором Департаменту Світлим Р. у листі №051-7834 від 07.06.2023 року, відповідно до якого, ОСОБА_1 не повідомляла директора Департаменту про наявність можливого конфлікту інтересів ні письмово, ні особисто.
При цьому, суд враховує той факт, що ОСОБА_1 , в судовому засіданні визнала, що особисто не повідомляла директора Департаменту ОСОБА_4 про наявність конфлікту інтересів, не спілкувалась із ним з даного приводу та не отримувала від нього жодної відповіді на своє повідомлення. При цьому, розуміючи, що в неї відсутні підстави бути переконаною про те, що ОСОБА_4 дійсно отримав її повідомлення, маючи реальну можливість переконатись у такому отриманні, безпосередньо поставиши відповідне запитання самому директору Департаменту, остання, у жодний спосіб не намагалась вжити таких дій.
Таким чином, суд вважає доведеними ті факти, що ОСОБА_1 , займаючи посаду директора Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, відповідно до пп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» під час виконання своїх службових повноважень не вжила заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомила свого безпосереднього керівника у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, тобто вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене частиною 1 статті 172-7 КУпАП, та приймала рішення та вчиняла дії в умовах реального конфлікту, тобто вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене частиною 2 статті 172-7 КУпАП
При вирішенні питання про накладення адміністративного стягнення, судом враховується характер вчиненого правопорушення та його наслідки, особу правопорушниці та її вік, її відношення до скоєного, яке полягає у невизнанні вини, майновий стан останньої, відсутність обставин, які пом'якшують чи обтяжують відповідальність ОСОБА_1 .
Відповідно до ч. 2 ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Таким чином, враховуючи наведене приходжу до висновку про необхідність застосування до ОСОБА_1 адміністративного стягнення у виді штрафу в межах санкції частини 2 статті 172-7 КУпАП.
В порядку, визначеному ст. 401 КУпАП та п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» вважаю за необхідне стягнути із ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 536 грн. 80 коп.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 4 Закону України «Про судовий збір», ст.ст. 36, 401, 172-7, 280, 283-285, 287, 294 КУпАП, Законом України «Про запобігання корупції», суддя
ПОСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 визнати винуватою у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, та застосувати до неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) грн. 00 коп., на користь держави.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 536 (п'ятсот тридцять шість) грн. 80 коп.
Роз'яснити ОСОБА_1 , що штраф має бути сплачений не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження постанови - не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
У разі несплати правопорушником штрафу в вищезазначений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушниц, роботи або за місцезнаходженням її майна в порядку, встановленому законом. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушниці стягується подвійний розмір штрафу та витрати на облік зазначених правопорушень.
Зобов'язати відділ державної виконавчої служби повідомити про виконання постанови шляхом повернення останньої на адресу суду з відміткою про її виконання.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення. Апеляційна скарга подається до Київського апеляційного суду через Шевченківський районний суд м. Києва.
Строк пред'явлення постанови до виконання три місяці з дня набрання постановою законної сили.
Суддя Шевченківського
районного суду міста Києва М.С. Антонюк